Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
28. aug 2009

caute zabeny 🙂

perluska - bude dobre, neboj. robis pre malinku co sa da, zaklad dostala, niektore maminky nekojili vobec a deticky su zdrave. 🙂 ako sa inak mas? viem ze asi nemas vela casu, ale ak budes mat chvilocku, napis ako sa mas aj ty, aj dobre aj zle, nech viem ako sa dari nielen Simonke ale aj maminke. a inak gratulujem, Simi ma dnes mesiac ak sa nemylim. 😵 🙂

vevoni tak prijemnu oslavu, paaaani, ze 100-vka... to ako sa da?? 😀

lucul - nakupy?? kto tu spominal nakupy? kedy? kde? ideme??? 😉 😀 😀 😀

vierka - supis, porodna priprava je dobra vec, paaaani, ale to leti.... 🙂 ozaj, som sa chcela spytat, knizky si uz zacala citat?

inak baby, mam za sebou dalsi den bez jedineho sluku cigarety 😝 vcera som podstupila dalsiu skusku so segrou a neterkou na kave, moja segra fajciarka a ja som odolala. 😀 prepacte, ze tu o tom zvatlam, ale fakt sa z toho tesim, uz sa mi to zda aj jednoduchsie povedat, ze si nejdem zapalit. 😵

lucul
28. aug 2009

no cafte dalsie zabudnute, to tu s vierkou tahame same samucicke 😅

piki - pyrana skvela vec, zeby som nakupila jedno hejno 😀, len kto vie ci by take "zdravo" stravovane telo chceli zozut, to je len sama natural ryza 🤐 , a dalsia dilema, ci neprekusu ten nafukovaci bazen, ale zase to ma vyhodu, nazenem ju do bazena a vyberem schodiky 😀

tigi - nakupy kedykolvek, kdekolvek 😉 😀 , a super, ze to zvladas bez cigariet, gratulujem a tesim sa s tebou, takych ludi obdivujem a strasne im fandim a vobec nevadi, ze sa tu tym chvalis, len sa mozme tesit s tebou 😵

ozaj, vcera som si chcela kupit okuliare, mali kraaaaaaaaasne, len ked som zbadala cenu, tak na nich bolo toooooooolko chyb, ze az 😀 vraj 220evry po zlave, no skvela kupa 😅

bambi7
28. aug 2009

cafte babulky no mala stala o 5,45 a az teraz zaspala boli sme 2,5hod vonku na rukach jasne 😀 vsetko sleduje a smeje saaaaaaaaaaaaaaa tak nahlas.....je to expert

no snad bude spat aspon hodinku aspon sa rychlo najem 😀
a co tu nove co robite cez vikend?

lucul
28. aug 2009

ahojky bambi, som sa chcela opytat, nebyvas nahodou v Petrzalke? a este jedna otazocka aky mate kocik, nehodis do albumu? mam taky pocit, ci som vas nevidela, alebo som si to len myslela 🙂

pikino
28. aug 2009

tigi nam nevadi ze tu o tom pises lebo je to uplne super. 😀 ja sa tesim ste bou ze ti nechuti. vies aka budes zdrava? 😀

lucul take okuliare by mi museli ukazovat len ruzovy zivot. inak by somich nescela a este ho aj zrealnit. 😀 ja som za najdrahsie brile dala nejakych 3100 sk polaroidy a tie su super hlavne na soferovanie inu znacku by som si uz asi ani nekupila. a ked scem nejake ze len aby mi isli k obleceniu tak v klude aj v tescu kupim za par kaciek.
anebojpirane napapaju nafukovacie bazeny a ved aj biokravy lepsie chutia ako tiez jrd tak preco nie macocha natural. 😀

bambi ty mas sikovnu babulu. vnimavu. nasa tiez vstavala o pol siestej a potom este zalomila do pol deviatej
znova sa nakrmila a chrnela do 10:45 ona je desny spachtos al ja mam aspon pokoj. 😀

ideme dnes na faru bobo tam volam tak ze ma dojst o osmej vecer tak som zvedavaaaa

bambi7
28. aug 2009

piki to je super ze je spachtosko 🙂 aj ja chcemmmmmmmmmm 😀 nasa aj vonku 30-40minut a staci spat a hned na ruky a kukat co je vonku 😀

bambi7
28. aug 2009

hej byvam v petrzalke mame peg-perego skate cierno -smotanov vo vnutri a co som mala oblecene 😀 poviem ci som to bola ja a ak bola mala na mne tak hejjjj 😀 😀 😀

lucul
28. aug 2009

ja som si kupila super okulky v parndorfe za 12eur pred dvoma rokmi, ale pred tyzdnom sa mi zlomil bok, tak musim nejak zalepit, lebo som nezohnala nic take co by sa mi pacilo, teda tie sa mi pacili, ale to by ma musela najprv poriadna tehla ovalit aby som ich za tu cenu kupila

bambi7
28. aug 2009

lucul kde byvas?

bambi7
28. aug 2009

a co si sa neprihovorila?ved by si vedela ci som to ja 😀 😀 😀

lucul
28. aug 2009

tak to si nebola ty, to bol komplet cierny kocik, ale bolo to asi mesiac ak uz nie aj viac dozadu, len vzdy myslim na to, ze sa ta opytam a vzdy zabudnem 😀
lebo ja mam kancel na Viglasskej, ved ked to mas blizko tak sa zastav v ramci prechadzky 😎

bambi7
28. aug 2009

aj nas je cierny len vo vnutri je smotanovy a take gulicky su tam a aky to bol kocik?a kde na viglasskej niekedy ta pridem kuki 😉

lucul
28. aug 2009

viglasska 2, je to vedla vchodu do bytovky taky vchod so zrkadlovou foliou, poslem ti cislo do ip, ked pojdes okolo tak len prezvon a ja vybehnem 😉

bambi7
28. aug 2009

ok aj meno 😉 ak mi to vyjde nabuduc tyzden dobehnem ved ti den dopredu napisem 😉

lucul
28. aug 2009

mas 😉

bambi7
28. aug 2009

ok super

a co mate na obed babulky?j a som aj upiekla pernik pre mojho

bambi7
28. aug 2009

lucul ok 😉

pikino
28. aug 2009

my mame na obed tekvicovu kremovu polievku a kuracie fasirky v sezame s pecenymi zemiacikmi.

bambi ano, ona je spachtosko, ale vonku spat nesce len sa mrvi a zlosti. takze my ani von nechodime. ona je taky domased.

bambi7
28. aug 2009

no ta nasa zasa doma neobsedi ani neodlezi 😀 😀 iba chvilku zahra sa z hrackami tak krasne ich drzi ale to uz davnnejsie...a potom hned von a seldovat 😀 😀 😀

pikino
28. aug 2009

topretoje taka sikovnucka lebo ju vsetko zaujima sce sa tam rychlo dostat. nasa je taky nervacik vsetko musi mat hned a bez driny inak sa paprci. 🙂

juliett99
28. aug 2009

ahojky cosmosky,, ako dnes?? 🙂
tak babulky som doma, poradna trvala dlho lebo pani dr.mala surny pripad,,
vysetrovala ma velmi dlho dokonca dva krat,,a silno zvazovala ci ma hned aj neprijme do nemocky,,
nakoniec sa rozhodla ze nie kontrola o dva tt magne stale brat a ak bude treba aj viac ako 4x1 treda si dat plus nospu od bolesti.
ak by tvrdnutie stale trvalo treba ist hned do nemocky,, takze nadalej kludovy rezim. ☹
ani neviem kolko maly vazi ,, iba tolko ze zodpoveda 30tt 😉

lucul
28. aug 2009

super juli, takze pekne lezkat oddychovat, kaslat na vsetko, ved to sa nejak zariadi, ved Samko je dolezitejsi a este ma aspon 8tt, takze ziadne stresy a behanie 😉

a ja sa musim pochvalit, dosla som na kombinaciu ako do seba dostanem masko, hura hura 😅

pikino
28. aug 2009

no juli tak poctivo lezat a uz vies ze nesmies behat a vybavovacky nechaj pekne na robiho.

aku kombinaciu lucul?

lucul
28. aug 2009

piki grilovane kura som si dala s chlebikom, vcera ked som mala ryzu, tak som myslela, ze ho 🤐 , tak som ho ani nedojedla ale s chlebikom v pohode 😅 , ved ani vcera na veceri som si nedala masko, radsej salat, lebo ked som citila pri vedlajsom stole maso, no ament ma 😝

juliett99
28. aug 2009

vdaka babule uz lezim,, a oddychujem,, ani sa odtialto nepohnem 😀
samik tam musi vydrzat aspon tych 6tt aby sme prekrocili 9mesiac 🙂

pikino
28. aug 2009

jaaaaj dievca moje, si jasna. toto neuhras na mrchu 😀

lucul
28. aug 2009

juli ja som sa so samkom dohodla ze 8tt a 8.11. sa vyklube z klubicka 😵 neboj to je taka tajna dohoda, len nam ju maminka nesmie pokazit a musi lezaaaaaaaaaaat

piki - nestras 😀 😀 😀 , ale mam aj pocit, ze mam teplotku, ked dojdem domov odmeram a je mi stale 🤐

juliett99
28. aug 2009

lucul,, nerob sak mam slzy na krajicku 😖 😖
ty nepapas mesko??

pikino
28. aug 2009

toje normalne ked si tehu tak mas teplotu nad 37 😀

juli ked budes poctivo lezkat tak urcite prekrocis 9.mesiac nicsa neboj ked uz ste to takto daleko dobojovali tak 6tt je uz nic. to zvladnes lavou zadnou.

lucul
28. aug 2009

neplac, vsetko bude dobre, ked tomu uz verim ja, tak uz musia vsetci, lebo ja som vraj velky pesimista 😒
vcera sa mi otocil zaludok pri pohlade a pachu masa, ale dnes som dostala do seba kusocek, aj ked chlebik bol vacsi 😀 ja som sice nikdy nezjedla viac ako polovicu zo stvrtky kurata, ale teraz mi robila polovica z polovice stvrtky problem 😅