• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
tak ok, vezmem paksametle domov a ocikam pre tu srandu :slight_smile:
no ja som ficala na Satanovi, ten bol take uchooooooo :grinning:
25. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna skor brali krasokorculiary. :grinning:
25. feb 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla si vsetko ako u baletakov? :grinning:
25. feb 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj to preto.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo dobre zadky. :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki len? :grinning: :grinning: :grinning:

vcera sme sa zabavili na zumbe :grinning:, pred poslednym vydychanim mavame este kankan a ten je ceeely o hopsani, my co chodime pravidelne uz to zvladame na 99% s cvicitelkou, ale vcera bolo kopu novych. A mlada sa spytala, ze ci vladzeme este a nove jasne. A chodi s nami taky pan jeden a ten, no teraz si oddychneme pojde taka oddychovka a cvicitelka - ano sladak dame :grinning:. Novym uz docvaklo, zacali s nami, ale potom ostali a kukali ako my na zaciatku :grinning:. Najlepsie ked zahlasili, ze asi su tam naposledy, tak sme ich ubezpecili ze nech sa neboja to pride :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čaute....ja musím začat chudnút...som sa rozhodla...v máji stretávka zo strednej...ty kokso a ja stale 10kg navyse:(((((((((((((((((((((((((((((((

juli - čo sa týka odsávania - aj ja som to tak robila, nasa simonka nechcela môj cecok ani vidiet, hat s jej apetítom by jej nestačíli nielen moje kozy ale ani Pamely andersonovej...kedže ona vypila hned ako sme prisli z pôrodnice 150ml:slight_smile: až kým som mlieko nestratila v nemocnici:((((((((

čo sa týka nás? - mala kasel, nádcha ideme k lekárovi....porazí ma:(
25. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tomu konu dneska sibe :confused:

perlus a ides na nejaku dietu? mne by sa to tiez hodilo ty kokos, u mna sa potom ako som schudla 10 kg a potom prestala fajcit ukazal krasny jojo efekt a mam toho na sebe naplacaneho az vyse hlavy. :angry: musim sa dokopat k vydavaniu vacsej energie, co by mi az tak nevadilo, lenze mna to samu nebaviiiii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes nieco vraj robia na serveri, tak preto to vypadava :slight_smile:

ak najdete nejaku fajn dietu tak aj mne poradte, uz sa na seba neviem pozerat a to zumbujem a potim 2krat do tyzdna a dokopy nic nezjem :angry:

perli tak nech je mala co najskor zdravucka uz aj slniecko vykuka :wink:
25. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, ja len tak narychlo...

takze dnes sme vsetko dovibavovali - neviem ako by som to zvladala bez mangela a s malym na krku... takze ukradnuta hotovost + co sme vsetko este museli platit cini 150 eur... takze mame "zarobene" :pensive: a ked zratam aj veci co boli v taske a cenu tasky, tak sme prisli tak o 8 tisic (sk)... aj tasku na kocik som si pozerala novu a ze 800 sk - no bude musiet pockat do vyplaty - bohuzial :pensive: :sweat_smile: svine ciganske hnusne - bodaj by ich policajny technik s bielou kriedou obkreslil :grinning: :grinning: :grinning:

no co sa tyka poradne, tak mame uz 5450 gramov :stuck_out_tongue_closed_eyes: no maminka sa riadne poti ked ho musi nadvihnut :sweat_smile: a nozickach tiez dobre, vsetko sa vyvija ako ma, ale pre isotu mame 3 tyzdne balit nasiroko a potom prist na kontrolu... :grinning:

a dnes som mala tie nove nausnicky, kazdy na mna pozeral, aj som si vlasy vypla aby boli vidiet a ked krasne svietilo slnko tak sa blistali o stosest :grinning: takze pikuska pripravuj noveeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

lucul - tak ty budes robit test??? tak to sa zajtra prihlasim aj keby mal za compom maly na mne sediet!!! :wink:
25. feb 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujem za ciselka, mam ulozene :slight_smile:
25. feb 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko cosmosky

ako dnes? dufam ze tu nebudem na dlho samaaaaaaaa :sweat_smile:

vierka krasneho macinka mas doma :slight_smile:
26. feb 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci, uz som aj ja. dnes mam den uplne na p... :unamused:

a ty ako? cikala si na testik dneska? :slight_smile:
26. feb 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cikala :slight_smile:
26. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a vysledok?????? :confused:
26. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci sa mam tesit alebo cakat este chvilu :wink:
26. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
???????????????
to mi musis vysvetlit! bolo nieco na tom teste????
najprv nic, ale do 3min. je taaaaaaaam, je slabulinka ale ja ju vidim.
cakam na r. ci ju bude vidiet aj on :slight_smile:
26. feb 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziiiiis, vcil nepracuj! pis! :grinning:
26. feb 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja odpadnem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja, ale este bojim bojim :unamused:

takze mica, poctivo kazdy druhy den a vyjde tooooooooooo :wink:
26. feb 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je krasna sprava luci, zatial teda potichucky ale moc sa tesim s tebou :dizzy_face: nasad pozitivne myslenie,toto proste vyjde. :dizzy_face: :slight_smile:
26. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no lucul....super...zatial sa tešíme potichu ok?:slight_smile:)))))))))))))))
26. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musi to vyjst, proste musiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile:
r. mi povedal, ze mi spravil narodeninovy darcek, tak asi mu to aj vyslo :grinning:
26. feb 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perli dakujem, ale vazne len potichu :wink:
26. feb 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je "lyzovackove"? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no a bojovnici vydrzali pockat na vajko aj dva dni. silny chlapci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. feb 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie to je krstenie kuchyne :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne??? :grinning: :grinning: :grinning: asi si ju pridem omrknut. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poziciam ti kluce? :grinning:
26. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok