Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
23. feb 2010

mz sa ideme pripravit.
opica dnes spala 20 minut v kociku tak sa mozete pripravit aj vy. 😝

juliett99
23. feb 2010

baby my este piseme ulohyyyyyyyy 😕 😕 😠 😠 😠 fnuk

bambi7
23. feb 2010

cafte babulky ako sa mate co nove?

no my vsetko po starom hore mame 4 zubky isli naraz ale je zubata krasavica 😀 dnes bolo krasne bola som vonku asi 3h aj si domi pospala.....
no a zajtra uz streda tak to ideeeeeeeeeeeeeeee,

no a vierocka ako?

juli ahojky ako sa mate?
tak vam prajem pekny vecer

pikino
24. feb 2010

cafte zaby kde ste vseckyyyyyyyyy ?

juliett99
24. feb 2010

dobre ranko
ahojky piki ako sa mame ako bolo u vierky??
Vcera krpec robil za rodeo je unaveny a nevie zaspat reval do 23 ale potom uz ked zaspal tak spal do pol 2 a potom kazde dve hodiny sme boli hore.
a teraz zas robil rodeo ked zaspaval 😠

ahojky bambi mama sa fajn len som prehrala boj s malym a musim si mliecko odsavat inak je to poklad 😵
teda vy uz mate zubky to je sila aj ste sa potrapili??

vikinka81
24. feb 2010

Ahojte 😕

Ja mam dnes hrozny den....zle mi je od zaludka, slabota, napina ma a do toho asi az dnes ma ovulku... 😒 Krasny den 😵

Juliatko tak ma to mrzi, ze maly zase vyvydza,....uz vysiel z jendeho cviku a zase sa potrebuje nastartovt na druhy 😀 😀

No babule piste ako ste sa mali u Vierky a dufam, ze bude aj photos ....tesim sa 😵

lucul
24. feb 2010

Ahojte babulky

bambi uz mas doma selmicku zubatu? 😵

juli maly skusa co vydrzis asi 😅

viki to je des, ty by si sa mala preliecit, to bude oslabenie organizmu 😒

u vierky supeeeeeeer, maly je kraaaaaaasnunky, taky na bostekovanie stale 😵 😵 😵

pikino
24. feb 2010

cafteee micuse.

u vierky bolo fajn. sme pokecali popapkali kolacike a malinky je uzasnyyyy. taka mala gulocka. stale papal a tak si spokojne krochkal strasne zlaty. normalne mi doslo luto ze ta nasa opica je uz taka velka. najviac ju zaujimal vierkin manzel v kuse nanho hadzala oci. 😀 a fotecky robila vierocka tak musime pockat. vcera mala zlyyy den. slohli jej kabelku so vsetkymi dokladmi chuda. 😠

juliett99
24. feb 2010

no teda skoda ze mi to zas nevyslo. Dado skoncil ulohy o pol 6 chapete?? on je hrozne suchtavy ☹ ☹ ☹

luculik veru skusa maminku kolko vydrzim,potvorka mala ale moja milovana aj ked ma jeduje 😵 😵 😵 😵

vikinka dnes teda nic moc den co?? Dufam ze aspon ten slnieckovy den ti navodi naladicku.

lucul
24. feb 2010

juli ved neboj, raz spravime prepadovku aj tebe 😉

babulky, vierka nas poprosila, ci jej do IP napiseme tel. c., kedze vcera jej ukradli komplet tasku. Drzost dnesnej doby, hrozne 😠 😠 😠

juliett99
24. feb 2010

ty kokso to fakt,, to je sila toto normalne nechapem aky su ludia hrozne drzi.
jasne poslem jej cislo preco nie 😉

luculik no len aby ,, tak vas tteda cakammmm 😀 😀 😀

tigi
24. feb 2010

ahojte babule

juli nabuduce prideme na kavicku k tebe, pomozeme malemu s ulohami 😝 a popestujeme samika. 🙂

u vierky bolo vcera fajn, pokavickovali sme, pokecali, popestovali malinkeho aj terinku - ktora bola mimochodom vcera uplne bohovsky nahodena 😝 😵 😀.

vikinka81
24. feb 2010

Boze, Vierka to my je luto..preco su taky ludia hrozny, ja toto nikdy nepochopim 😖

Lucuul, to mi uz aj mama povedala, presne to iste..ale ja uz ani neviem co by pomhlo, vsak som nedavno dojedla ant.....moje telo uz asi nevladze, v kuse sa nahanam, vsetko je na mne..manzela som uz nevidela od valentina..takze asi takkkk, a vsetko sa potom na mna kopi 😠 😢

Juliatko dakujem krasne, a ja tebe a vsetkym maminkam zavidim, ze je vonku tak krasne a mozete si vyrazit na prechadzky 😉

Pikustek tak mala uz hadze ocickaaaaa....potvorka, zlatunka 😉 🙂

pikino
24. feb 2010

tigi vsak je to zenbska musi nejako vyzerat. aj ked vierkin manzel sa spytal ci je to dievcatko. 😀 😀 😀 😀

tigi
24. feb 2010

ti co si trufnu na starych ludi alebo mamicky s detmi nie su podla mna ludia, su to hyeny 😠 😠 😠

pikusi ach jo, chlapi 🙄 😀

lucul
24. feb 2010

tigi myslis, ze zvladneme prvacke ulohy este, budeme si to pamatat? 😀

juli, ked budes najmenej cakat tak sa dohrneme 😀

viki, antibiotika by si uz nemala brat, ale stacilo by ti vypadnut, vypnut a nemysliet na to, ze manzel je stale prec a hlavne trochu spomalit, nestoji to za to, ver mi. a hlavne sa skus mozno s manzelom porozpravat, ze by si mohol najst cas na teba raz do tyzdna a nenahanat sa tiez za robotou ☹

pikino
24. feb 2010

vikus to bz chcelo poriadnu dovolenku aspon na dva tyzdne a upne vypnut ja si ani necudujem ze si stale chora ked sa musis o vsetko starat sama. 😒 treba zmenit prostredie.

vikinka81
24. feb 2010

Piki...no popis co mala oblecene, ked Vierkin manzo nebol presvedceny 😀 😝

pikino
24. feb 2010

fialove satocky s velkou hello kitty vpredu a ruzove puncochace a na nohach velke chlpate leopardie cizmy 😀

lucul
24. feb 2010

to z vierkou je des, kebyze ma tu tasku daleko od seba nepoviem, ale vedla nej, hrozne bezcharakterne 😠

juli ty chodis tiez do maxu, aj ty si davaj pozor na takych tych tmavsich ludi 😠

no terez bola vcera uzasna, hotova osobnost 😵

lucul
24. feb 2010

viki, terezka bola stylova baba 😀

pikino
24. feb 2010

vymysla uz poriadne 😀 a vzdy ked zacal patko mrnkat tak aj ona musela. no retazova reakcia. 😀

vikinka81
24. feb 2010

Piki ze jaka sexica... ta musela byt na spapanie 😉

A aj Vierke sposobili velku skodu? aj jej ukaradli niake evrvy?...boze ten svet je zly 😠

No baby a toto on asi nedokaze pochopit..ze ja som tiez clovek, a ja ze preco mam taku hroznu plet..aha tak to su nervy, baby ja fakt uz niekedy nevladzem...potrebujem sa asi vyrevat..vcera sme sa tiez pohadali cez phone, obidvaja vieme , ze si strasne chybame ale vzdy si musime obaja nieco najst s cim spustime lavinu a potom hulakame, sme podrazdeny a na koniec polozime telefon...a to len preto ze nie sme spolu a uz nam to obom lezie na mozog...ja sa tiez sama seba pytam, dokedy to takto mam trpiet a hlavne dokedy to vydrzim 😕 😵

Keby my dal niekto dovolenku dva tyzdne....hned beriem 🙂 vsetkymi desiatimi 😀

pikino
24. feb 2010

baby akurat mi prisiel balik a viete co v nom bolo?

javorovy sirup a palacinky z anglicka. ja som stale knucala ze scem take palacinky ako sme jedli v amerike a manzo mi ich zohnal 😀 😀 😀 😀

pikino
24. feb 2010

no vikus poviem tu z vlastnej skusenosti treba sa na vsetko vysrat s prepacenim a ist si oddychnut. zdravie je prvorade. bez debaty.

mala tam 80 evry isla platit tusim poistku na auto. zmrdi cerny. 😠 😠 😠 😠

pikino
24. feb 2010

ok micuse ideme na postu za hodinku sme naspat dufam. packo. 😉

lucul
24. feb 2010

viki tak to je tazke ked to nedokaze pochopit, ale take veci je najlepsie asi riesit medzi styrmi ocami a nie cez telefon, aj ked verim, ze ked ste spolu tak sa nechcete hadat, ale skus mu tu nejako vysvetlit 😒

a neries ci ti daju dovolenku, proste si ju vezmi, odid a vypni telefon 😉

piki - mnaaaaaaam a to kde ako za co zohnal? 😵 uzasny mangel 😵 za toto ma trolinku odpustene to svoje spravanie 😀

tigi
24. feb 2010

pikinko tak za toto ma tvoj manzo body k dobru. 😀 za ake prekvapenicko 😵 😀

viki suhlasim s luckou. toto chce klud medzi styrmi ocami a hlavne, ked uz mate pracu tak , ze robite daleko od seba, chce to vela tolerancie a trpezlivosti. hnev a vycitky nepomozu. treba si urcit priority a podla toho sa spravat. niekedy je to tazke, ja viem, ale s laskou by to malo ist. pozri na vierku, je sama doma s malinkym ktoremu sa venuje 24hod denne a zvlada to. viem ze aj ty to zvladas sama a niekedy sa treba vyrozpravat, trosku sa postazovat, ale ked je toho moc, chce to radikalne riesenie lebo sa scvoknes. zbal kufre a chod za nim, potrebujete to obaja. 😉

lucul
24. feb 2010

tigi krasne napisane 😵
viki, tak mu navrhni, ked uz musi chodievat takto prec, nech to ma rozdelene 7dni prec 2dni s tebou, alebo 10dni prec a co ja viem 3dni s tebou, to by mozno privolil, ked sa lubite tak to pojde, neboj
ja som mala minuly rok hrozny, r. stale na stavbe, tlacili terminy a musel tam byt, ale ked som uz bola zufala a chcela som ho vidiet tak som musela ist za nim, on chodil domov ja som uz spala a odchadzal este som spala, ale dupla som si a prestali sme to, aj vy to zvladnete uvidis 😉

vikinka81
24. feb 2010

Baby ja by som aj zbalila tie kufre..a sla za nim, ale viete..mna nieco doma brzdi ...a to su nasi havinkovi a tych nemozem zo sebou zobrat..keby boli male plemena , nemam problem a tlacit sa v byte, ked su zyvknuty na volny beh po dvore...to by bol pre nich tiez niaky sok 😵 a v tomto smere sa nemozem doma na niekoho spolahnut, lebo by im nikto nedal lasku a pohladenie..na ktore su zvyknuty a daslia vec je , ze odkial pochadzam ma nikto nedonuti zit..lebo to proste sama nechcem..mam velke vyhrady..a jemu je na jednej strane dobre, kde je..lebo sa nemusi tlacit doma kde sme 6-ti a chce mat to svoje, po ktorom obaja tuzime..ale on si to vedel zariadit..ja som bohuzial ostala stat na tej druhej strane rieky 😒..hold asi si musim vsetko to zlo...zozrat 😖

Ano zalezi my na nom a jemu tiez, to je proste kriza z odlucenia.. aspon sa tu vyrozpravam...kazdy z okruhu mojich priatelov na mne j***e a nikoho to proste nezaujima..co prezivam ako prezivam a cakam na radu, kazdy sa my chrbtom otoci 😅

Tigustek ja viem ze Vierka je silna a obidvujem ju...a ja to mam skoro podobne az na to ze sa nestaram o bejby..niekedy o neter...proste tlaci ma to na mozog..a myslim ze Vierka ma tiez toho plne zuby..len pred vami to neda najavo ..moj nazor 😉