Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

No tu je tá slúbená témička....
vanilkka
22. júl 2009
vierocka to radsej neriskuj aby si z malej nemala transku 😃 😃 😃

v piatok cica ides na nakupy? bozeeeeee to nemozem 😞 nakupy bez ninusky strasneeeee 😃 😃 😃 ako to tie predavacky preziju 😃 😃 😃
vanilkka
22. júl 2009
no ja tiez neviem co sa bavili viac,,,ale isto v tom boli zeny, sex a pivo 😃 😃 😃
vanilkka
22. júl 2009
svinusky lucim sa....pustaju nas domov o dvoch....ajooooooojte x-)
lucul
22. júl 2009
ahoj vani maj sa 🙂

babule aj ja sa lucim, idem sa dufam kupat, papa 🙂
vierka
22. júl 2009
takze som tu asi uz len ja a prave premyslam, ci ma vobec zmysel vam odpovedat na vase spravy 😃 😃 😃
lucul
22. júl 2009
vierka vzdy to ma zmysel, obcas si to spatne precitame (teda aspon ja) 😉
pikino
22. júl 2009
aj ja si vas precitam dycky spatne. vsak nemozem vpadnut do debaty a byt mimo.

a vierka moze nosit to tricko. lebo to bude znamenat ze takeho hlada. 😃 vies co sa za mlady naucis....
vierka
23. júl 2009
dobre ranko kocky 😃

pikuska - no ked bude po mne, tak sa po narodeni nemusi nic ucit - bude secko vediet 😃 😃 😃

inak jedna baba ma v albume take chutne tricko pre tehulky, take zhanam 😃 na prskach je napis "It´s started with a kiss" a na brusku je napis "and ended like this" :-p 😃 😃 😃
lucul
23. júl 2009
caute maminky, tehulky, snazilky a ostatne zveri 😃

vierka, ved jej napis IP, mozno ti odpise kde to zohnala 😉
vanilkka
23. júl 2009
caute svinusky,,,mne uz chyba len grilovacie korenie dnes,,,,,pripadam si ako by ma opekal niekto ]-(
vierka
23. júl 2009
lucul - ona tam ma tiez napisane, ze take tricko chce zohnat... ale skor to vyzera, ze je to z nejakej cudzokrajnej stranky a nie z nejakej na sk kde by sa to dalo aj objednat 😃

a co mam hovorit ja? zo mna bude asi slepaci vyvar 😃 v kancli som mala uz rano o deviatej 30 stupnov a teplota staaaaaale stupa :-o
lucul
23. júl 2009
aha, tak potom nist, ale ved za pokus to stoji 😃

jooooj, baby, nezavidim vam, ja mam na sebe deku co mi je chladno :-N , ale klimu nemaaaaam :-p 😃
lucul
23. júl 2009
baby a co je perluskou, ta tu uz nebola dlhsie, mohla by sa prist aspon ohlasit, ci sa daco deje ]-(
a ani juli tu uz dlllllllho nebola, snad je to len tym ze si lehni na lehatku :-N
perla200autor
23. júl 2009
som tu morky....už som sa vykopala....nerodím..... som v katakombách a schovávam sa pred svetom...inak sa mame dobre🙂
lucul
23. júl 2009
ze spomen certa a cert za dverami 😃 😃 😃
ahoj perli, snad bude od zajtra lepsie, ma sa ochladit na chvilu 😉
perla200autor
23. júl 2009
no ved hádam ano...už mi je to jedno.... som stastná aj tak🙂
vierka
23. júl 2009
lucul - ja to poznam inak "spomen certa a pride prasa" 😃 😃 😃 tak to hovorieva moj bracho 😃 😃 😃
a juli je v pohode, hovorila som s nou, zajtra ich caka poradna v nemocnici 😃

perluska - no cau, ved ja ti typujem ten pondelok, tak tych par dni uz vydrz, ved na vikend sa ma zase ochladit 😃
perla200autor
23. júl 2009
no ved hovorím, že je to v pohode.... a cítim sa dobre, hoci v noci som bojovala s komármi....ale inak ok....
lucul
23. júl 2009
moja teta vravi, spomen vlka a hen co pride 😃
vierka
23. júl 2009
lucul - to je tiez dobreeeee 😃

perluska - no vidis to, zevraj par dni pred porodom zostane dobre, tak to naozaj typujem na ten pondelok 😃
perla200autor
23. júl 2009
no v pondelok idem ešte do poradne.... a to už bude den termínu tak uvidíme čo mi povie teta doktorka....
pikino
23. júl 2009
caftemrckyako dnes? my prave ranajkujeme 😎

perlus je tiez este cela. takze to vyzera na jeden pekny teply kludny a nicim neruseny den.

vcera som tu mala mojho maleho trojrocneho satanasa. tak musel byt pc schovany. 😃
lucul
23. júl 2009
caf piki, ze ranajky, ja rozmyslam, ze sa idem naobedovat takaaaaaaa som hladna :-N
pikino
23. júl 2009
no ranajky. vstala som o pol desiatej. micka chrnela do pol jedenastej. ja namiesto toho aby som sa najedla som radsej zehlila, aj ked som toho nejak vela nestihla. ranajkujem naraz s mickou.ona sosa a ja nad nou ranajkujem. 😃
perla200autor
23. júl 2009
mne sa zachutili zapečené zemiaky.... tak mi tatino vykopal čerstvé zo záhrady a už zapekám 😃
pikino
23. júl 2009
mnam pecene zemaaaciky, este k nim masko na grile a som v nebiii
lucul
23. júl 2009
piki pekne a omrvinky jej nepadaju do pusiny 😃 😃 😃

perli nerob chute, to by som si dala, mnamky :-p
pikino
23. júl 2009
nepadajuuuuu. ja som sikovnaaaa
vierka
23. júl 2009
pikuska - tak ked si bola tehu si si ranajky polozila na brucho a tak si si na to zvykla, ze si teraz ten tanierik s chlebom vylozis na malu 😃

perluska - no ved pojdes na poradnu rano a hned si ta tam aj nechaju 😃 ja som ti to uz naplanovala 😃
lucul
23. júl 2009
vierka 😃 😃 😃 😃 😃

perli tomu sa neubranis, ja si myslim, ze vierka malu vyzene aj keby si ta tam nechceli nechat 😃 😃 😃