Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
29. júl 2009

lucul - ved teraz mas take smiesne ceny na tom - tak by si mohla kupit aj aj 😉

vierka
29. júl 2009

pikuska - tak malinkej mi je luto, ale aj to musi v zivote byt... tak hadam sa jej to coskoro zahoji 😉

vierka
29. júl 2009

no hovorila som s Perluskou - vseeeeeetky vas pozdravuje, ma sa ubolene ale je stastna, obe su zdravucke, mala je kraaaaasna... no proste super.. dneska este malinku nema pri seba, ale od zajtra by ju uz mala mat nonstop pri sebe 😀

juliett99
29. júl 2009

ahojcek koceny,,
perluska z celeho srdiecka gratulujem,, wauuu simca je teda riadny valibuk,, 🙂 perlus jej dava dobre papinkat,, xxii

leri zlatko ja len dufam ze ta nepredbehnem,,, a ako vravi vierocka este mame kopec casu.. no aj ja som zvedava ze kedy sa Sam rozhodne nas obstastnit.. termim mam 9 .11 co je najblizsie k lucul,, ale dr. tvrdia ze mozno to bude aj skor,, kvoli placente.. 😒

vieri to su superrovske spravicky,, toto.. len nech sa im darim obom vela zdravicka prajem 🙂 😵 😵

vierka
29. júl 2009

juli - ved hej, su to super spravy a dolezite je, ze su obe v poriadku a vsetko je super 😀
ved ja som hned hovorila, ze ty mas este casuuuuuuuuuuuu dooooooooooost 😀

juliett99
29. júl 2009

hehe veru to mame,, akurat som si tak lezala a maly sa asi rehnil alebo co,, cele brusko sa mi trialo,,, normalne psina 😀

pikino
29. júl 2009

mne tiezposlala perlusa fotocky ale mne to nende otvorit ☹

juliett99
29. júl 2009

piki ,, no pekne takze terinka je dopichana chuda,, asi budete mat tazky den co??

vierka
29. júl 2009

juli - jasne ze mate, este stihneme aj kavicku dat 😉

pikuska - mne tiez poslala - pridi na kavu a ukazem ti ju 😀

pikino
29. júl 2009

uvidime zatial spinka a netvari sa nestastne. mozno vecer bude mat horucku, ale modlim sa aby nie.

jasne vierka uz letim. 😀

vierka
29. júl 2009

este som to nevidela cele, ale vyzera to ze je to kraaaaaaaaasne:

http://www.wimp.com/partlycloudy/

juliett99
29. júl 2009

🙂 🙂 kafco ani nee,, ale dala bych som si s tebou kaficko,, ladovu kavicku.. 🙂

piki no dufam ze ked je teraz spokojnucka tak bude aj neskor vecer.. 😉

pikino
29. júl 2009

jeeej to je zlateeee 😀

mne staci zmrzlina a veeela slahacky nejsom narocna

juliett99
29. júl 2009

vierocka to je zlatucke hrozne sa mi to paci,, 🙂

lucul
29. júl 2009

baby toto su fakt kozmicke spojenia, vierka presne to o tych bocianoch hladam odvcera a nevedela som to najst, dakujeeeeeeeeeeeeeem 😵

vierka
29. júl 2009

lucul - zazraky na pockanie, nemozne do troch dni 😀 😀 😀 a ani to vyslovit nemusis - he he he 😀 😝

baby, ja pridem zajtra do prace a na konika trochu neskor, lebo mam rano poradnu a pojdem na nu hned z domu... tak ma potom nehladajte, urcite som niekde ziva a zdrava 😀

juliett99
29. júl 2009

vierocka budeme na teba mysliet mojka..som zvedava co ti dr. povie 🙂

kasami
29. júl 2009

Ahojte tehulky 🙂 drzkam vam prsteky, vsetko dobre

Perluske a jej Simonciatku prajem do zivota len to najkrajsie a najlepsie, Simonka je teda riadna princeznicka, urcite da maminke zabrat, takze Perluske este veeelaaa veeelaaaa sil, aby sa rychlo zotavila 🙂

tigi
30. júl 2009

caute zabky 🙂

taaakze, dnes rano mi prisla mrcha v plnej krase 😠 , takze tento mesiac opat nist. vzhladom na to, ze antisku neberiem od januara 08, som sa dnes objednala k doktorovi, nech sa skusi pozriet ci je vsetko v poriadku ci uz somnou, alebo s manzom. hadam bude vsetko o.k. 🙂

vierka
30. júl 2009

caute zaby... tak som teda tu... este som sa stavila u vanilky na pokec ako vzdy ked idem od dokiho 😀

takze doki ma ani nepozeral, len sme pokecali, vysledky krvy mam v pohode - ani Aids nemam, ani zltacku, ani toxoplazmu, ani nic.. pochvalil ma ze pekne priberam - ze akurat, tlak mam v norme... buduci tyzdn mam prist na krv na tie vrodene vady, kedze som tento tyzden este v 15 tt - aby to nebolo skreslene, tak v utorok idem na krv...
a este povedal, ze keby sa nedajboze nieco stalo, tak mi dovoli ist na IVF tak po 3 mesiacoch, takze si lieky este pre istotu nechavam, aj ked verim, ze ich potrebovat nebudem 😀

tigi - callnem ti a dohodneme sa na ten dnesok a potom o tomto pokecame... ale nakedy si objednana - mozno nam to vide spolu, ale asi nie, lebo ja idem 27.8.

pikino
30. júl 2009

cafteeee milousi.

krpec spinkal celu nocku pekne raz som ju zobudila aby som jej vymenila studene obklady. teraz este haja. mame len zvysenu teplotu tak dufam, ze dneska nestupne ked ju ma uz od rana. 😠

tigi dobre ze si sa objednala, nech to dobre dopadne tfuj tfuj.

pikino
30. júl 2009

vierka a kolko si uz vlastne pribrala?

vierka
30. júl 2009

pikuska - podla mna jej teplotka rychlo prejde, este dneska obkladiky a bude fit 😵

no 5.5. som mala 60,5 kg a dneska rano 63 - od minulej poradne som pribrala kilo a pol (co je za 4 tyzdne)...

pikino
30. júl 2009

tak to je v poho vaha. 🙂 nebude z teba bugris stokilovy. 😀

vierka
30. júl 2009

piki - zatial je to v pohode, ja to pripisujem aj tomu, ze mam denne pohyb, ze v praci aj chodim, cely den len nesedim, takze ja som spokojna 🙂

pikino
30. júl 2009

to je fakt, nevalas sunky.
ale podla mnaaj ked budes valat tak nepriberies.
kukni na perlus tiez ma vrtulu v zadku a kolko pribrala to suproste geny

vierka
30. júl 2009

no ved hadam to nebude az take hrozne...

no a uz som aj objednana s bubacikom na ten 3D ultrazvuk - ideme 20 septembra 😀 😀 😀

juliett99
30. júl 2009

ahojky,,
vierocka takze je vsetko super,, som velmo rada,, 🙂

aj my sme sa vratili z nemocky odbrery mam za sebou,, prezili sme sice s prasknutou zilou ale to nic,, 🙂

tigi drzim palceky ,, ked pojdes k tomu dr,.. 😉

vierka
30. júl 2009

juli - aj ja som rada, buduci tyzden este ta krv a potom mam zase na 3 tyzdne pokoj 😀

tak to je super, ze je stale vsetko v poriadku a prasknuta zila je v pohode, ja som behala s modrinou hadma dva tyzdne 😝

pikino
30. júl 2009

ajooj juli, dnes bude desneee teplo mozes cvachtat nohy v bazeeene. 😀

vierkaaaaa takze 20.teho septembra sa dozvieme kto vyhral stavku. 😀