Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

kasami
1. mar 2010

🙂 baby a co keby sme takto po veceroch vypusliti tie chutky 😝 lebo vy neco napisete a ja to potom zjem 😀

Lucka ja som so Samkom v brusku aj lyzovala aj cvicila az do deviateho mesiaca ... ale teraz si faakt netrufnem 😝

juliett99
1. mar 2010

babulky Luci , kasami superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tesim sa s vami.. 😵 😵 😵 😵 😵

babulky takto pred rokom na valentina sme my splodili naseho Samika takze tento rok bol znovu plodny valentin pre cosmo girls 😀 😀 😝 😝

hrozne sa s vami tesim az sa mi chce plakattttttttttttttttttttttttt 😝 jaska ze od radostoiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😝 😝 😀 😀

lucul
1. mar 2010

ok tak odteraz len na jablcka, mandarinky a pomarance mam chut po veceroch 😀

mna praveze laka ta zumba, aj v piatok som bola aj ked som nesla naplno a bolo to super 🙂

lucul
1. mar 2010

ahojky juli, na tvoje testovanie si spominam, tiez si tomu neverila, asi to bude osud 😵

kasami
1. mar 2010

Juli vdaka 😉 moooc 😉

ja som uz papala bananik 😉

Luci a mozes zumbovat aj za mna ? ja na to budem mysliet 😉

juliett99
1. mar 2010

nas krpec sa vraj podaril okolo 14-15 .2 takze verim tomu ze valentin je carovny xixix

Luci dostanes najkrajsi darcek k narodkam zeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

kasami
1. mar 2010

No urcite aspon minuly a tento rok bol velmi carovny a krasny 🙂

lucul
1. mar 2010

kasami teraz uz asi budem zumbovat ani nie za seba 😉

juli neprovokuj tym darcekom 😠 😀 😀 😀 ale anooooooooooooo, len mojmu drahemu to nevrav

ja som hovorila, ze nasmu dietatu raz budeme hovorit ze ked sme ho splodili tak bolo okolo vela vela lasky, ved bol valentin 😵

zuzlienka
1. mar 2010

No ja som spat, pracka vylozena , som sa aj vycikala a este tu kuchynu bleeeee 😀

Kati kde idete lyzovat?

Juliatko ahoj ..tu Vikinka aby si sa nezlakla , toto je moj domaci nick 😀 😀

Baby ale ak su to hormony, tak mna to fakt riade je..e a hneva 😵

Lucuuik vsak ani ta milky way neni od vcei, ja teraz nemam ani chut nieco do seba davat, uz sa fakt bojim...tie kila my nerobia dobreee a okrem toho ja som dnes dostala taku strasnu chut na grecky salat , tak som sa na vecer napchala... 😀 😀 😀

kasami
1. mar 2010

No tak a ako inak sa to da vysvetlit dietatku splodenemu na Valentina 😀 ved to uz inak ani nejde 😀

Viki ... lyzovat ... asi nikam ... chodime na Herrmagor ... je tam super ... ale neviem ... ci si mam trufnut ...

a tie hormony ... no lepsie je ist k doktorke a dat sa skontrolovat ... kamoska tiez zistila po tridsiatke, ze ma problemy so stitnou zlazou ....

lucul
1. mar 2010

viki take ovocne a zeleninove salaty by som vyjedala stale a este chleba s horcicou a sunkou alebo salamikom alebo moravskym udenym mnami, nechapem to dnesne sladke 😅

kasami
1. mar 2010

Lucka tak s tym chlebom si to zabila 😠 idem si dat ...

lucul
1. mar 2010

prepac 😅

juliett99
1. mar 2010

ahojky moja zistila som ze si to tyyyyyyyyyyy,, precitala som si lebo ma zaujimalo kto je zuzlienka 😵 😵
no este teraz zuzlienka, tigusik,vanilecka a cosmosky su uz tusim na kompletku nie??
ci zabudla som na dakoho??

juliett99
1. mar 2010

heheh tu uz sa rozoberaju chute xixi
no ja som bola skoro cele tehu na polievkach 😀 😀 😀 a grcla som cca 3x pocas celeho tehu 😅

juliett99
1. mar 2010

este som zabudla na pecivko zo sunkou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzlienka
1. mar 2010

Jaj baby tie tehu chutee 😀 😀 😀 😀 😀

Kati 😀 ved uvidis co ti povie Dr., moj nazor ja byt tehu tak keby bolo do Dr. vsetko potvrdenen ze je oukej tak lyzujem... ved je to predsa rekreacne sportovanie..nemusis sa nahanat 😉 , pomalicky dalej zajdes,...dobre zlate pravidlo 😀 aj na svahu..aj moja mama lyzovala do 4 mesiaca , 🙂

Ja chcem ist tiez lyzovat ale az tak v polke marca, ale tento rok asi rakusko asi nebude..., ale klasika moj rodny kraj 😀

Lucikkk male, bude po tatinkovi, slaninka, sunka, salam..horcica....papierovo - robotnicka svacina.. 😀 😀 😀

kasami
1. mar 2010

mas prepacene ... minul sa nam chlieb ... tlacim jablcko 😉

kasami
1. mar 2010

No pri tych terminoch ako objednavaju ... tak mozno dostanem termin koncom marca 😅

Julii to este ani asi nie su take chute ... to prave este len pride 😀

zuzlienka
1. mar 2010

No nic babule, ja idem offf..lebo manzel vstal a zuri a pozera po mne pohladol..zabil by som ta..prekaza mu, ze som stale pri PC....boze chvilu sme spolu a on takto..no nic idem sa mu venovat ... 😉

Tak zatial babule, zajtra pismenkujeme a dobru nocku, tehulky a mamicky cmukkkkyyy 😵 🙂

lucul
1. mar 2010

juli aj k polievkam pride u mna 🙂

viki ta prechadzame na ovocie a zeleninku, ziadne take, este sa to narodi velke ako tato, nene pekne po maminke 😀

kati jablcko neni zla volba 🙂

inak baby, v sobotu som piekla chlebik a bol uzasny, presne ako z pekarne, piekli sme ho v rure aj mal tvar ako chleba mnaaaaam a padol v sobotu za obet cely 😵

juliett99
1. mar 2010

babulky idem aj ja do hajan ,,,,,,, ten moj maly anjelik zaspal u babky a tak si idem aj hodit slofika paaa

pekne snicky tehulenky paaa zajtra 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 tesim saaaaaaaaaaaaaaaaaa

lucul
1. mar 2010

viki papa a dobru nocku 🙂 ja tu zajtra nebudem az poobede

kati ale mala by si zajst co najskor, alebo hematologovi kvoli tej trombofilii 😉

kasami
1. mar 2010

No babulky, ved uvidim zajtra skusim zavolat, ze co mi povedia ...
prajem vam vsetkym krasnu dobru nocku 🙂 pa zatial

lucul
1. mar 2010

majte sa krasne, prajem dobru noc papa 🙂

pikino
2. mar 2010

cafte mrcky

ja z vas zdochnem 😵 😵 😵 😀

katiii sup k lekarovy ak tam je ta trombofilna mutacia asi budes musiet pichat injekcie. moja teta to ma tiez co teraz caka babatko. neni sranda. drzim palceky a ciarocka je podla mna jasna. 😵

pikino
2. mar 2010

a no pekne ako ste ma vytlacili z puncoveho dychanku. 😠 😠 😠

juliett99
2. mar 2010

bre ranko , my sme uz hore od 5 fnuk a teraz zaspal ked mame ist na to ockovanie do noziciek.. asi chudatko moje vie co ho caka ☹

vikinka81
2. mar 2010

Kuk Piki, ahoj 😉

Neeee neboj nikdo ta nevytlacil....ale babule su take zrusene...ze neobjektivne na teba zabudli..zeby tehu demencia 😀 😀 😀

Ake je auticko,?

lucul
2. mar 2010

cafte ja som tu len na skok

piki nevytlacili sme ta, ale ty uz budes moct normalny punc a asi aj ostatne 😉 myslis, ze by som isla niekam bez teba? 😀

juli on to zvladne, ved je chlap 😉