• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
broskyna cislo 2 - dnes bude vaaaaaaaaazne zabava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, ako by sa mohli porovnavat k tvojmu IQ

Prosim ta to ta ako napadlo ? nemaju sancu ....
11. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli ahoj no sedim a pisem vam :wink:
11. aug 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
doteraz netuším kde ste s tigi vtedy boli??? ja kerendeš vôbec nepoznám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

nechce sa mi spať, poslala som tatina spať.... potom pôjdem možno ja...

kasami - tak ja som mala pravý opak - trombofília je silná zražanlivosť krvi nie? môžeš dostať tuším trombozu.... ale na hemato to vedia odsledovať, aj ja som mala trombocyty úbohé, ale dali ma dokopy a nakoniec som rodila sekciou nie kvôli trombocytom ale kvôli makrosomii....a pritom niektoré museli dostať transfúzku a ja nie...
11. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, minuly tyzden som to uz nestihala ... v sobotu a v nedelu sme boli na svadbe ... a vcera sme dospavali ....

dnes som bola s malym na kontrole a on so mnou na krvi a teraz sa vonku bicykluje a ja varim tak stiham len tak tak :grinning:
11. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perlusa - nabuduce ta zoberieme zo sebou :grinning: :grinning: :grinning: ved ani ja som nevedela kde je cifer kym sa tam Tigi a ja naprestahovala :grinning: :grinning: :grinning:
tak tebe spravyme okruznu jazdu po Kenderesi :grinning:
11. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kozy ako vierka nebudu mat nikdy :grinning:
11. aug 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perlus a Kenderes? lebo tak sa to volalo, ale to jej jedno, ono to bolo ako keby len odbocka na nejake druzstvo ci co. :slight_smile:

vevonik vdaka, ja verim ze to bude o.k. :slight_smile:

zaby, vy dneska pisete, ze nestiham docitavat ked sa zapracujem nachvilu. :grinning:
11. aug 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kozam tri krat HURA!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

perlus - tak to musite mat uz skoro hotove ked sa tak za mesiac uz stahujete, nafot nejake nove zabery :wink: alebo manzo :wink:
11. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Perli :slight_smile:
ako sa mate ? mas krasnu princeznicku, uplne nadhernu. si sikulka ... gratulujem :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi - nemozes sa zapracovat... ako dnes ja :sweat_smile:
11. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigik a co si mi nehodila kamen do okna ked si sla od eliaska :grinning: normalne si mi mala prerazit okno :grinning: mozno by sa ti ulavilo

hip hip kozy, hip hip kozy.... :grinning:
11. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky co mate dnes este na plane?
11. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanilka - :grinning: :grinning: :grinning:

bambi - no ja idem dnes do tesca a dufam, ze ma z neho nevykaze ochranka... potom ku segre na kavu a domov valat sunky na gauc a ked sa mi vaaaazne bude chciet, tak mozno aj ozehlim :grinning:
a vy?
11. aug 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre babulky, pre dnesok sa s vami lucim... bolo mi potesim stravit dnesny pracovny den s vami :grinning:

pekny zvysok dniku, pa pa pa :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tigi neboooj, my to spolu tento rok nejako dobojujeme ... a buduce leto mame krasne miminecka :wink:

Bambi, chystame sa na bicykle :grinning:
11. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak slovo kerendes ci ako ste to pisala citam prvy krat takze aj mna by ste mohli zobrat na okruznu nech viem co to je,, a kde to je,, :grinning: :grinning: :grinning:

bambi no ja uz hadam dnes nic chlapy robia, ja som navarila aj upratala riady a teraz pride mamina tak ma vystrieda a ja pojdem asi driemat.. uz pomalicky spim este cakam kym pride mama.. :slight_smile:
11. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierocka a uz nieco kupujes pre drobca?
11. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami budes coskoro tehu uvidis :wink: moc drzkam palcee
11. aug 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved uvidime ... vo stvrtok mame konzultaciu ... mali by byt vsetky vysledky a mozno nam nieco navrhnu ...

sami sme zvedavy
11. aug 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzkam palce :wink: ved to tak leti ani sa nenazdas a budes tehu ved aj nasa princeznicka tak narastla kukni do albumu :grinning:
11. aug 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze vo stvrtok na teba kasami myslime,, oki... adrzime palceky,, :dizzy_face: :dizzy_face:

bambi veru vasa nika je uz krasnucka a je uz fakt velika ,, krasne vam rastie :dizzy_face:
11. aug 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je nadherna :slight_smile: kde ste boli na vylete ?
juli ved coskoro budes mamcou :wink: a uz nakupujes?
bambi ved ta tvoja mala sa vie uz tvarit aj na fotky,,,, :grinning: je bohovska :dizzy_face:
11. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanilka dakujeme no trenujeme :grinning: ale nie ta sa stale smeje tak ju nie je problem fotit :grinning:
11. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej bambi daco sme uz kupili,, len sa doma nemame kde hybat tak tomu este nechavame trosku casu,,
hadam sa samco nepoponahla, :grinning:
11. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som nemala moc na vyber stale som lezala tak som bola rada ze mam vsetko dopredu :wink: inac by sme nemali nic moj sice kupval sam ale chcela som si aj sama kuki :grinning:
11. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to,, ze aj ja mam vela veci co kupil robi alebo mamina,, a teraz mi potvrdili objednavku na fusak tak do tyzdna by mal uz byt domka,, ale vies net,, tak to nieje moja slabost :unamused:
11. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli ale aspon nieco ja som tiez tak objednavala ked som nemohla chodit von a vsetko bolo ok
11. aug 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok