• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
Luculik vidim..je tam..napis nam ako bolo u Dr. zatial papa :wink: A kup si na herpes - zovirax, je sice drahy ale ucinny...

Vierka ajoj...tak celkom potesi nova taska..dufam, ze tato bude spolahliva a bude vsetkych odhanat :dizzy_face:

Piki ako ides dnes oslavovat? Bude ruka hore??? :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figu oslava.

vecer si ide mm pre nove auto a ja musim potom to stare odviest domov. :confounded: kurna taketo stresy na narodeniny.
akoze chapes ja mam narodky a moj mm dostane nove auto. kde je spravodlivost. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pikustek, tak to je teda riadna blbost, mal sa ti pekne venovat ... zobrat ta niekam pekne von na veceru... a on dostane nove auto, hmmm to uz nevedel vydrzat jeden den dlhsie ???? ach jojjj chlapi...aspon ta mala Terka vycmula :grinning:
1. mar 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez ma cumle ale neee na usta. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no to ta blba leasingovka auto malo byt uz vo stvrtok ale neposlali peniaze tak az dnes. no jo :unamused:
1. mar 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co idete mat za znacku? no staci aj ked cumle a nemusia to byt len usta.

Inac prisli mx od Vierky fotky, ze jaka je uz velka fesanda, zlatulinke sidielko :wink: :slight_smile:
1. mar 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano to je. mala opica. :grinning:

honda frv diesel
1. mar 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: mali sme vypadok elektriny, takze som bola na slneeeecku vonku :slight_smile:

vevonik kraaaasne fotecky :dizzy_face: :slight_smile:

pikusi a nemoze sa stat ze by to bolo afto pre teba k narozkam pod maskovanim ze je to pre manza?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ci to asi neee? :sweat_smile: :grinning:
1. mar 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite nie. kebyze je pre mna tak je to automat. :grinning:

a ako je vonku mne sa zda ze strasne fuka.
1. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slneecko super, ale fuka tam dost. vietor je trochen studeny, ale inak je celkom prijemne. :slight_smile:

jaaaaaj, akoze nerada pracujes s pakou, najradsej len sadnut a nech to ide? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ziadna paka, ked tak dopredu, dozadu parkujem :grinning:
1. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute kočeny....lucul...vidím ju tam vidím:slight_smile:)))))))))))))) super.....tesím sa velmi

vikinka - mame sa výborne teda no mala ma sople ale je to poklad je perfektná už v behúli behá robí nam inventúry po suflíkoch stylom - mama toto sú komínky? drb a von vsetky ponožky, nohavičky a tak...najnovsie sa snaží otvorit trúbu ale nejde jej to...a tak si nažívame celkom spokojne

vierka - fakt kde si kúpila ten dudel?????
1. mar 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci aj ja ho tam vidiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
dakujem, takze je ta vazne neni to len moj vymysel :grinning:
tak u dr. nic, mam si zavolat zajtra poobede a dohodnut sa s nim osobne, sestricka ma objednala na prvy mozny termin az na 26.3., ale zajtra sa mam s nim dohodnut tak uvidim :wink:

zajtra tu nebudem idem vybavovat, ale poobede sa ozvem ako som dopadla :slight_smile:

pa kuratka :dizzy_face:
1. mar 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky :slight_smile:
ahojte :slight_smile:
neuverite, ale aj ja mam taky pasik ako Lucka :slight_smile: asi z pred hodiny .....
1. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami nemyslis vaaaaaaaaaaaaazne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hod foto, to by bola sranda a supeeeeeeeeeeeeeeer
1. mar 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak tu vydrzis tak ano :slight_smile:

sama tomu neveeriiiim
1. mar 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som neverila a este stale neverim, ale ten hnus herpes a obcas divne zaludocne stavy mi to daju pocitit :rolling_eyes: keby ma brucho neskutocne nebolelo na mrchu a keby tak strasne prsia neboleli tak sa aj tesit zacnem :sweat_smile:
1. mar 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrk

:wink:
1. mar 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty ho mas silnejsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jupi jupi, brdo normalne mi slzy vyhrkli, asi hormony :grinning:
1. mar 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne ze vas chceli na umele poslat a nas po marci tiez, a je to tuuuuuuuuuuuuuu
priroda si to zariadila sama :sunglasses:
1. mar 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam :wink:

ved ten tvoj uplne kricí :slight_smile:

aj ja mam slzy v ociach ... len sa bojim, dufam, ze tentokrat nam to vyjde ... ze sa nezopakuje situacia z pred dvoch rokov :frowning2:
1. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam pocit, ze tvoj je silnejsi, ale asi sme zaujate voci vlastnym :grinning:

neboj, aj ja sa bojim, ale tentokrat to proste musi vyjst a vyjde :wink:
1. mar 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka dufam ...

ale bolo by super, keby sme to mohli prezivat takto spolu :slight_smile:
1. mar 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo krasne :slight_smile:
kolko ti meska? mne dnes podla 28dnoveho cyklu 3dni a podla minulych 32dnovych ma prist az zajtra :sweat_smile:
1. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala dostat vcera ... cyklus mam 28 dni

a chystas sa k doktorovi ? ja neviem, ale asi zavolam, ... kvoli tej trombofilii, lebo vtedy spomynali, ze mam brat nejake lieky ... tak keby nahodou ...
1. mar 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule :wink:

Katka co to vidim...baby ze by plodna poda :slight_smile: gratulujem drzim palce :slight_smile: :dizzy_face:
1. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlienka pozname sa ?
1. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne Kati...som vikinka, len doma mam iny nic...som ta zmiatla :grinning: :grinning: :grinning:

Baby ty kokso..ja to akosi predychavam, ze sa vam to podarilo :grinning: ..... :dizzy_face: ,
1. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaaj
ajoooj :slight_smile: to som nevedela :slight_smile: pozeram, ze 13 prispevkov ... kto to moze byt :grinning:

no u nas bol plodny Valentin :grinning:
1. mar 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasi ja som volala dnes, vid prispevok o 18.36 nechce sa mi to pisat znova :wink:
ale ked mas trombofoliu tak sup k dr. a po injekcie neboj uz to dobre dopadne :wink:

viki nezavadzaj tu :grinning: :grinning: :grinning: ja som ti vravela, treba mat spravne nacasovanie a aha 2// :wink:

a pre TIGI - sup manza mas doma pekne hupsnite na to kazdy druhy den :wink:
1. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok