• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
ale ja som nemyslela femigard, ale Femi kvapky, od Valovica :wink:
8. mar 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaaaj , no vidis aka nepozornost :grinning: :grinning: :grinning:

Tak tie si musim, zaobstarat..kedysi davno som ich uzivala...ale to uz bolo fakt davno, davno :grinning:
8. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis moja, citaj pozorne :grinning:

ale ta piki chce nasrat tigra :angry: ale to nevie, ze ked naserie tigra naserie celu dzunglu :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tedaa dzunglaaaaaaa tras sa..... :grinning: :grinning: :grinning: to uz sa aj ja zacinam bat :grinning: :grinning:

No a inac...spala by som :frowning2: :wink: , mne tato jarna unava nerobi dobreeee :confused:
8. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak neuveris, ale aj ja by som spala :sweat_smile:
8. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak co stym? :grinning: :grinning: :grinning: co podnikeme :wink:

inac ani Katka sa tu cez vikend neukazala, dufam ze je vsetko oki :dizzy_face:
8. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikusi ked tak teda skus tie femi, alebo to skus spomenut doktorke. ale pozerala som na tvoj graf a minuly cyklus si mala pekny 30-dnovy a tento podla minulej lf a tvojej odhadovanej ovulky by mohol byt do 35 dni. ale to je len na zaklade predpokladu z minula, moze to byt aj dlhsie. inak na skratenie cyklu nepoznam okrem hormonov nic moc, telo si aj tak castokrat urobi svoje. skus to ked tak spomenut svojej dokine. :slight_smile:

ja som nabudenaaaaa baby.... mali sme vo firme mensiu oslavu, ktoru sme spojili aj s MDZ a dostala som kvecinku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka je v poriadku zahliadla som ju tu, pisala do inej temy, snad sa aj u nas ukaze :slight_smile:

viki zahajujem protestny spanok :grinning:

tigi krasa, aj ja chcem taku robotu :grinning:

babulky pre teraz vas opustim, idem k svagrovej postiskat synovca :dizzy_face:

papa kocky, vecer mrknem ci piki napisala :slight_smile:
8. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic baby dnes sme tomu moc nedali, hadam zajtra :wink: :grinning:

No idem aj ja off.... zase nam vypadol systeemmm a dnes a mozno ani zajtra ho nespojazdnia...takze odchadzam domenko.., a nemam co tu robit ked tak sa vecer prihlasim :wink: :slight_smile:

Krasny dnicek :grinning:
8. mar 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:
ja nejak nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rano som letela do banky, potom s malym na logopediu ... medzi tym mi volal muz, ze sa mam vratit domov, lebo nam prisli skontrolovat kotol ... tak som si polietala ... potom som ich vychystala a isli s mojim otcom na Babu ... traja chlapi :stuck_out_tongue_closed_eyes: prvy krat sami spolu ... dufam, ze to este niekedy zopakuju :wink:
8. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,
ja len rychlo na skok, lebo kto vie kolko to bude mladika bavit zundrat si sam pre seba a lezat pri tom na gauci :grinning:

v prvom rade Vsetko najlepsieeeeeeeee k MDZ baby :grinning: aj velke, aj mala - toto sa chlapov netyka (bohuzial Patko, mas smolu) :grinning: :grinning: :grinning:

no vikend, bol konecne tatinko doma... tak v sobotu sme boli u Tigusky a potom pozriet v novom nabytkarstve v TT a potom na nakupe jedla... vcera navsteva u starkej... odo dnes sme sami... boli sme aj dve hodky vonku cez obed, svietilo slniecko, ale pekna kosa... a maly si nejako vyzaduje dnes moju pozornost, takze upratat ako som mala dnes v plane akosi nezvladam... ale ved naco, aj tak za mnou nikto cez tyzden nepride a keby nahodou prisla Tigi, tak jej prelepim oci :grinning:
zajtra idem zubarovi a v stredu na gyndu na prehliadku po sestonedeli...

nomladik si uvedomil, ze ho nikto nepocuva :sweat_smile: :grinning: no musim ist :grinning: tak sa majte baby, drzte sa :dizzy_face:
8. mar 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte micuse.

sorry ze som sa dnes neozvala. nebolo kedy. :slight_smile: tento tyzden mam doma manza takze mam o program postarane.

co sa tyka vecere tak bola fajn. len som sa pred tym musela zasa nas.at kym sme isli z domu, lebo moj muz mi o 15:45 zahlasi ze o stvtej ideme a ja este neumyta, v teplakoch nenamalovana na hlave vybuch. hruza. zasa stresoval ze dojdeme neskoro. mama prisla strazit terezku doniesla aj moju segru a sarinku takze terez sa aspon nenudila. :slight_smile: nakoniec sme isli z domu pred pol piatou a prisli sme akurat na piatu. a to sme isli lazo plazo.
ja neviem my ked niekam ideme tak to nemoze byt bez stresu. :sweat_smile:

okrem nas boli v restike este dalsie dva stoly obsadene takze tam bolo celkom ticho :slight_smile: jedlo bolo vynikajuce
obsluha mila. aj bobo sa snazil byt prijemny. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: za hodinku sme boli hotovy napchaty ako prasatka a isli sme dom. cestou sme sa este stavili v cukrarni kupit nasim veterniky za strazenie a o siedmej sme boli doma a bolo vybavene. :slight_smile:

terez uz bola unavena, omrncana. tak som ju okupala a zalahla. len jej zrejme nebolo dobre lebo sa kazdych 20 minut budila s revom takze nakoniec som si ju o polnoci zobrala do postele a bol klud do siestej rano.
8. mar 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte....piki a čo ste to oslavovali vlastne???? ja nestíham vnímat:slight_smile:
8. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte micky

perlus moje narodeniny. :slight_smile:

dnes tu zasa nebudem ideme vybavovat najprv na upsvar zvyseny rodicak a potom ideme pozriet terezke novu autosedacku. :slight_smile:

tak sa majte ozvem sa ked prideme.
9. mar 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky

tak my mame kludovy rezim, nasadeny duphaston, ale nevyzera to dobre :frowning2:
9. mar 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule, dnes mam volno..tak sa hlasim z domaceho nicku :wink:

Lucuul co sa deje..... :confused: :frowning2:
9. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki, zacala som spinit, a dost vela, tak som isla k dr. a nasa velkost nezodpoveda 6tt ale len 4tt, nechcel nic uzavierat, vraj uvidime o 2tyzdne, keby hocico sa dialo mam prist :unamused:
9. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doprcic Lucuulik.....sakra..drzim palce....nech je to oka :confounded: :cry: :pensive: hlavne odychuj :wink:
9. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic ine mi neostava, lezat a cakat :frowning2:
najkrajsia bola reakcia mojho draheho :angry: , vraj ja ani tehu nemozem mat normalne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.

luculik co to citam :astonished: babenko nech poslucha pekne rastie, lebo ked odtial za 8 mesiacov vylezie, tak si to s nim vybavim co ta trapil. :angry: tak pekne krasne nasad silny kludovy rezim nech sa cervicek pekne ukludni.
9. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi ty nasa ochrankyna :dizzy_face:, neboj mam nasadeny kludovy rezim, kamoska dokonci papiere za mna, take moje zlaticko (nie ta :grinning: )
novembrovky su asi zakliate :angry:, ze juli? kati ty sa drz a oddychuj tiez pre istotu
9. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies ked nanho pekne slovo nezaberie, tak sa mu pre mna za mna aj vyhrazat budem :angry: :grinning: (aj ked v skutocnosti by som ho aj tak vyboškavala ked by som ho prvykrat zbadala, ale to mu nehovor, mohol by sa zlaknut a naopak odtial vobec nevyliezt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :slight_smile: )
9. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis to, to ma nenapadlo, ja ho odvcera prosim nech ostane u maminky, ze ho budem lubit do konca zivota, nic nebude asi mu zacnem nadavat :angry: :grinning:
len nech leze von vtedy kedy ma, ani skor a ani neskor :slight_smile:
9. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon ze kamaratka pomoze s robotou. tatouchovi si povedala preco si na PN?
9. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, jemu som povedala, ze proste robim doma, on nemusi vediet kto to za mna dokonci, nebudem ich zbytocne stresovat, kaslem na to
9. mar 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
dnes ma šili 2 x v živote, ráno som chcela spraviť raňajky pre manžela, mala som v ruke nôž a salámy,
dva prsty som porezala, pred chvíľkou sme sa vrátili z chirurgie, ma zašili :slight_smile:
9. mar 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne. tak ja budem dneska cvicit aj za teba a ty oddychuj aj za mna. :slight_smile: ideme dneska so segrami a neterkou na zumbu. segry konecne dokoncili diplomofku a maju cas tak ideme styri. som zvedava kolko tam bude ludi. chodievali sme v pondelok a tam bolo napraskene, uvidim ako dnes. ale aspon je to v lepsi cas a nemusim sa vecer vracat do tt, idem tam dnes rovno z prace.
9. mar 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff chuchu a ty co sibrinkuje s nozom :angry:, davaj pozor, nech sa to rychlo zahoji :wink:

tigi len pekne cvic, ja oddychujem :slight_smile: tomu sa hovori delba prace :grinning:
9. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, preto hovorim aby si ty oddychovala aj za mna a mame to pekne podelene. :grinning:

chuchu jeeeskove oci, ani nevies co sa behom chvilky stane. si ok? kolko mas stichov? nezasili ti prsty dokopy? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:
9. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozdelenie uspesne, len mi vzdy daj vediet kedy mam oddychovat za troch :grinning:
ale nezabudni poctivo cvicit 2krat do tyzdna ako ja a budes tehu :wink:
9. mar 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok