Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
12. aug 2009

to som, sa nehadam 😀

juliett99
12. aug 2009

piki no ani ja nie ,,, to moj drahy ulovil,, ma celkom dobry vkus ze??
ja som vybrala ten baldachyn to sme este nevedeli ze cakame chlapca,, a vcera v KIKu som nasla tu krasnu decku , osusku a nejake ponzticky,,

pikino
12. aug 2009

ano ma 🙂
ale v dnesnej dobe sa uz podla mna ani neda najst nieco skarede pre babatko 😀

juliett99
12. aug 2009

no neviem,, ale asi podla vkusu,, ja uz som videla aj take co sa mi nepacilo,, 😀 😀 😀

pikino
12. aug 2009

ved jasne. 😎 ale skarede to urcite nebolo.

vevoncek
12. aug 2009

lucul ale mohla by som mať ešte lepšie ale fotka aj dosť skresľuje ale teraz postavu aj tak neriešim veď ani to nemá zmysel teraz sa starám o to ako priberať 😀 na tých správnych miestach nech mám jednu veľkú tehlu (loptu)

vevoncek
12. aug 2009

Slávka naozaj má Robi dobrý vkus to sa musí nechať ale aj tvoj kočík sa mi veľmi páči a prišla som na to že rúčka sa dá prehadzovať z jednej strany na druhú tak to je dobre

pikino
12. aug 2009

spraavne teraz treba brusko ukazovat, nech ta pustia v bude sadnut.

ja este stale vyzeram tak, ze ma pustaju. 😀

ok micky odchazim. paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vevoncek
12. aug 2009

aj ja odchádzam idem robiť lečo ale musím sa pred tým posilniť lebo som taká hladná že ani nevidím 😀

juliett99
12. aug 2009

ozaj piki kolko si nechala v porodnici a uz si aj nieco schudla??

no tak sa mi majte koceny,, hmm zotala som tu sama jak prst ☹ ☹ ☹
veve pekne sa posilni a hura na leco... paaa 😵 😵 😵 😵

perla200
autor
12. aug 2009

čaute baby....inak ja som schudla 14kg... chvalabohu, ešte 20kg a budem ok.... a mala mi riadne dáva zabrať a cvičí celú rodinu🙂 keby ste nas videli dnes...ja strkala rektačnú rurku do zadočku, brano jej držal nohy a mama krmila z flasky...rehotali sme sa ako kone, že ešte že nas nie je viac..... no ale nie je to žiadna sranda..... 😝

kasami
12. aug 2009

Perli ako to ze nespis 🙂

chudatko Simonka ma bolave brusko ? Saminovi pomahalo ked som mu cvicila s nozickami a rucickami ... tak do kriza

inak ja som nechala v porodnici 8kg a zvysok som si do dnes ponechala 😢

juliett99
13. aug 2009

dobre ranko babule,,
teda perli teda fakt este ze vas nieje viac,, 😀 😀 😀 😀 aspoon ste sa pobavili,, hadam sa simus aj ulavilo,, 🙂

kasami u nas to zabera na dadusovi este aj teraz ked hovori ze ho brusko boli,, pocvici a je vsetko OK 😉

vierka
13. aug 2009

dobre ranko babule 😀 😀 😀

vevoncek - tak tomu sa dnes hovori svalnata??? 😀 😀 😀 tak aj ja som potom svalnata a riadne 😀 samy sval 😀

lucul - vanilecka ma krasne vlasy, ja jej ich vzdy zavidim... a ked ju niekedy stretnem a je vyzehlena, tak ju ani nespoznavam 😀
a ty mas na mna cislo??? lebo ja som kukala do mobilu a ja na teba nemam 😨

perluska - papat pri kakani??? to je teda komfort 😀

juli - ta budnicka sa mi paci 😉
no cesta z prace mi bude trvat tak 20 minut, tak budem v maxe tak 13.20 😵

no a kamoske sa dnes rano narodil syncek, tak som vytesena, lebo si nedali zistovat co to bude a ja som typovala chlapca 😀 😀 😀
no a vyzera to tak, ze asi dnes pojdem uz aj ja kupit kocik, lebo som sa zase vcera zbytocne rozculila nad vyrobcami kocikov (3 kombinacii), ze jake su to svinuchy 😠 😀

perla200
autor
13. aug 2009

dobré ránko...teda ja ani neviem aký je den a čo je, kde je🙂

ano vierka - naša simonka ma all inclusive🙂 ale raz jej to naúčtujem🙂))

momentálne zaspala a idem aj ja...ano dosť ju bolí bruško, nevie si uprdnúť chuda malé.... tak sa pučí a nič z toho:(((

cmu

vierka
13. aug 2009

perlus - no len si ju moc neuc, lebo ked s nou budes v dome sama, tak nebudes vediet co skor 😀

juliett99
13. aug 2009

vieri,,, oki jaska ved pockame,,, 🙂 ja sa s dadom pomotkam,,

citam ze asi pojdes kupovat kocik,, ze ta riadne nastvali,, to akoze fakt sa ta znacka neda zohnat iba v dvojkombinacii?? 😠 co z toho robia vedu nechapem 🙄

pikino
13. aug 2009

nazdar micky, dneska ste kam vsecky zmizli?

juli ja som v porodnici schudla 7 kil a doma dalsich 10kil este mi chybaju 3kila do vahy pred tehu.

vierka
13. aug 2009

juli - no ved ked tak si zavolame zajtra 😀
jako ja som uz vytocena... v jednom obchode v TT taku znacku nemaju, ale ze nemaju problem predavat len dvojkombinacie, v druhom obchode jedina moznost len trojkombinacia a v tomto jedinom to bolo takto, ale to maju len posledny kocik a ja vaaaaazne neviem ako sa mam teraz rozhodnut... este dneska pojdem na neho mrknut a uvidim - ked ho tam ovsem este budu mat 😅

juliett99
13. aug 2009

no teda piki to si dobra,,, 😀 😀 uz len 3 kila to zhodis nie?? 🙂

oki vieri,, 🙂
no to je fakt sila,, stymi predajnami,,
ale ak maju taky ako by si chcela tak asi radsej nevahaj,,

akuarta mi prisiel ten fusak ,, uplne ze wauuuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂

vierka
13. aug 2009

pikuska - no cau... tigi a vanilka su dnes neni on-line... lucul asi sefuje, perla spi, leri ide domov z porodnice... tak asi tam su vsetky 😀

juli - ked ja praveze neviem ci ho chcem 😅 ja som dost nerozhodna a toto je proste take rozhodovanie zo dna na den... to nemam rada - citim sa pod tlakom 😀 keby mi povedali ze sa da taky hocijaky kedykolvek doobjednat tak si este pomaly popozeram ine moznosti a farby a ceny a rozhodla by som sa mozno inak... vazne neviem... aj farebne som mozno chcela cosi ine, neviem... 🙄

pikino
13. aug 2009

vierka co si nejdes kupit kocik do BA? sa neobmedzuj. alebo si ho kukni v obchode a objednaj na nete vyjde ta lacnejsie.

jasne to zhodim, len nesmiem tolko zrat. a hlavne tak nepravidelne. niekedy o pitej vecer si uvedomim ze som mala za den len vlocky s mliekom a potom to dohanam s kravinami.

vierka
13. aug 2009

no len ja som tuto vyhukanu znacku nikde na nete nenasla len dvojkombinacia a nebola som si ista, ci by mi tam pasovalo vajicko ktore uz mam, lebo to je model tak z roku 2007 koniec, zaciatok 2008 🙄

pikino
13. aug 2009

a co to je za kocik?

vierka
13. aug 2009

to je znacka Chicco - vajicko mam Chicco synthesis x-plus a neviem ku akemu kociku to bude pasovat... dneska to idem na ten kocik co je v predajni skusit ci to bude pasovat...

juliett99
13. aug 2009

hmm Vieri mas to tazke tak drzim palce aby to pasovalo aj na iny model chicco,,kocik,,

piki verim ze sama nestihas ,, asi by bolo najvhodnejsie si ani neuvedomit ze si dnes nejedla co ty nato?? to by bolo aj viac kil dole,, ze,? 😀 😀 😀

vierka
13. aug 2009

juli - ale kym nebudu mat take kociky v predajniach nemozem zistit na aky to pasuje a na aky nie... a ked ponukaju len trojkombinacie - tak to mozem rovno kupit aj s vajickom...

pikino
13. aug 2009

aha chapem tomu tak, ze ty sces dvojkombinaciu k tomu vajicku. ja si myslim ze to vajicko sadne na kazdy chicco
kocik. autosedacky sa nezvyknu robit ku kazdemu kociku zvlast. vacsinou je jeden klick system na vsetky kociky.
ved uvidis.

vierka
13. aug 2009

ano, ja chcem len dvojkombinaciu... ale v kazdom obchode mi vravia, ze chicco dvojkombinacie neponuka 😠 tak neviem kde inde ju zozeniem...
teraz ta predavacka vravela, ze to im dali len par kusov kociku (dvojkombinacie) ku ktorym nemali vajicko, ale tie su len zeleno-cierne, ani sa neda vybrat ina farba, ani sa neda neskor objednat - proste tam maju posledny a bud ho zoberiem, alebo nie...

pikino
13. aug 2009

a myslis ze na inu znacku kocika to nepojde?