• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
oki vieri,,
nemusis ponahlat,, pockame :slight_smile:
uf ale mame zas pocasie co?, prsiii brrr :frowning2:
14. aug 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano sunecky :slight_smile:

vierka ja si nemyslim, ze si divna a iny kocik si neskusala, mozno ked dokupis nadstavec na tu autosedacku, ze to pojde aj inam, ci nie, ja neviem nepoznam to :sweat_smile: a musis mat moje t.c. ved si mi pisala ked sa terezka narodila :wink:
14. aug 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko susky :slight_smile: som vyblavovana a vyskolena a veeelmi spokojna ako sa mi nechcelo tak sa mi to pacilo potom :wink: uplna parada to bola :grinning:
14. aug 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - vies co, trapit sa uz s takymi nadstavcami nebudem... proste ked sa nebude dat objednat v novembry, tak si kupim inu znacku trojkombinaciu, napisem hnusny list do Chicca a segre poviem, ze to jej vajicko moze teda predat... nebudem si ja komplikovat zivot predsa :grinning: a ved este uvidim co mi dnes povedia z jedneho obchodu ci sa to da ci nie :slight_smile:
mam ho!!!!! :grinning: to vies, ked ma niekto dva telefony :sweat_smile: ja ho mam v tom jednom s ktoreho posielam len sms a v druhom s ktoreho len volam ho nemam :zipper_mouth: tak si ho napisem aj tam :dizzy_face:

vanilka - no kto vie v com vas tak skolili ked si taka vytesena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. aug 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka, spravny pristup, radsej si kup kocik ktory sa ti bude pacit ako nieco nasilu :wink: ja som vedela ze si sikula a najdes ho, ja este uvidim ci pridem, ked pridem tak na skok, lebo mam este nejake povinnosti

nazdarek vanilka - co vas skolili, ze si jak slniecko :grinning:
14. aug 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte morky....ako? otras počasko že? ale hádam deti budú dobre spať pri takomto počasi:slight_smile:
14. aug 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - ved uvidim co mi povie dneska ta pani z toho obchodu a ta je ochotna mi potom aj ceny poslat na mail a tak, ked sa to bude dat... aj sa mozem ist na neho pozriet buduci tyzden by tam mali taky mat, teraz tam taky nemali... bola velmi ochotna.. a povedala, ze ked sa to bude dat, tak nebude problem ked si tam teraz to vajicko vyskusam ci pasuje a potom si to objednam az v novembry... a ked nie, tak to naozaj silit nebudem... nemam nervy na to, aby som sa este nie v piatom mesiaci rozculovala nad kocikom :sweat_smile:
no ved uvidis ako by si stihla... a vies ked tak kde je v TT max??? :confused:
14. aug 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem kde je max, tam vzdy parkujem v tt :grinning:
14. aug 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perlus - ahojcek, a ako si to myslela s tym porodnikom??? :confused:
a keby len deti dobre spali, aj ja by som dobre spala :grinning:

lucul - tak potom super... skus sa teda ozvat ci by ti to nejako vyslo okolo tej 13.15 :dizzy_face:
14. aug 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky :slight_smile:

ani mne sa dnes nedarilo nejak spat .... maly sa metal ako na kolotoci ... buntosil a teraz este chrni ... dufam, ze este aspon hodku pospi ...
14. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska je tusim taky spaci den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze by to chcelo kavu uz teraz ?
14. aug 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala kavu uz o 6.00 a nepomohlo :pensive: :grinning:

no baby, ked sa bude dat, tak kupim asi ten kocik Chicco Trio for me - ale samozrejme ze bez tej sedacky a farba sa mi paci taka oranzovo-cierna :grinning:
14. aug 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o 6stej ? waooo

Vierka a si ista, ci sa ta skrupina neda vlozit do inych kocarov ?
14. aug 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculik to preto ze to skolenie bolo uplne suprovske,,,,skolila nas Andrea Vadkerti a moje skolenie bolo komunikacny trening a retorika a prezentacie. no fakt super zena je to :grinning:
14. aug 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami - no ja vstavam uz o piatej a uz o 6.00 v praci ranajkujem :sweat_smile:
vies co mojka, ani som to uz neriesila, takuto variantu... bud to pojde do toho chicca, alebo si kupim uplne inu znacku komplet, a basta!!! :angry: :grinning:

vanilka - tak komunikaaaaaaaaacia :grinning: no skus nieco povedat moja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bleeeeeee retoriku som mala na VS ako volitelny predmet, nemusela som to :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale super ked sa ti paaaacilo :slight_smile:
14. aug 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo mne sa mari, ze moja kamoska mala skrupinu maxi cosi v gessleine ...
tak preto

Vani tak tera len budes ukecana :grinning: daj nejaky rychlokurz aj nam :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami - kaslem ja uz na to, nebudem to riesit... bud bude chicco dvojka, alebo nejaky uplne iny trojka...
14. aug 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trojkolku som mala aj ja :grinning:

teraz som sa rozpravala s mojim a ked nahodou budeme mat mrnuska tak si kupime taky ten vozik, co s nim mozem aj korculovat, bicyklovat, behat a tak ... :grinning: sme sa dali na sport :grinning:
teda Samik je taky sportovy a taha nas :grinning:
14. aug 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale baby to co nam tam prednasala som ja uz vedela z vysky ale ona bola bohovska, som sa tak nenarehotala uz dlho :grinning: necakala som ze taka medialne znama zena bude tak ustretova, trhla a hrozne srdecna a hlavne neskutocne vtipna :grinning: mna tieto veci velmi bavia a pre robotu to potrebujem preto ma tam poslali :slight_smile:
14. aug 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami - ja som myslela trojkombinaciu, nie trojkolku... mne sa pacia skor stvorkolesove kociky :grinning:
ale vy ked ste taky sportovci, tak jasne ze nieco treba aj pre bejby aby s vami sportovalo aj ono :grinning:

vanilka - no som zvedava ako sa predvedies ked ta stretnem osobne :grinning: ta hned preskusam :grinning:
14. aug 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mna? ja teba,,,budem sledovat tvoje pohyby tela a mozno objavim nieco zaujimave z tvojich postrannych umyslov :grinning:
14. aug 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zaby :grinning:

manzo mi prave berie net, ale stiham este napisat - aj ja chcem ist na kavu!!! ja mam dneska dovcu, takze zavolam vierke a dohodnem s nou, pretoze uz nebudem mat zachvilu pristup k netu. :angry: :grinning: papa zatim.
14. aug 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj :grinning:

ja mam niekedy dlhe vedenie :frowning2:

nas taha k sportu nas sportovec ... ani som vam nepisala, ze bol sutazit na detskom cyklomaratone :grinning: a chysta sa na dalsi :grinning: buduci vikend
14. aug 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vani - jakoze ty chces sledova mna, cica??? :grinning: si davaj pozor, lebo tam pridem a vykusem ti krk :grinning: chaaaaapes :grinning: :grinning: :grinning:

no rozmyslam, ci sa oplati aj Tigi pisat, takze jej asi zavolam :sweat_smile: :grinning:

kasami - v pohode, dementna tehu blondinka pochopila :grinning:
fuha, tak ten ten sport berie naozaj vazne :slight_smile:
14. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pod do mna moja no pod!!! :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze jaka slovna bitka sa tu chysta :grinning:

v tt budete mat veselo, skoda ze vas neuvidim :grinning:
14. aug 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka mam :grinning:

baby a nechcete bahno :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre babulky, lucim sa a vidime sa v TT :dizzy_face: