• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
ako ruzove pre dievcatko a modre jej pojdu k ociam? :grinning:
aaaaaaaaaaaalebo, jak hovori robo, urcite cakas dve a to druhe je zaskodnik a schovava sa za surodencom :grinning:
25. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja kolegyna co vesti sa mi stale vyhraza, ze to bude dve :grinning: :grinning: :grinning: ale tomu skor neverim, nez verim :grinning:
25. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helouu Tigi...jasne mozme kludne dat kavicku.... :slight_smile: Budem sa tesit

Vierka snazime sa aj nesnazime nechavam to na prirodu...ono ked to chce pride to samo.A yt ides vo svrtok do poradne a prezradis nam potom co to bude???? No ja tipujem babiznu :dizzy_face:

Jaj luccul tak to mas fakt este daleko...drzkam pastiky aby sa z toho nieco vykuklo. A u mna zatial to vypada na rozbiehajucu mrchu, som sa zle vyjadrila :grinning: :dizzy_face:
25. aug 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vani to bolo na lucul, netestovala som. jaaaaa, narozdiel od "niekoho" :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemam ziadne priznaky. :grinning: :grinning: :grinning:

vierka cau, no ja neviem, ona je dobraaaaa, ale zase... doktorov asi neprechcije...pardon za vyraz. :grinning: :grinning: :grinning: mimochodom, dnes som mala v horoskope, ze ocakavajte prirastok do rodiny. :grinning: ale minule mi slubovali burlivu noc plnu sexu a nist nebolo :rolling_eyes: , takze to asi prestanem citat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. aug 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi nevypravaj ze nemas priznaky, a tie cigy nechutiace su co? :angry: :grinning: a toho "niekoho" si myslela, ze sa mam urazit? :grinning: :grinning: :grinning:

viki aha, ja som pochopila, ze si bola na wc spickami otocenymi k wc-ku :sweat_smile:
25. aug 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - lenze, jaaa to stale uhram na to, ze som sa prefajcila a teraz mi to nechuti. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaaaa ti neviiim, jedine ze by si sa v tom popise nasla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

vikus - oukej, kedy mozes? ja som v praci do pol piatej. :wink:
25. aug 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucul pohodicka :grinning: :grinning: :grinning:

Tigi no ako vzdy na 18:00 a kde sa stretneme? :dizzy_face:
25. aug 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi uz som si myslela, ze to mam brat osobne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

viki, asi si sedim na vedeni, alebo som verila, ze to zahajis :wink:
25. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikusi mozme aj v nasej oblubenej kaviarni, takze o 18:00? :dizzy_face: tesim sa. :slight_smile:
25. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucul aj to pride, raz urcite :grinning: :grinning: :grinning:

Ok Tigi aj ja sa tesim :slight_smile:
25. aug 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul tie skolenia mam na lamacskej ceste v budove MVRR....dojdite mi zlomit packu niektora nech tam nemusim :grinning:

inak prijimam teda stavky na lucul a jej tehotnost :grinning:
25. aug 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vani a ty chces ist na nakupy po skoleni?

No tazko je dat stavku na Lucul, ked je este skoro a mrcha ma prist az 8.9., nechajme to na nu samu...vsak nam sama prezradi svoje tajomstvo :slight_smile:
25. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze baby - momentalny stav mojho tiposu je 6:4 - vedie BABAAAAAAAAAAAA :grinning: :grinning: :grinning:

vikuska - jasne ze dam vediet, ved hned ako budem vediet tak volam minimalne tigi a potom hned konikujem ked sa objavim v praci :grinning:
tak to je dobre, ze uz snazite-nesnazite... teda tak som to myslela, ze ste si proste povedali ze to moze kludne prist :grinning:

tigi - no ved aj minule si mala to s tym prirastkom a do tyzna som ti to ja povedala... tak vyckaj casu a mozno aj ta vasniva noc bude :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak ja som si dnes spomenula, ze ti dlzim este zopar eury :sweat_smile: :grinning:

vani - pytam sa treti krat a naposledy - dufam, ze nejdes na to skolenie vo stvrtok :grinning:

Tipos na Lucul - ja myslim ze JE!!! :grinning:
25. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze som tu a je moze byt vyhlasena nova stavkovacia fuska :grinning:
a vierka - samozrejme ze som, ved by som tu nekonikovala, keby som nebola :grinning:

viki dakujem, aspon sa ma dakto zastane, ze to treba nechat na mna a este k tomu treba niekoho, alebo staci nieco :grinning:

vanilka - neviem, kde to tam je presne, ale z mokrohajskej, alebo z patronky ide bus c. 83 a ten ti stoji rovno na moste pri auparku, takze len podbehnes most a si v auparku, alebo sa zvezies, kde ti stoji 83, alebo zo stanice bus 93, alebo sa opytas na nejakej zastavke :wink:
25. aug 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - ved ja som hned vedela ze existujes, lebo inak by si nepisala :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierocka idem 2.9. a 3.9. nebojkaj :grinning:

luculik dik za radu ale vacsi hlavolam pre mna si ani napisat nemohla :grinning:
25. aug 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave ma vytocilo upc - to je banda debilov :angry: :angry: :angry:
25. aug 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vani - tak potom taxik :grinning:
25. aug 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaani, aka filozoficka debata... :grinning: :grinning: :grinning:

ja stavkujem na vierku ze je to baba, teda ze v brusku je baba, teda ze miminko je baba, aby tu neboli zase nejake uvahy ze kde presne je zena zenou :grinning: :grinning: :grinning: no ale to neni ziadna novinka, ale na lucul.... hovorim, ja si radsej este pockam, aj ked... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: pockam. nestavkujem. :grinning:
25. aug 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi co furt do prdky,,,,reagujes tak zahadne na tu lucul? ze ty mas nejake vestecke nadanie utajene a vis o kazdom vsetko len to kryjes :grinning:
25. aug 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tu debata tipu, BYT ci NEBYT - tos otazka :grinning:
vierka - chlapec, teda caka chlapca, ale skade pride to neviem :grinning:
lucul - neviem, som zvedava, co napise :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vani presne, mam vestecke schopnosti, vestim z kavoveho soooosu, ale kedze som mala dneska nescu, musim si pockat na to , kedy dostanem chut na mletu zrnkovu kavu aby som videla nieco viac. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi ale to tehu, to je tvoje tehu, tvoja kava, tvoj soooos :sweat_smile: :grinning:
25. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul ja tvarim, ze tu kavu pijem za teba. nemboj. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak musis vela chliiiiiiiipat :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi to nie je z kavy to mas z tej travy tie videnia :grinning:
25. aug 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vani, jaaa ked som nahulena, tak vidim ineeee veci moja, toto je slaby odvar, preto to robim z kavy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co take robis z kavy? :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: to je nist kava! keby si to dokazala z ovulacneho hlienu to by si bola macherka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdar babizne :grinning:

este ste tu niektora :grinning:

dnes teda mate debatu,je, neni, chlapec, dievca. :grinning:
25. aug 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok