Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
20. aug 2009

vanilka - no to musela mat mama zazitok... este ze ta malinka nepouzila ine slovo 😀 😀 😀

vanilkka
20. aug 2009

no to ine slovo pouzil moj synovec ked mal 4 roky 🙂 a isiel na prechadzku s mojou mamou a jeho sestra so sestranicou cize moje dve netere stali pred krcmou vonku s partiou,,,mali tak 13 rokov a mama im zacala ze co tam robia, co tam vystavaju a maly sa chytil jednou rukou v bok a druhou na nich prstom ze "ano co tu stojite ako take kur,,,y" 😀 😀 😀

vierka
20. aug 2009

no ja som hned vedela, ze sa ta tovja rodina vie vynajst v kazdej situacii 😀 😀 😀

pikino
20. aug 2009

cafte micky

teda ta dnesna mladez 😀

mna moja vtedy este asi 2,5rocna neter poslala cez telefon do riti. 😀 holt co sa za mladi naucis. 😝

co to tu boli vcera za novinky, ze mozno o dva tyzdne uz bude dalsia tehula na svete? ze aka rychlovka?
tak tfuj tfuj kasami ked to vsetko dopadne na jednicku s hviezdickou. 😀 😀 😀

vierka
20. aug 2009

pikuska - no cau... uz len ty si tu chybala z nejakymi hlaskami 😀 😀 😀

pikino
20. aug 2009

ja viem 😀

uz sa neviem dockat hlasok mojho decka, ked zacnu tie nase hovorit to bude sranda 😀 😀 😀

vierka
20. aug 2009

no na to sa radsej ani netesit, ale skor sa toho obavat 😀 😀 😀

perla200
autor
20. aug 2009

no čaute...ja som musela zalomiť...chuda manžo sa staral po 24h v práci mal dalšiu fušku....🙂))) nech si zvyka...mala tiež zalomila.... chvalabohu.... musím ju nejako udržiavať v bdelom stave, ale ked nič na nu neplatí... naje sa a už spí... a večer zas bude rošošo:(

no s tými hláskami som bola že vraj expert ja... ako neslušné slová som začala používať ako 3 ročná hned v prvý den v skôlke🙂 prisla som domov a ocina som otitulovala hned nadávkou začínajúcou na k....t takže mali naši zo mna radosť..vidieť že používali na mna konzervatívnu anglickú výchovu 🙂

kasami
20. aug 2009

Ahojky zlaticka 🙂
dakujem za vasu pozitivnu energiu ... neviem ci ale padla n urodnu podu 😖 ...........

troska som sklama ... lezala som tam asi 15-20 minut kym sa im to podarilo do mna zaviest 😅
akoze bola super, mila aj trpezliva ...len hovorila, ze sa jej nechce ani verit, ze som uz vobec niekedy otehotnela ... a dokonca ze mam dieta 😝
hovorila, ze mam uplne miniaturny krcok a ta branka kam bolo treba zaviest kanilu a vypustit bojovnikov je extremne malicka, ze mensia ako spendlikova hlavicka .... normalne sa chodili na mna pozerat ... ze to este nevideli a kym zohnali vsetko take miniaturne, nejaku stetocku a kanilu "detsku" to chvilu trvalo. Doktorky sa zhodli, ze by to stalo za foto 😅 ze taku malu branku este nikdy nevideli ... dokonca sa ma pytala, ci vobec mam ms ... chapete 😅

takze nevkladam do toho moc nadeji ... lezala som tam total suhnuta a vystresovana ....
no nic, aspon viem co ma caka nabuduce ... uz pocas stimulky im poviem, nech si dopredu zozenu vstky potrebne mini nastroje 😠

lucul
20. aug 2009

ahojky kasami prave preto by to malo vyjst, drobec nema kade uniknut a bude to super, uvidis 😉

inak caute baby 🙂 , drzte strasne silno paste, nech ani jedna z nas (snaziliek) mrchu nedostane 😀

kasami
20. aug 2009

vidis .... tak toto ma nenapadlo 😀 😀 😀 😀 😀

a supris, budem drzat pastiky 😉

ja ale budem vediet az o 14 dni a to bude uz september a ty kedy ?

inak nepriznala si sa, ze uz v tvojich koncinach frci burciak 😝

vierka
21. aug 2009

dobre ranko baby 😀

kasami - nic si z toho nerob, ako pise Lucul, tak babo nema kade uniknut 😉 a mozno sa ti take zmeni v tele, ze sa ti to tak pozmensovalo bolo prave tymi hormonalnymi zmenami po porode? to ich nenapadlo...a clovek aj starne a co nebol problem pre 6 rokmi, tak dneska uz moze byt... lebo aj spermiogrami sa casom zhorsuju...
nic si z toho nerob... proste to prve babo si naslo k vam cestu a najde si aj druhe 😉 🙂
treba verit na zazraky a ja ti budem drzat strasne moc palceeeeeee 😀

pikino
21. aug 2009

cafte mrcky dneska je to tu fakt jak na cintorine. 😠

co piatok tak mate vsetky ruky hore? enem uz burciakova naladicka? 😀 😀 😀

kas baby maju pravdu aspon z teba ten mimis neutecie 😀 tak drzim palceky nech sa to podari a za 14 dni krasne dve ciarocky.

vierka
21. aug 2009

😀 pikuska - ja som tu... ja som tu dnes asi jedina poctiva pracujuca... ale asi tak poctiva moc nie, ked stiham pri praci aj konikovat 😀

pikino
21. aug 2009

no myslim, ze dnes s a s konikovanim nepretrhnes. 😀 dnes je tu mrtvo. 😝

vierka
21. aug 2009

v roboite mrtvo, na koniku mrtvo... co ja len v tej robote budem robit??? 😀 😀 😀 😝

co planujes na vikend???

pikino
21. aug 2009

sa neondi a zdrhni. 😵

no zajtra ideme s mm do viedne do shoppingu a mrne nechavame u svokrovcov. tak som zvedava ako to s nou vydrzia. hehe.

a v nedelu ma svagor narodky tak ideme do Budmeric grilovat.

vierka
21. aug 2009

no ved ja planujem zdrhnut o 13.00 - viacej nadrobene nemam a kedze mame vsade kamery, tak by asi videli, ze prcham skor neopravnene 😀 😀 😀

no ja chcem ist zajtra s Vanilkou do kina a mozno sa prida aj Tigi... ale som volana aj na grilovacku, tak som velice zvedava ako si to budem vediet zajtra zariadit a bez auta 😅
tak potom kupte nieco pekne a podla mna malinka bude posluchat, ved to je take slniecko nase 😵

pikino
21. aug 2009

to tvoje slniecko je slniecko lenn pred cudzimi doma je to taky maly kumulus. 😀

takze mas perny vikend. a ty nemas doma lietadlo? som myslela ze hej? 😀

inak ja som mala vcera vecer zabavu. som kojila malu a okolo hlavy mi lietal komar tak som po nom hodila vankus a trafila som flasu sampanskeho. ta sa rozletela na marne kusy takze som vytopila celu spalnu a o crepoch ani nehovorim. mala som hodinove upratovanie a tereza chudera bola uz taka unavena a hladna ze zaspala s poloprazdnym zaludkom. sikula som. 😝

vierka
21. aug 2009

no vydis to, ved u svokrovcov nebude predsa doma, takze by to malo fungovat 😀 😀 😀

no asi si dneska pojdem nejake kupit, sa normalne modlim aby manzo nemusel ist zajtra na fusku, sice peniaze by sa nam sikli, ale pri mojej lenivosti by sa mi viacej hodilo zajtra nase auto 😀 😀 😀

no ty si teda sikovnaaaaaaa, to sa ti vazne podarilo... nabuduce treba dat radsje vsetky flasky zo spalne prec 😀

pikino
21. aug 2009

ti poviem, budem musiet upustit od toho vecerneho chlastania. 😀

este nevies ci bude manzo zajtra doma? vsak ho posli na fusku vlakom a ty si nechaj afto. ved co by clovek nespravil pre tehotnu. 😀 povedz mu nech neni labut. 😀

vierka
21. aug 2009

ved to 😀 mala by si pit uz cez den, aby si mala vecer pokoj potom 😀 😀 😀

prosim ta, na manza tie tehu-psikovske oci daaaaaavno neplatia... 😀 ved uvidim co povie dneska vecer, ked tak sa nejako zariadim, ja som sikulka 😀

pikino
21. aug 2009

nemboj uvdis ze ked uz budes ako lokomotiva tak ta nenecha chodit samu peso. 😀

este by si si mohla pozicat cln. len neviem ci tam mate nejaky potok. 😀

jasne ze si sikulka sak si nejaka kozmoska. 😀

vierka
21. aug 2009

no to budem chodit asi tiez sama, peci... ved one nechodi pesi vobec - ani k Tigi na kavu a byvame od nej 5 minut a to musime ist autom 😀 😀 😀
tak ale v zime uz budem mat auto ja, lebo uz bude aj klzko, aby som niekde nespravila trhlinu v zemi 😀

cln, je u nas bezpredmetny, mame v Cifery len taky rybnicek 😀

pikino
21. aug 2009

hmmm tak to je blbe ale ked uz si ta kozmoska este mozes ist raketou. 😀

k tigi autom tak to uz je cistaaa pohodlnost. 🙂

vierka
21. aug 2009

ved nenadarmo je to moja slaninka 😀 😀 😀

dobre mojka, tak sa pre teraz z tebou lucim - zdrham domov... idem malovat.. opat 😅 😀
tak ti prajem pekny vikend, nech mala poslucha u svokrovcov a ty dobre nakup... mozes nieco aj pre mna 😀

pikino
21. aug 2009

dobre vierka co len sces 😀

paaaaaa a pekny vikendik. 😉

tigi
21. aug 2009

caute zaby 😀

mne ide interneeeeet!! a dokonca omnoho omnoho rychlejsie ako predtym. 😀 ta rychlost co som mala predtym by sa dala asi predbehnut aj vtedy, kedy to fungovalo na nejake slapacie zariadenie. 😝 😀 vcil svistim ostosest. konecne. 😵 😀

piki a ty si mala na co pripravenu flasu sampana v spalni??? akoze priiiiprava na vecer? 😉 😝 😀

vierka uz tu asi nie si, ale hadam vecer precitas... vyzera to ze do toho kina nepojdem. planujem zajtra fachmat a nahadzovat fasadu na tu malu sopu co nam zostala a neviem ako na tom budem vecer. 😒

pikino
21. aug 2009

neeee tigi, ta flasa je tam uz zopar mesiacov mali sme plny bar tak som ju vylozila hore na skrinu a tosom asi nemala robit 😀

vsak ale crepy prinasaju stastie 😀

lucul
21. aug 2009

cafte kozmoskyyyyyyyyyy, uz som len vasa (a trosku draheho) 😀
vcera a dnes nam menili okna, tak sme doteraz ficali a upratovali, ale uz pomalinky hotovka, este zajtra trosku a je cistunko 😵

kasami - jasne ze je burciak, ale este neni ten mnamkovy, to je este ten chemicky, ten dobry bude tak v septembri uz sa tesim, len aby som mohla 😵

babule - v noci sa drahemu snivalo o rybach, a od rana za mnou chodi, ci nemam chut na kysle, sladke, slane a vraj sa nemam namahat, sa tu na nom zabavam 😀 😀 😀

prajem vam dobru nocku a krasny vikend, v pondelok som tu jak na koni 😎