• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
vierka zabudla som - nevymenim :grinning:
mne prave chutia tie bublinky, co ja som nikdy nemusela :sweat_smile:, a nasa bodka je zatial o 2tt mensia :angry:

a este k bratom pubertiakom - ten moj ma cerstvych 18 a hroza, bila by som to niekedy, hlavne za jeho vybusnu povahu a povahu typu chrobak truhlik - vsetko viem, vsetko poznam :angry:
a k svadbe v 21rokoch, tak bratranec mal 21 ked sa zenil, ale to boli s frajerkou (uz manzelkou) 3roky spolu a rok spolu zili u nasej starej mamy, ale ta baba tam robila komplet vsetko, ked sa maly narodil, tak byvaju uz samy a uz su skoro 2roky manzelia a mam pocit, ze ta baba je zodpovednejsia ako jej svokra, ale to zalezi asi od povahy :dizzy_face:
12. mar 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte koceny :slight_smile:
preberate porody ? aj ja som mala cisarsky :frowning2: a druhy bude na 98% tiez ...

inak, mne praveze sa zatial vobec neziada kofoly ani coly, a pritom kofola u nas doma stale tiekla prudom ...
ale ani pri Samkovi som nepila kofeinove ... a ani mi to nechutilo, a teraz asi tiez ... lebo kavu teraz nemusim, ked tak si dam bezkofeinovku s mliekom 1:1 inak to neviem vypit :sweat_smile:
ale chute este nejake extremne nemam ...
12. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, ďakujem. zatiaľ je všetko v poriadku, malý kope, až mi niekedy dobre naskakuje brucho :grinning:

tiež si musím kolu najskôr vybublinkovať. ja mám najradšej kofolu, hoci na začiatku tehu to mohla byť iba coca-cola, asi má iné zloženie, ktoré mi vtedy vyhovovalo :grinning:
12. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna chute su - cola, kofola, vinea, kava, mlieko, a pri mne mamina pila stale kavu a ja som potom do troch rokov nespala :grinning: (inak kavu a kofeinove napoje som nikdy nemusela :sweat_smile: )
12. mar 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - faaaaaaaajn, nechaj si :grinning: nas aj tak takymto tempom bude potrebovat velku manzelsku postel sam pre seba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
podla mna je to len tym, ze je mensie, ze ovulka bola inokedy a ze bolo neskor oplodnene... takze sa neboj, nabuduce ked pojdes dokimu, tak bude pekne vsetko vidiet :wink:

kasami - no ty ho budes mat zo zdravotnych dovod taky, ale zober to z tej lepsej stranky - da sa to rychlejsie rozchodit podla mna :wink:

kluara - tak to je super, ze pekne kope... je to uz tak davno co takto kopal ten moj... teraz kope z opacnej strany - zlaticko moje :grinning:
12. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka ale asi ju mat nebudeme, lebo je vraj obycajska :angry: :grinning:
kraaaaaaaaaasne fotky, na tej poslednej sa mi zda, ze ma tvoju pusinku, zlaticko :dizzy_face:
12. mar 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kluara :grinning: bude to maly futbalista :grinning: to je super, a aspon o nom vies, ze je v poriadku :wink: nebude dlho tva a bude s Lukaskom hrat futbal :grinning:

Lucka, ak mozes tak tu kavu radsej vypusti ...

Vierka, no neviem ci prave rozchodit ... ale v kazdom pripade aspon sediet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kávu nemohla ani pri jednom tehu do takého 5 mesiaca ani cítiť, a teraz znovu nemôžem bez nej byť.
lucul, presne ako píše vierka - asi bola neskôr ovulka :wink: mne vedeli určiť oplodnenie až podľa veľkého ultrazvuku, ale som rada, že sa mi môj gynekológ a tento doktor trafili do termínu iba s týždňovým rozdielom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím, že sa bavíte o postieľkach. Lukáš mal postieľku ešte po mne a aj Maťko ju bude mať :stuck_out_tongue_closed_eyes: tá postieľka už zažila detíííííííí, ale svoj účel stále spĺňa, tak nech ešte pár rôčkov poslúži. mne Lukáš spával v postieľke do 2 rokov, a teraz sa naučil spávať s nami v spálni a ja sa nevyspím :rolling_eyes: tak buď manžel alebo ja odchádzame na noc do detskej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam na nu len strasnu chut, ale nepijem, ked tak si dam bezkofeinovu alebo caro a koooooooooooooopu mlieka :slight_smile:, vcera bola vinimka s tou colou :wink:

s ovu neviem neviem, robil mi folikulometriu a teploty nepustia, ale ved uvidime :slight_smile:
12. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, pozerala som fotky, Paťko je úžasný. a ten kurz masáží musí byť dobrá vec :wink: a posledná fotka je úplne, že wau :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:

tak mam dusicku na mieste, lucka zije!!! ty opica, dneska budes za trest cely den lehnit v posteli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jaaaa som za teba vcera cvicila jak besna a ty si niekde liiiitaaas. to preto som hned potom zaspala doma na gauci, mala som nedostatok oddychu!! :grinning:

vierka - cici mici uz som ti aj chcela volat, sa nehlasis tak neviem ci zijete :sweat_smile: :grinning: malinky je na tej poslednej fotke uplne naaaaadherny, na zozratie. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: no a o brachovi, vsak ty vies ako to je s nim, toto ma uz ale nacisto dorazilo. :unamused: dame kavu. vy mate teraz v nedelu to krstenie?
12. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kluara rak taku postielku mame aj my :slight_smile: je po mne, po mojom bratrancovi, po mojom bratovi a kto vie este o kom ... teda este po Samkovi :grinning: a bude aj pre mrnouska :grinning:
fuuuha, ze 2 roky ... to ten moj tam nezvladol ani polku toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucka hlavne sa netrap ... musis byt psychicky v pohode :wink: to je hlavne :wink:
12. mar 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem mat tiez este postielku po nas, je pekne uskladnena zatim u mamy v pivnici a mam v plane ju vytiahnut ked zostanem tehu a pekne ju zrepasovat. :slight_smile:
12. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tigi vytaj v klube :grinning:

inak ja mam niekde na povale aj kolisku :grinning: pri Samkovi sme ju nevytiahli ... ale teraz poprosim muza ... ved bude mat cele leto cas a moze ju osmirglovat a nalakovat ak by bolo treba :grinning: a on to urcite s radostou urobi hlavne ak na to bude cakat jeho princeznicka :grinning:
12. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi naaaaaaahodou, ked ty si uz zumbovala, tak ja som poctivo oddychovala :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

kati ja viem, som si povedala, ze to bude drobec po maminke :slight_smile: (teda aspon v porodnej vahe, teraz som jak slon, som sa rano vazila :angry: )
12. mar 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, vaha je vedlajsia ... hlavne, ze si v poriadku .. to je dolezite :wink:

ja som prave volala muzikovi ... ze mam strasnu chut na parky :grinning:
12. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci vahu nevytahuj, ja som tu svoju strcila do kuta, lebo ma stvala, furt ukazovala viac ako mi je mile a pripustne :sweat_smile: :angry: :rolling_eyes:
12. mar 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tigi :grinning: super riesenie ... schvalujem :wink:
12. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mna sa dr. pytal kolko vazim, tak som mu zahlasila 65kg v milej predstave, ze som zhodila viac a nezhodila, musim mu povedat, ze to je viac :rolling_eyes:

kati parky a vsetky tieto udeniny mozem, cez vikend som draheho zlanarila na hot dog :grinning: a vcera ja som si dala cigansku a on raznici a ja som mu z toho vyzierala klobasky a cibulku :sweat_smile:
12. mar 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babulienky :wink:

No toto, ale nas tu je dnes :grinning:

Vierka malinky na tej poslednej fotke...no tuti muti :grinning: :grinning: , zlatulienuckyyy :grinning: pekny bruntos, mamickine mliecko vydatne chutiiii...drevorubac malinky :grinning: :grinning: a ten kohuti hrebienok :slight_smile:

Lucuuul..tak si sa vcera flakalaaaaaa :confused: no toto ale citam, ze sa o dva mesiace mozte stahovat, ked uz pomaly vsetko nakupeneeee :grinning: :dizzy_face: a z tou teplotou a grafom si nic nerob..ja som tento mesaic tiez z toho mimo :sweat_smile:, graf mi posunul ovulu na 25DC a ja som aj testla na 21DC a tam krasne dve // dialnice... graf je asi pomylenii :grinning: :grinning: a neboj, male bojuje tak sa nestresuj....ty pekne odychuj lazo , plazo...aj tie okna pojdeme poumyvat ked bude treba :grinning:

Kati je super...ze nemusis pichat..hlavne sa setri :slight_smile:

A co sa tyka tych postielok..no uviidme, jedna este po nas lezi v garazi, mozno oprasime a ak nie mam po kom dedit doma..takze sa niako stresovat nabytkom nebudem, ked to pride :slight_smile:

Ahoj Kluara ako sa dari :wink:
12. mar 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi inak toto spravila mamina, chcela digitalnu vahu, ja som ju upozornovala, ze to ukazuje vela, ale nie, kupila a doma sa postavila na nu a uz neviem kde je, musela som sa postavit na staru :grinning:

viki kupene to nie je, ale vieme co chceme definitivne, cez vikend budu chalani malovat na bielo, lebo az v pondelok pridu tu kupelnu robit, r. bude volat kuchyniarovi nech spravi konecnu verziu a nech to urobi :dizzy_face:

a okna mozte prist, my s katkou budeme lezkat a kontrolovat cmuhy :grinning:

ja mam po mne len taky ten kos, co sa teraz predavaju take tie labilne, tak sa tesim, je super, vlastne ten je este po mojej mamine :dizzy_face:
12. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj viki, tak potom bude asi pravda ten graf, lebo ked si mala pozitivny ovu test na 21DC, tak ovu pride do 48hodin :wink:
12. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucul, zivansku budem robit zajtra :wink: tak sa tesim ... tiez zboznujem takto opecenu cibulku, mnam mnam

Vikinka, vidis, preto ja hovorim, ze z tych vasich grafov som uplne mimo ... ja by som z toho nevycitala nic :confused: fakt vas obdivujem
12. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Luculik 21Dc pozitiv a 22DC uz slaby tienik..tak myslis ze fakt ovula bola potom na 25DC...ale potom tie teploty no nechapem..aj tak sme sa tym padom netrafili :wink: :grinning:

Ked uz o vareni moje zajtrajsie menu je koprova omacka, fasirka a zemiaciky ....a polievku neviem ... ale tesim sa, ze konecne dobre jedlo a moj zaludok zasyteny tie fas-food mi lezu na nervy a dnes je to tiez MC donald, lebo mam v praci malu neter bola u zubarky, tak pestujem :wink: :slight_smile:

A luculik pekne si ulohy rozdelila...cochvila a budete vo svojom :wink: :slight_smile:

A co sa tyk vahy...mala som doma gigitalnu..tiez sa mi zdalo ze ukazovala viac.., potom som sa vazila na tej lekarskej a zistila som ze ukazuje menej hore dole +-1,2 kg :grinning: :grinning: a radsej sa teraz nevazim..aj tak mam vela a tu svoju vysnivahu vahu asi nebudem mat nikdy, radsej sa budem merat :grinning: :grinning: a ked budem mat ploche brucho vtedy sa odvazim sa postavit na vahu :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked si mala 21DC pozitivny, tak ten 23DC teoreticky mohla byt

my si zajtra spravime pizzu, mnam, milujem taku domacu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja asi svoju vysnivanu vahu mat nebudem, ze? :frowning2: :grinning:
12. mar 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki, vyborne menu na zajtra :wink: hned by som si dala :slight_smile:
12. mar 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik co stresujes, mat taku vahu a postavu ako ty tak chodim pysna ako pav...co blaznis... :confused: :dizzy_face: neboj sa tych kil..po porode pojde pekne vsetko dolu :wink:

Juj ked ja rada varim a peciem...aj dufam, preto je manzel spokojny z vyberom :grinning: mi sa vzdy dohadujeme ku konci tyzdna co budemem varit..nas je doma aj viac...tak musime nakupit veci dopredu...ale potom sa ja tesime z vyberu :grinning:
12. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A akoze nic v zlom..len ja som tu z tou ovulou trochu sa citim divne..teda nerozumiem tomu...takze na 21DC som mala ovu test pozitiv a takze to znaci ze jajo bolo pripravene a prasklo a 48 hod caka na tu spermosku ..tak je to? takze tym padom ovula bola na 23 DC cyklu a tym aj konci ovulacne obdobie.... :grinning: :wink: dufam, ze nebudem za blondinu :grinning:

A ze preco nase maminy rychlo otehu....sa netrpaili teplotami, niakou ovulaciou a aka bola vysoka populacia... :grinning: :grinning: a uzivali si sexu :grinning:

Ste vcera pozerali kdesi v romskej osade bude 14 rocna mama a 13 rocny otec...ten krat poprve :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj moja, dakujem, ale to si ma nevidela v plavkach :unamused:, a ked som zacala s drahym chodit, to som mala 53kg a takto si ma vypasol :rolling_eyes:, no ale teraz s tym nist nespravim, ale od januara zacnem na sebe makat a bude to to co to bejvavalo (a neberte mi iluzie :grinning: )

a akoze k tomu vykladu - asi - pride piki vysvetli :grinning:

a k tehu mojej maminy sa nevyjadrujem, ona velakrat potratila takze tiez to nemala jednoduche :unamused:

nevidela som to, take veci ma privadzaju do zurivosti :angry: a to neni ich posledne :angry:
12. mar 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok