• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
piki heslo OKTOBER :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem tam :grinning:
19. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pikuska - no tak v tom pripade mna boli cele telo :grinning: :grinning: :grinning: ked uz hovorime o maseroch :stuck_out_tongue_closed_eyes:

uz som isla napisat, ze masaroch :grinning: :grinning: :grinning:

vani - heslo si pamatam :grinning:
19. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ten by sa hodil nejakeho steaka naporcovat,prosim prepeceny s gratinovanymi zemiacikmi diiiiik :grinning:
19. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka ten mail si teda pozri co som ti teraz poslala,,,,,,,,,a sed pri tom :fearful:
19. aug 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pikinko...tak ty musís byť vždy extra....tak každá dva roky a ty tri roky!!! ako nie že by som chcela otehotnieť o dva roky, ale každej to inak doktori odporúčajú... :slight_smile:

no vanilka...tak u vás to asi inak chodí ako tu u nás:slight_smile: ste taký štát v štáte tá Trnava :wink:
19. aug 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vani - to som uz videla :fearful: :grinning:

perluska - jasne, mi tu mame vlastne zakony, aj vlastnu vlajku, aj hymnu a tak :grinning: :grinning: :grinning:

pikuska - no taky poraaaaadny dobryyyyyy kuuuuuuuus masa by teeeeeez nebol zlyyyyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. aug 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj perli, jasne ved sme nejaky ten maly rim :wink: .
mam vela kamaratiek po slovensku a velka cast ich takto riesila porodnu pripravu, tipujem ze aj leri ... kazda zena ma svoje skusenosti s ochotou/neochotou, s nemocnicami a lekarmi. aj kadernicke ides tam kde ti povedia, ze je dobra a zavolas jej pred tym a objednas sa na ten akt :slight_smile:
19. aug 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a uz je v obehu povinne citanie :grinning: ikea rozposlala nove katalogy :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanilka - no som zvedava ci to povinne citanie pride aj k nam... hodilo by sa mi to tam teraz prevetrat :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepride :frowning2: nas stat v state nemysli na dediny,,,chod to len do mesta :frowning2:
19. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze a ja som naivne opustila taketo super mesto - skoro ako Vatikan :grinning: :grinning: :grinning:
no nic, pridem na navstevu, spravis kavicku a snad mi dovolis v nom aspon polistovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho tiez nemam,,,tiez som sedlak :frowning2: kolegyna ho len priniesla ukazat do roboty,,,napisala som tam ci by mi ho nemohli poslat :slight_smile:
19. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon ze si taka nemajetna vo forme katalogov ako ja :sweat_smile: nam tiez ledva pride kaufland do schranky...
ale este ze mam v TT polku rodiny, zhabem ho segre - he he he :grinning:
19. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre babulky, pre teraz sa s vami lucim, idem domeno este toho Packa Pu domalovat... ale kolega si uz robil dnes srandu, ze uricte to vyzera super a ked to zbada, tak povie "Puuuuuuha" :grinning: :grinning: :grinning:
este ze nemusim varit...

tak sa majte krasne... :grinning: :grinning: :grinning:

Kasami - myslim na teba... este sa prihlasim z domu aby som videla ako ste dopadli... drzim palce :wink:
19. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa cica aj ja fujacim za chvilocku :slight_smile: caute babulky :dizzy_face:
19. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz povinne citanie preluskala :grinning:

perluska ja som vzdy extra. :grinning: taka anomalia ludstva. :grinning:
19. aug 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa hlasim kocky :wink:

dakujem vam pekne za vasu pozitivnu energiu :grinning: :grinning: :grinning:

takze folikuly na lavom vaj. su uplne nadherne a na pravom su :grinning:

a vysledky mi dali az o druhej, aj krv je ok, a tak som tam musela bezat, lebo mi povedali, ze si mam dat co najskor pichnuit pregnyl ... a zajtra rano ideme ... manzo na siedmu a ja okolo 9,30 .....

takze uz mam vcelicku v zadku a dnes uz asi ani spat nebudem :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanilka - nechci vediet co som prvy krat precitala namiesto slova cica :grinning: :grinning: :grinning:

kasami - jeeeeeeej, to je super :grinning: tak sa tesim s tebou, ze to takto rychlo pojde... tak zajtra doobeda budem na vas mysliet a ty pekne po IUI hladkaj brusko aby to proste vyslo...
myslim na teba, drz sa!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: sa teism s tebou,tusim ani ja nebudem spat :grinning:
19. aug 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Vierka :wink:

zajtra budem hladkat a hladkat :grinning: potom chcem ist do Parndorfu na vypredaje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale ty sa len dobre vyspinkaj, nech mas zajtra krasnuce vybuvikane babenko

inak teraz ma napadlo ... kedy ides na utz ?

a toto si skusala ? http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm

vyskusaj co ti vyjde :wink:
19. aug 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kasi - držíme palce moc moc moc..

počúvajte tak potom tam mate riadny bordel v tej Trnave, ked katalog Ikey nechodí:slight_smile:)) ale ste dopredu...my sme tu na madaroch stastní, že k nám príde LIDL!!!!! :slight_smile:
19. aug 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby :grinning: , ja mavam tento tyzden len take vykriky do tmy :grinning: :grinning: :grinning:

vierka - neeeeeeeeeee, velka sefka sa slni na terase, kupka sa v bazene, polieva a robi deticky :grinning: :grinning: :grinning:

kasami - straaaaaaaaaasne drzim paste, musi sa zadarit :sunglasses:

a inak, ja byvam v najvacsej diere, k nam ani ikea nepachne :angry: a kaufland mame oproti baraku a tiez nist :angry: :angry: :angry: , ale v ikea mam zlavu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Perli vdaka :wink:

co sa tyka katalogu Ikea asi mas pravdu, ani u nas na madare :slight_smile: neprisiel, ale zhrabla som ho u babky v schranke v meste :grinning:
19. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kasami, si tu este?
19. aug 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sooom :grinning:

a ty ?
19. aug 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucul v ktorej diere byvas ? ja som myslela, ze ja som v tej najvacsej :grinning: zeby sme boli susedky :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babulky ani nemam cas pisat tak az teraz ....boli sme vonku doobeda a potom este o 17h...lebo cez to teplo sme nesli to je hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes: inac vsetko ok
a tu je co nove?
jeeeee jupi, mam otazocku, vy ste boli v tom westernovom mestecku v cechach?
boli, uz dva krat :grinning:

Ahoj bambi :wink:
19. aug 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aky ste mali den?
19. aug 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok