• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
vierocka to radsej neriskuj aby si z malej nemala transku :grinning: :grinning: :grinning:

v piatok cica ides na nakupy? bozeeeeee to nemozem :frowning2: nakupy bez ninusky strasneeeee :grinning: :grinning: :grinning: ako to tie predavacky preziju :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez neviem co sa bavili viac,,,ale isto v tom boli zeny, sex a pivo :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svinusky lucim sa....pustaju nas domov o dvoch....ajooooooojte :dizzy_face:
22. júl 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vani maj sa :slight_smile:

babule aj ja sa lucim, idem sa dufam kupat, papa :slight_smile:
22. júl 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze som tu asi uz len ja a prave premyslam, ci ma vobec zmysel vam odpovedat na vase spravy :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka vzdy to ma zmysel, obcas si to spatne precitame (teda aspon ja) :wink:
22. júl 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si vas precitam dycky spatne. vsak nemozem vpadnut do debaty a byt mimo.

a vierka moze nosit to tricko. lebo to bude znamenat ze takeho hlada. :grinning: vies co sa za mlady naucis....
22. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky :grinning:

pikuska - no ked bude po mne, tak sa po narodeni nemusi nic ucit - bude secko vediet :grinning: :grinning: :grinning:

inak jedna baba ma v albume take chutne tricko pre tehulky, take zhanam :grinning: na prskach je napis "It´s started with a kiss" a na brusku je napis "and ended like this" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2009 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute maminky, tehulky, snazilky a ostatne zveri :grinning:

vierka, ved jej napis IP, mozno ti odpise kde to zohnala :wink:
23. júl 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute svinusky,,,mne uz chyba len grilovacie korenie dnes,,,,,pripadam si ako by ma opekal niekto :angry:
23. júl 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - ona tam ma tiez napisane, ze take tricko chce zohnat... ale skor to vyzera, ze je to z nejakej cudzokrajnej stranky a nie z nejakej na sk kde by sa to dalo aj objednat :grinning:

a co mam hovorit ja? zo mna bude asi slepaci vyvar :grinning: v kancli som mala uz rano o deviatej 30 stupnov a teplota staaaaaale stupa :astonished:
23. júl 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak potom nist, ale ved za pokus to stoji :grinning:

jooooj, baby, nezavidim vam, ja mam na sebe deku co mi je chladno :sweat_smile: , ale klimu nemaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. júl 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co je perluskou, ta tu uz nebola dlhsie, mohla by sa prist aspon ohlasit, ci sa daco deje :angry:
a ani juli tu uz dlllllllho nebola, snad je to len tym ze si lehni na lehatku :sweat_smile:
23. júl 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som tu morky....už som sa vykopala....nerodím..... som v katakombách a schovávam sa pred svetom...inak sa mame dobre:slight_smile:
23. júl 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze spomen certa a cert za dverami :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj perli, snad bude od zajtra lepsie, ma sa ochladit na chvilu :wink:
23. júl 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved hádam ano...už mi je to jedno.... som stastná aj tak:slight_smile:
23. júl 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - ja to poznam inak "spomen certa a pride prasa" :grinning: :grinning: :grinning: tak to hovorieva moj bracho :grinning: :grinning: :grinning:
a juli je v pohode, hovorila som s nou, zajtra ich caka poradna v nemocnici :grinning:

perluska - no cau, ved ja ti typujem ten pondelok, tak tych par dni uz vydrz, ved na vikend sa ma zase ochladit :grinning:
23. júl 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved hovorím, že je to v pohode.... a cítim sa dobre, hoci v noci som bojovala s komármi....ale inak ok....
23. júl 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja teta vravi, spomen vlka a hen co pride :grinning:
23. júl 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - to je tiez dobreeeee :grinning:

perluska - no vidis to, zevraj par dni pred porodom zostane dobre, tak to naozaj typujem na ten pondelok :grinning:
23. júl 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no v pondelok idem ešte do poradne.... a to už bude den termínu tak uvidíme čo mi povie teta doktorka....
23. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caftemrckyako dnes? my prave ranajkujeme :sunglasses:

perlus je tiez este cela. takze to vyzera na jeden pekny teply kludny a nicim neruseny den.

vcera som tu mala mojho maleho trojrocneho satanasa. tak musel byt pc schovany. :grinning:
23. júl 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf piki, ze ranajky, ja rozmyslam, ze sa idem naobedovat takaaaaaaa som hladna :sweat_smile:
23. júl 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ranajky. vstala som o pol desiatej. micka chrnela do pol jedenastej. ja namiesto toho aby som sa najedla som radsej zehlila, aj ked som toho nejak vela nestihla. ranajkujem naraz s mickou.ona sosa a ja nad nou ranajkujem. :grinning:
23. júl 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa zachutili zapečené zemiaky.... tak mi tatino vykopal čerstvé zo záhrady a už zapekám :grinning:
23. júl 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam pecene zemaaaciky, este k nim masko na grile a som v nebiii
23. júl 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki pekne a omrvinky jej nepadaju do pusiny :grinning: :grinning: :grinning:

perli nerob chute, to by som si dala, mnamky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepadajuuuuu. ja som sikovnaaaa
23. júl 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pikuska - tak ked si bola tehu si si ranajky polozila na brucho a tak si si na to zvykla, ze si teraz ten tanierik s chlebom vylozis na malu :grinning:

perluska - no ved pojdes na poradnu rano a hned si ta tam aj nechaju :grinning: ja som ti to uz naplanovala :grinning:
23. júl 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

perli tomu sa neubranis, ja si myslim, ze vierka malu vyzene aj keby si ta tam nechceli nechat :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok