Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

kasami
6. aug 2009

ste tu niekto ?

pikino
6. aug 2009

kas bud rada ze nesce tam mat supermana a podobne fetisisticke strasidla v prilehavych trenirkach. 😀

kasami
6. aug 2009

chcel ... ale to sme zamietli 😀 a celkom je myslim spokojny

a ako sa mate s terezkou ?

pikino
6. aug 2009

dobre ste spravili.

my celkom dobre. teraz ma bolave ocko dostala niekde prievan, ale inak pohoda.
ako spravne mimina, papa, kaka, spi a pisti ked sa jej nieco nepaci.

kasami
6. aug 2009

sikulka 🙂

moj ma zase zapalene ucho 😝

inak dala som prave jeho izbu do jeho albumu ... skus mrknut 😉 ze co povies

vierka
6. aug 2009

kasami - ahojcek... no to ste inu dzunglu vytvorili, ale je to zlate - hlavne ta zirafa v okne 😀 😀 😀

pikuska - ze fetisisticke strasidla 😀 😀 😀

lucul - velkonocne nemalujem, co si.... to len keby chcel nahodou niektorej mangel vymalovat, tak nemam problem 😀 tak som teda zvedava co budes na ten balkon hovorit 😀

kasami
6. aug 2009

Vierka 😀

ako sa citis tehulka ?

ja som bola vcera na kontrole ... robil mi sono, povedal ze som uplne v poriadku a ked mi nabehnu kramy mam prist na hormonalny profil ... a zacneme nieco riesit ... ja sa tak tesim 😀

vierka
6. aug 2009

kasami - ja sa citim dobre, tento tyzden sme mali AFP testy a tie dopadli super, tak sa tesime... a sme zvedavi co sa v mojom brusku skryva... mam sa inak skvele, super spim, v praci pohoda, tak sa tesim 😀
no tak to je super, ze sa doki na teba pozriem, podla mna je ten hormonalny profil zaklad a dufam, ze nenajdu nic a ze nebudete mat nejake vazne problemy otehu..

kasami
6. aug 2009

no ved aj ja dufam ... aj ked sama neviem v co 😎

inak ked mne robili pocas tehu tie rozne testy a odbery .... vzdy som malemu v brusku slubovala nejaky darcek ked to dobre dopadne, vzdy som si a jemu kupila nieco drobne pre radost 😀

vierka
6. aug 2009

kasami - urcite to dobre dopadne a k malemu Samkovi pribudne coskoro sestricka 🙂
no aj ja zacnem asi nieco slubovat - hlavne sebe 😀 ale nie... podla mna sa ma moje babatko dobre, ved ja mu kupujem vsetko co mu len na ociach vidim, na co ma chut, co ho tesi 😀

vierka
6. aug 2009

ved aj teraz som pomojkala brusko a povedala "Pooooozri akeho krasneho slonika ti maminka nakreslila a budes mat kraaaasnu izbicku" 😀

kasami
6. aug 2009

a kedze sa zatial pozera na svet tvojimi ocami, tak mu kupis vsetko co si na ociach vidis 😀 😀 😀 😀 vsak 😀 😀 :

vierka
6. aug 2009

tak ale neprehanam to 😀 😀 😀 on uz ma kopec krajsich veciciek nez ja 😝 😀

kasami
6. aug 2009

on ?

kasami
6. aug 2009

vies ono to tak byva ...

ja cakam uz siedmy rok na novy bicykel a moj syn ma uz stvrty .... a to ma len 5 rokov ....

vierka
6. aug 2009

no zatial je to TO babo.... a mi bolo hlupe napisat ono ma uz viacej veci 😀 to ako keby som hovorila o nejakej veci... ale ja verim v dievcatko 😀
ozik, typujeme s babami ze co to bude, nechces sa pridat??? 😀

4 bicykel 😅 no pekne... 😀

kasami
6. aug 2009

jaaaj musim koncit, tak sa majkate krasne
pa

vierka
6. aug 2009

aj ja uz koncim baby 😀 idem ku segre a mozno sa mi podari nieco hned z vyplaty minut 😀 😀 😀

pikino
6. aug 2009

kas hotova dzungla. 😀
drzim palce nech je vsetko v poriadku. 😉

vierka tak musis hovorit ze jej, treba ju presvedcit, ze je dievcatko 😀

lucul
6. aug 2009

cafte baby
kasami - paradna izba, ale ta zirafa na okne nema chybu - paraaaaaaadna 😀

vierka - no stary ma na..... 😠 , vraj balkon hotovy - on tym myslel ze omietky a vymalovane a ja som sa tesila na zabradlie 😠 😠 😠

perla200
autor
6. aug 2009

no hodila som vám tam pár fotiek este

kasami
6. aug 2009

Vierka ja tiez typujem babulku, neviem preco ... proste tak nejako sa mi to k tebe hodi 😅

Piki dakujem 😉

Lucul novy image ?
Vidiet, ze ti chlapi maju fakt uplne iny ... ale svoj svet ... 😀 😀 😀

vierka
7. aug 2009

dobre ranko babulky 😀 😀 😀

pikino - jasne, mali by sme ju asi hned od malicka ucit, nech si zvyka 😀

kasami - si moj clovek!!!! 😀 takze susky veduuuuuuuuuuuuuu v typovackach 😀 😀 😀

lucul - ta zirafa sa nenormalne paci aj mne, je bohovskaaaaaaa 😀

no a kludne sa mozme bavit o tom, ktory mangel vcera ktoru nastval... "My" prosim pekne najnovsie ideme kupovat CLN!!!! 😕 ano, dobre citate, cln na ryby, lebo je to do-le-zi-teeeeeeeeeee 😀 😀 😀
ale na tom ako ma vyzerat konecne ta komoda do detskej aby sme ju dali konecne spravit sa nie a nie dohodnut 😠 😲 🤐

lucul
7. aug 2009

cafte babulky 🙂

vierka - cln, to je najdolezitejsia vec na ryby, tento mesiac som to zatrhla a razne 😀 , ale neviem dokedy sa mi to podari udrzat v norme, ze to neni treba 😠 , a este najkrajsie je, ze este aj nove auto mu treba 😠 , nestacia dve ktore na robotu znici, ale este jak debili budeme kupovat toyotu hilux - no neeeeeeeee nist nebude, inak sa strasne naserem a vo februari si to dr. oddre sam 😀 😀 😀

vierka
7. aug 2009

lucul - no cau.... tak aj u vas je aktualny cln????!!!! 😕 no pekne, ale sme dopadli 😀
no ja neviem ako si mu to dokazala vyhovorit, ale obdivujem ta za to 😅

lucul
7. aug 2009

vierka ja ako jedinacik si vzdy dupnem, ale to neznasa tak mi vzdy povie kludne si dupni aj oboma 😠 , ale neboj dlho mi to nevydrzi, zatial to vyzera tak, ze chalani co predavali tak to nebolo podla gusta, keby doniesli daco co sa bude pacit, tak sa mozem aj na hlavu postavit

ozaj kasami - ano zmena image, taka mila spomienka na leto v egypte 😎

vierka
7. aug 2009

lucul - no neviem ci by dupanie pomohlo, ale taka najomna vrazda asi ano 😀 😀 😀
no ved aj jemu ho maju dne spriniest, tak ze si ho doniesie domov a pozie ho doma, som sa ho pytala, ze ci ho chce skusat vo vani 😀 😀 😀
no ale aj tak uz vidim, ako povie, ze ho berie 😅

perla200
autor
7. aug 2009

dobré ránko..... no relatívne kludná noc za nami🙂

lucul
7. aug 2009

vierka tak skus hodit sa o zem, ale ty to musis urobit jemne aby si drobcovi neublizila, mozno zabere to 😀
mozno zabere odmietnutie sexu tyzden, ale to by si si musela aj ty odriect a to je hrozna obeta 😝 😀 😀 😀

perli mala je kraaaaaasna, na predposlednej a poslednej fotke je krasnunka, taka malunka, ale fotka kde je tato po prebdenej noci je dobra - tato hotovy a mlada by este zurovala 😀

vierka
7. aug 2009

lucul - no mozem sa hodit na chrbat a nie na brucho 😀 😀 😀
a ja nie som na vyhrazanie... nech si kupy, ale potom si aj ja kupim... sice nie cln, ale nieco urcite 😝 😀
neboj sa, aj tak sa mu za chvilu obmedzi prisun penazi ked budem poberat matersku, to si uz nebude moct dovolit kupit ani vzduch do toho clnu 😀 😀 😀 tak nech si este uzije chlapec 😀