• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
vierka tak napis nejakej babe z tcomu ip :grinning:
24. aug 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki,, a ja ze to len mne sa nieco deje s notobookom lebo u mojej mamy ide net,, :grinning:

no veru mohli by byt vsetky tri tehulky naraz to by bolo super :slight_smile:
24. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja ju praveze cakam :wink: :wink: :wink: mam ist totizto na krv a doktor mi ma povedat preco sa doteraz nedarilo. takze teraz sa to uuuurcite nemohlo podarit. :slight_smile: ale nee, teraz vazne, fakt skor cakam mrchu a cigy nemusia nic znamenat. iba to, ze je najvyssi cas prestat. :slight_smile:

kasi tak to je super ze ma Samko noveho kamosa. mozu liiitat po vonku na bickacoch spolu. :slight_smile:

inak este - gabka24 ahoj. si tu nova? :slight_smile:
24. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, vysledky by som mala mat medzi 14-15stou v ten den

a co sa tyka hokeja, mali by zacat 4.9. este neviem presne kedy ... ale mozme dat kavu a take male stretko :wink:
24. aug 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi to je len a len dobre ze nemas chut na cigi aspon sa ti da do poriadku to tvoje zahulene telo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, som kukla na tie fotky kasi, maly aky cyklista :dizzy_face: :slight_smile: teda, z neho je normalny sportovec. :slight_smile:

piki no to by bola ina sranda keby to tak naozaj bolo. :grinning: ale bolo by to super. :wink: :grinning:
24. aug 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi nebud pesimista, jak by povedal moj drahy, nebolo by to krasne? :dizzy_face:

ale jak nam to ide krasne postupne, 1.9. tigi, 3.9. kasami(ci kedy) a 8.9. ja :slight_smile:. kto sa prida este s datumom?
24. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25.9 terez ockovanie :grinning:
24. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - ale mne to nevadi, lebo kym nepodpisem tu novu zmluvu, tak mi plati ta stara vyhodnejsia cena :grinning: :grinning: :grinning:

tigi - no ty a tie tvoje cigi, uz si kedy povedala ze prestanes???!!! :angry:

kasami - no tak na ten hokej pridem, brucho schovam do kabelky, nech sa mozem trochu pokochat na hokejistoch :grinning: :grinning: :grinning: ale tak ja som pekna tehulka, mozno sa im budem pacit aj tak :grinning:

pikuska - no len aby ti nezacali pit vodu zo zachoda :grinning:
24. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt by to bolo super :wink:

ja to mam tak inak so samkom a s kamoskami :wink: mne sa maly narodil 12steho v pondelok a kamoske 21 dni na to v pondelok dcera a dalsej 21dni na to v pondelok dalsia babulka :slight_smile:

takze ja som celkom prisposobiva :wink: isto sa dohodneme :grinning:
24. aug 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu vazne zostanem sama? :fearful:
24. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vani, ako ti to napadlo ?
ja ta isto pockam :wink:
uvidis, ze predo mnou iste bude Tigi, ja jej moooc verim :slight_smile:
24. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja vam to prajem baby,,,nemozete za moju situaciu :unamused: budete pupkate vsetky naraz a ja budem mat prevaleny lavorik a budete mi zavidiet :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vani a preco by si tu ostavala sama? :fearful: sak ty budes matka pluku :wink: a neboj, pozri tigi je pesimista, ked mam pravdu povedat, ja tomu u mna tiez neverim, tak neries, pohoda klidecek a bez tabacku :grinning:
24. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasamiiiiiik dakujeeeeem ale necakaj slimaka to by si nervovo nezvladla :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne ne s tabackem :slight_smile:
tigi - no ved aj ja som mala prist k dokimu na kontrolu ako picham injekcie a neprisla som :wink: :grinning:

takze ja vo vas budem verit, aj ked vy v seba nie :grinning:

pikuska - a ake mate ockovanie???

ja - 27.8. poradna :grinning:

vanilka - nebudes, ja ti kludne dam moje ked chces :wink:
vani ten obrateny lavorik ti zavidim uz teraz a to nie som tehu :grinning:
24. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vani - tak ale jake potom vsetky vecicky, handricky a topanocky zdedis po nasich :grinning: budes mat komplet vybavu a co si chcela na nu minut si mozes za tie paniaze kupit boty a kabelecky :dizzy_face:
24. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vani neboj, ja som pesimista v tomto, takze ja tu predpokladam budem s tebou este dlllho. :wink: :grinning:

vierka - hovorila, ale ty ma nepeskuj :grinning: , ty si nikdy nehulila, takze nevies ake to je prestat. :grinning: ja fakt raz urcite prestanem, len musim mat silnu motivaciu. :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam obrateny lavorik to bolo len prirovnanie....mam taku misku rychlokysku :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no neviem,,,,,ale mne to pripada ze tu hulime vsetky a nie cigarety ked tu dokazeme pisat take hovadiny :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne a teraz budem citat, ze som videla papagaja a ze co to asi tak znamena :grinning:

tigi - respect :grinning: uz si jako moj mangel - saaaahni mi na ciiiigi a si mrtva moja :grinning: :grinning: :grinning:
ale viem, ze je to tazke ked si navyknuta - ako ked mne doki zakazal sladkosti :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
24. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka to aky zly doktor zakazuje sladkosti, takemu by som diplom odobrala :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

babule pre dnesok sa lucim, ked budem schopna, tak vecer mrknem, ale neslubujem, uz teraz spim za pochodu, majte sa tu krasne a piste basne, papa :slight_smile:
24. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, ale ja tu fakt mam papagaja :grinning:
24. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka - no, to nech zakaze mne, s tym ja problem nemam. dokelu. :angry: :grinning: vsak uvidime ako mi to pojde teraz, mozno to zvladnem. :slight_smile:

vanilka :grinning: :grinning: :grinning: akoze predstava toho, ako hovorim vierke ze nevie ake je to tazke prestat hulit (a nie cigy) teda stoji za to... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka do hajzlika nedociahnu jedine zeby si dali stolicku. :grinning:

take to preockovanie co bola minule neviem co v tom vsetko je iba viem ze pneumokok a cierny kasel a neviem este ake svinstva. tak sa modlim aby potom nebola este horsia. baby na to nadavaju ze sa po tom ockovani deticky hrozne zmenili len placu a nescu spinkat. je to strasne svinstvo tieto ockovania :rolling_eyes:

tigi ja to poznam to je ako prestat zrat sladkosti tiez to proste nendeeeee. :grinning:

vani o tom sa nebavime to je jasne, ze ten matros zeleny tu hulime vsecky ved naco by mi potom bol ten labak
pod domom. uz sme sa tu o tom minule bavili. :grinning:
24. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - ked som chodila na akupunkturu kvoli otehu, ale kedze som uz tehu, tak si to vynahradzujem :grinning:
no ty si jasnaaaaaaa moja... tak sa maj krasne :grinning: a hlavne nespi za volantom :wink:

kasmai - no konecne si ma jedna zastane, ze papagaj sa da bezne vidiet a nie je to vysledok travnateho porastu :grinning:
24. aug 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau luculi... a tebe sa chce spat? si unavena?? nervy moje, zenska... no dobre, zatim nic nehovorim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. aug 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok