• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
:grinning: ale nu nu nu

tu sooooooom,,,ako sa mam? zeny vyborne :slight_smile: , nechcem to zakriknut,,,ale som spokojna a neviem sa dojest tejto pre mna nepoznanej chuti obycajneho a pozitivneho :dizzy_face:
22. mar 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesime sa s tebou ze si konecne happyyyyyy :dizzy_face: teraz z teba srsi uuuplne ina energia. mozes rozdavat. :grinning:

ok zenske my ideme teda von. neeesce sa mi. ale hento mrne mi znici za chvilu dom. :grinning:
tak cafteeeeeee
22. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, som spat ako dobre hodeny bumerang :grinning: maly zase drychme, aj mne by sa veru zislo, uz mi oci klepkaju :pensive: :grinning:

pikuska - tak to ste mali doma veselo... ja zase dnes len prezliekam maleho co sa mi uz druhy krat prekakal a v rukach prepieram bodinka a tak :rolling_eyes: a to ma vcera pri kupani stihol okadit a ocikat, tak som vysla z kupelky naha ako keby som sa kupala ja a nie on :grinning:
a tie tabletky mi pomohli, hrdlo ma vobec uz neboli a dnes som si do nosa kupila taky roztok morskej soli co mozu aj tehosky a kojace zeny, tak to hadam tiez coskoro zaberie... :slight_smile:
a super nazov temy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

perluska - tak vy marodujete? tak to nie je bohvie co, ja som chora a modlim sa aby to maly nedostal...
a radi prideme na navstevu :dizzy_face:

vanilususenkaaaaaaaaaaaaaa ahoooooooooooooj - len si to uzivaj, ty si to zasluzis :grinning:

tigi - jasneeeeeeeeeee, pridi kludne aj dneska :grinning:
22. mar 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babulke :slight_smile: tak som tu zas :slight_smile:
inak dost dlho mi nesiel kon :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale mame potvrdene mimi :wink: aj srdiecko uz krasne bilo a foto mam v albme :wink:

Piki to upratovanie mi silno nieco pripomina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasamiiiiiiiii - tak gratulujeeeeeeem ku srdiecku, tesim sa s vamiiiiiiiiiiii :grinning:
22. mar 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dakujem Vierka ( ty sa pekne doma liec a relaxuj :slight_smile: hned ako ti to Patko dovoli )
22. mar 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej, Kati....uz som kukla...malunicke :grinning: :grinning: :grinning: supeeererrrr velka gratulacia :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak uz len pekne odychovat :wink:

Vierka je super, ze sa tak uz trosku polepsilo :wink:

Vaniii, ahoj...tak to su super spravy od teba ....prajem ti to z velkeho srdiecka...uzivaj si to vsetko krasne :wink: :dizzy_face:
22. mar 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Piki, tak ked bude mat cas...tak sa do toho pusti a nezabudni ze ty das origos nazov nasej sekty :grinning: :grinning: Mi ti proste doverujeme :wink:
22. mar 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Viki :slight_smile:

Piki ano, vsetky ti proste doverujeme :slight_smile: zabudla som to napisat :grinning:
22. mar 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami - no kto vie ci sa k tomu oddycvhu a relaxu najblizsi 18 rokov dozijem :grinning: :grinning: :grinning:

vikuska - aj ja som rada, som zvedava aka bude noc, lebo vecer sa to vzdy zhorsuje, tak som zvedava :grinning:
22. mar 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasi vidiiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja tam malinky fufniiik :dizzy_face: :grinning: srdecne gratulujem. :slight_smile:

vierka neblazni, ze osemnast rokov.... to ho bude este puberta plieskat, vtedy to bude najlepsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ziadny relax nehrozi, dnesni chlapi dostavaju rozum daleko po tridsiatke. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem babenky, ste strasne zlatucke :wink: Tigi ak to spravne chapem, tak mas teraz nadejny grafik :slight_smile: takze ti posielam vela vela tehu bacilkov a verim, ze budeme spolu kocikovat :wink:
Vierka :grinning: no neviem ta moc potesit ... ten moj ma uz dva tyzdne tak vytaca a nie a nie sa unormalnit .... normalne som v koncoch ... rozmyslam, ze pojdeme asi po radu psychologicke ... kamosky mi hovoria, ze je az moc mudry na svoj vek ... ale vie s nami aj dobre manipulovat ... vsetko sa toci okolo neho ... ale nejak si to teraz asi moc uvedomuje ... niekedy ma fakt take reci a argumenty ako dospely , velakrat som prekvapena odkial ma vsetky tie reci a vedomosti ... nechapem ... raz riesi zvierara, ktore su cicavce, ktore plazy, obojzivelniky, raz mi vysvetluje, ze zem sa toci okolo slnka a akolo svojej osi, raz mi cita, alebo pride s nasobilkou, potom zase riesi recyklaciu odpadu, minuly tyzden sa ma pytal, kedy a ako objavili Ameriku a dnes laboratorne spracovanie krvi ... ale ked mi je chvilku so svokrom, alebo so svokrou ... vrati sa ako 2rocne upistane decko .... neposluch ani na 6 krat ... mozem kricat, plakat, dohovarat, a stale nic ... vsetko plati na par minut :sweat_smile:
22. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok micky tema je vytvorena schvalne ci ju najdete. :grinning: :grinning: :grinning:

kasami gratulace k srdiecko. uz en necelych osem mesiacov a je to vonku. :grinning: :grinning: :grinning: krasna fotecka.
22. mar 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak som niekoho zabudla tak sorry - pokrocila hodina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte micky pre vsetky stare kozmosky ktore by nas hladali sme v sukromnych temach ako kozmosky svinusky. :grinning:
ak nemate povoleny pristup napiste mi do IP ja vas pridam. :wink:
23. mar 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

Kasami, gratulujem, malinké je zlatučké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

sorry, zatiaľ som nečítala (nelistovala) spätne, tak nemôžem reagovať. tento týždeň si chcem dorobiť papiere, a mať už kľud, tak snáď potom sa budem aj častejšie zapájať :slight_smile:
23. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kluarus pod za nami do sukromnych tem s nazvom "kozmosky svinusky". prestahovali sme sa tam. :grinning:
23. mar 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky zdravim vas aj tehulky :wink:
ako babulky tehulky ako sa mate?
a maminky?
no my sa mame ok domi uz chodi aj ked sama prejde len popri sedacke inak ju drzim a boli sme dnes na trojkolke tak tam sedi :grinning: a mam fotky nove z krstu tak mrknite teda len co mala oblecene....
tak to leti coskoro ma rok :wink: no tak po dovolenke idem na druhe :wink: aj ked domi neposedi ale je to superrrr stale beha.....
tak vam prajem pekny vikend
9. apr 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - my sme uz v sukromnych temach kozmosky - svinusky, tak pis ked tak tam - sem uz baby nechodia :slight_smile:
a mala mala krasne saty :grinning:
9. apr 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok