Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
5. aug 2009

vierka ty si sikovnaaaaaaaaa, aj ja chcem takeho slonika, prides aj k nam do detskej nakreslit a tigrika alebo somarika z macka pu, ja ti povarujem drobceka 😉
a tabulka je dobra, jak sa snazilky postupne presuvaju o poschodie vyssie, tigi sup sup hore nech mozem ist aj ja
😝 😀

juliett99
5. aug 2009

ahoijcek
koceny moc dakujem za podporu,, je to tak ako presne piste ze to chce klud aj ja si to vravim ,, ze musim byt kludna hlavne kvoli Samikovi,, no nie vzdy sa mi to da..
No snazim sa,, dnes je celko dobre brusko je zas sice tvrde ale nemam stahy,, tak je dobre,
Som hrozne unavena uz asi aj od nevyspatia tak dufam ze tuto noc sa uz aj Robi vyspi..
Zajtra rano zacina Robi s jeho tatom a 2-3 pomocnikmi robit ten krov a dat to pod foliu, a dakedy na buduci tyzden by prisli nahodit tu plaechovu krytinu.

lucul zlatko ja som prva ,, na slonika,, to uz mam z vierockou dohodnute 😀 😀 😀 😀

viierocka ska mi vieme ze ty si naj najsikovnejsia kozmoska,, ty si jednotka :- 😵

lucul
5. aug 2009

julinka kludne, ty to budes potrebovat Samkovi skor, ja ako to vidim u seba tak az ked sa vierkodrobcek narodi, aby som si predlzila vodicak na kocik 😀 😀 😀

perla200
autor
6. aug 2009

čaute kočky....vierka krásna tabulečka🙂

naša malinká lásočka sa umúdrila anechala rodičov vyspať, len sa napapkala o 23,h, o 3,h. a teraz už zase spinká.....zlaté bábenko....no čo už, aj my sa len učíme byť rodičmi..... cmuk

vierka
6. aug 2009

dobre ranko babulky 😀 😀 😀

lucul - kludne ti namalujem, ale to by si zvladla aj ty 😀
staci si na nete vygooglit nejaky pekny obrazok aky chces, potom si ho vo velkej velkosti vytlacit na papier, z cistej strany si ceruzkou vytriet hlavne tahy toho obrazku a potom si to len prichytit na stenu a obkreslit 😀 a slonik, tigrik, alebo somarik je na svete 😀 a uz len vymalujes a pretiahnes fixkou 😀
ale jedna baba tu na nete predava aj nalepky na stenu do detskych izieb a vyzera to rozkosne 😀

juli - no dufam, ze ste mali lepsiu noc, lebo neviem ako u vas, ale u nas neprsalo, tak verim, ze to bolo vcera lepsie...
mojka, jasne ze si musis povedat, ze ide teraz hlavne o Samka - materialove veci sa daju nahradit, ale clovek nie...

perluska - no snazila som sa, teda pocitac sa snazil 😀

juliett99
6. aug 2009

dobre ranicko,,
vierocka mas pravdu koncene sme sa vyspinkali neprsalo,, jupiiiiiiiiiiii. A dnes to zatial vyzera na celkom pekny dnicek takze hadam sa im aj dnes bude darit s tou strechou..
a vy ste sa ako vyspinkali.. 😉

vierka
6. aug 2009

juli - tak to velmi rada citam, ze ani u vas neprsalo... neboj sa, dneska im pojde jedna radost ten krov 😉
no ja som spinkala opat bez mangela, ale dobre sa spinkalo 😀 ako vzdy 😀

lucul
6. aug 2009

ahojte babulky
vierka - jasne ze by som zvladla, ale ty uz budes mat prax dovtedy 😀

julli - super, to rada citam, dnes ma byt bez dazda aj nasledujuce dni, tak jupi juchu, robota bude ficat 😉

vierka
6. aug 2009

lucul - no ved ja viem, ze by si to zvladla, ale ze ti ide hlavne o to pomachrovat s mojim kocikom 😀 😀 😀 kym ja budem malovat 😀

lucul
6. aug 2009

oou, ona ma odhalila 😀 , to uz ale dufam budem mat aj ja aspon zaklad bruska a mozem sa znova zaucat na kocik to uz u nas vsetky deti pomaly budu vyrastene z kociku 😅

vierka
6. aug 2009

no ved jasne, v pohode si mozes robit kondicne jazdy u mna, ja ti poziciam 😀 😀 😀

lucul
6. aug 2009

a tesima ze budeme v tom case byvat uz o kusok blizsie k sebe, juchu, nemusim daleko cestovat 😀

tigi
6. aug 2009

caute zeny. 🙂

no lucul, kukam ze sme v tej tabulke v kolonke snazilky len my dve, tak co s tym? 😀 ako si na tom s mrskou? kedy ocakavas? 😉

vierka slonik je krasny. inak som zistila, ze sa predavaju rozne nadherne sablony, alebo aj samolepky (pre tych co nechcu malovat) na motivy vsetkych moznych rozpravok do detskych izieb. dokonca aj Alex a Marty z Madagaskaru. 😀 😀 😀 dnes sa daju take krasne izbicky porobit... 🙂

lucul
6. aug 2009

tigi ja ocakavam neocakavam buducu stredu 12.8., ale skor ocakavam ako nie 😠 , zacali ma taaaaak strasne prsia boliet, ze uz som sa zmierila ze ta mrcha mrchava pride, ale nevadiiiii aj september je mesiac 😒

vierka
6. aug 2009

tigi - no cau cica, si predstav, ze som na skype a ty nikde 😠 😀
dakujem za pochvalu... ale mala by si ho prist juknut aj nazivo a keby si chcela pomoct, mam este Macka Pu s celou bandou 😀 😀 😀
samolepky som pozerala - jukni ten album "nasa nadherna izbicka" a tam su uplne krasne, aj take s macickami 😀

vierka
6. aug 2009

a je to pod nickom "aprica" 😀

vierka
6. aug 2009

opravujem sa - ten album je "nasa kraaaaaasna izbicka" 😀

tigi
6. aug 2009

vierka - neeee, ja zatial nechcem, ale dakujem. 😀 ja som na ne narazila, ked som hladala do spalne nad postel nejaku inspiraciu zase. 😀 ale su krasne, ked budem v tom stadiu ako ty, tiez budem zdobit izbicku s takymito vecami. 😵 a mimochodom... uz zapnem skype. 😅

lucul - no, tak to budem necakat s tebou, hadam ti nedorazi. bolave prska mozu byt vselico, aj ked mna bolievaju od konca ovulky do zaciatku mrchy, ale to je individi. 🙂

lucul
6. aug 2009

tigi mna prsia bolievali presne od 14.dna, potom mi to dr. upravil homeopatikami na tyzden pred mrchou, ale od tehu som nemavala ziadne bolesti ale uz sa zacinaju ozivat, tak sa aspon tesim ze sa mi telo upravuje pekne spat, ja viem ze to divne znie ale ja sa fakt tomu tesim, keby mi toto dakto povedal pred rokom tak ho vysmejem 😅

tigi
6. aug 2009

luculi ja to chapem, znamena to, ze telo sa dava opat do normalu ako predtym a to je dobra sprava. aj za tie patalie s prskami to stoji. 🙂

vierka
6. aug 2009

lucul - ved mi chapeme, ze ty to beries v pohode, aj ked nezostanes tehu, ze ta tesi aspon to, ze je telo uz znormalizovane... aj z toho sa treba tesit... 😀

tigi - ved ja som tiez jukala po takych kvetoch, ze by som ich treskla do spalne - ale maju lne cierne... a tam by sa mi take nehodili....
jakoze neeeeee hovoris na tu vypomoc v malovani 😠 😀

lucul
6. aug 2009

baby, akurat som sa dozvedela, uz mam hotovy balkon, tak som si robila prcu, ci uz mozem dojst umyvat okna, lebo ten balkon je dovnutra kooooooomplet preskleny, uz vidim ako nervacim pri umyvani 😀

babulky ja viem, ze ma chapete, ja som zmierena s tehu aj netehu, ak sa do februara nezadari, tak ujo dr. to vyriesi 😀 😀 😀

vierka
6. aug 2009

no konecne uz mas kompletny byt, ked uz aj balkon mas 😀
ja som tak raz v praci povedala, ze u nas sa "Fajci len na balkone" a hned chceli prist vsetci kolegovia na navstevu 😀 😀 😀

podla mna sa ti podari aj bez uja doktora 😉

lucul
6. aug 2009

vierka len balkon mam, ale uz to vyzera najdejne a slubne 😀
to mna sa raz kamoskin manzel pytal, ci fajcim a ja ze podla toho co 😀 😀 😀

sak do februara casu dost, to by mohla motyka vystrelit 🙂

pikino
6. aug 2009

nazdar micky.

vierka sumny chobot si pridala a aky malovany. 😀

luculdo februara vystreli aj ryl. 😀 podla mna to je len otazkou casu.

lucul
6. aug 2009

dobre rano piki 😀 😀 😀
ryl nieeeeeee, to boli, motyka je jemnejsia 😀

vierka
6. aug 2009

pikuska - a keby si videla ako pekne viem vajicka namalovat 😀 😀 😀

lucul - ja som vzdy na otazku "Fajcis".. odpovedala "Cigarety nie" 😀

kasami
6. aug 2009

Ahojte kocky

ako sa mate ?

lucul
6. aug 2009

vierka ty malujes vajicka? 😀 😀 😀 ja velku noc ignorujem, takze nist nemalujem, akurat vzdy chlapom u nas poviem, ze po vajcach dostat mozu 😀 😀 😀

baby, idem ja okuknut ten balkon, som straaaaaaasne zvedava a aj tak tam pobliz mam daco vybavit, tak mam to jednym vrzom, majte sa tu krasne a piste basne 😀

papa 🙂

kasami
6. aug 2009

Jeej baby, rozpravate o malovani izbiciek ?

ja som tiez malemu malovala macikov po izbe 😀 ked sa narodil

minuly rok sme mu vsak uz izbicku prerobili, lebo sa mi to zdalo byt uz moc detske a objednala som mu nalepky national georaphy, a myslim, ze sa nam zadarilo ...

aj ked teraz by chcel piratsku, alebo rytiersku ... tie zvieratka sa mi zdaju byt take univerzalnejsie ... no neviem