Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
4. sep 2009

lucul - no uz si ta viem predstavit, ako si zalomena niekde pri pocitaci... nemas nahodu na cele vytlacene uz nejake klavesnice???? 😀

bambi - tak to je super, ze budete chodit na plavanie... ja viem, ze je u mna este cas o takom nieco hovorit, ale ja by som potom s drobcom chcela tiez chodit 😀

vevoncek - inak krasne farby ste dali do tej detskej, bude to tam pekne, ked tam date este ten nabytok 😉
no a zaucanie zatial v pohode... da sa... a nebudem ju ucit na nic, lebo je to mlada baba a nejako sa nevyjaruje ani k svadbe, nie to este k detom, tak ju necham tak v tomto smere...
no a co sa tyka vratenia sa po materskej, tak ja sa sem vratim, lebo ma musia zobrat - na to je zakon, ale nikde nie je napisane, ze ta po tej materskej caka ista robota... moze to byt tak, ze ta zoberu, ale hned prepustia, lebo za ten cas co si ty bola na materskej si dostatocne zaucili niekoho ineho a tym padom teba uz potrebovat nebudu 😅

vierka
4. sep 2009

jo a zabudla som povedat, ze vcera volali z nabytkarstva cenu na tu komodu a skrinu, takze sme im to potvrdili tak by sme uz tak o 3 tyzdne mohli mat nabytok v detskej izbe 😀

bambi7
4. sep 2009

vierocka ten kurz je od 4m a je to superrrrr

no takze coskoro bude izbicka hotova 😉

lucul
4. sep 2009

vierka odhalila si ma 😀 , ale zacinam sa namotavat na farmville, ale akosik mi to moc nejde, ale ja sa do toho dostanem, aspon oprasim english 😅

vevoncek
4. sep 2009

lucul ja som mala včera super deň pokupila som si niečo na seba ale skoro som aj ogrcala jedného pána čo sedel v autobude predo mnou a bol veľmi navoňaný ale to teplo to bolo strašné ešte aj v noci mi bolo teplo a dnes by som tiež najradšej zalomila ale asi nebude kedy, lebo je piatok a po robote asi pôjdeme pozrieť rodičov

vierka ďakujem potom keď to bude už celé zariadené čo asi potrevá trochu dlhšie tak potom ti pošlem foto, ale je super že vy už budete mať za chvíľu aj zariadené ozaj a ako to dopadlo nakoniec s tým kočíkom čo si tak nadávala že nepredávajú dvojkombinácie?
Inak máš pravdu dnes je veľká nestabilita ale ja si myslím že teba nedokáže žiadna baba nahradiť v robote a možno ani tá baba čo ťa zastupuje tam nebude chcieť zostať

perla200
autor
4. sep 2009

čaute kočky... ja som si konečne sadla🙂
mala ťahala do pol desiatej...teda bola hore v noci o štvrtej ale potom sa chcela rozpravať ale prehovorila som ju.... tak zalomila a spala do pol desiatej a teraz už zase spí....

vierka- tak budeš mať zariadenú komplet izbietu že?
a aby si vedela robíš na to, aby sme my vsetky ostatné mohli dostávať materskú🙂))))))))))))))))))))))))))

lucul
4. sep 2009

vevon, esteze nechodim busom, to by mi asi zaludok momentalne otacalo 😒

caves perli, to mate dobru cinnost, jedna sa chce rozpravat a druha ju ukecava, ze sa nechce rozpravat 😀
inak to je dobre, vierka - pekne makaj, ziadna materska, my chceme, pekne budes s drobcom chodit do prace 😀 😀 😀

perla200
autor
4. sep 2009

no mne minule volal jeden kolega či od 1. septembra nastupujem do práce...hovorím mu či mu šibe????? akoby som mala prázdniny🙂))))

lucul
4. sep 2009

mala si mu povedat, nieeeeeee az od 2.septembra, ale chlapovi by to asi nedocvaklo 😀

pikino
4. sep 2009

nazdar mrcky.

uz sme tu. ste toho vcera popisali. sa nezdate.

my sme so susnom vstali o stvrt na jedenast. dnes som jej prvykrat spravila pelech vedla mna. dala som jej malusnovy vankus a perinu a vyzera, ze bola ovela spokojnejsia ked ma nemusela od seba v kuse odhanat. 😀
sa na nu rada tlacim. 😀 😀 😀 😝

v noci ma zasa ozierali komarie matky cakatelky. mno rano som nabehla do detskej zavrela za sebou dvere a vsetky zakilovala strasnou smrtou manzelovym trickom. som zistila, ze ked ma v noci cucaju tak sa rano snazia zdrhnut z domu a kedze mame otvorene v dome jedine okno v noci a na nom je sietka tak nemaju sancu. hehe som svina,
ale nedam si obhryzat decko, chuda moja dnes ju stipli do hlavinky a ma tam hnusny tipel. do bojaaaaaaaaaaaaa.

o tom teple ani nehovorte vecer sme isli na prechadzku a gate boli na mne uplne nalepene, ale sumna burka bola v noci. fuj ja to neznasam, ked fuci tak cely dom praska to je take hnusne a este aj v komine huci. fujky.

lucul
4. sep 2009

piki ja som vrazdila tiez vcera komara obletoval okolo mna jak keby ma chcel zbalit, ale badol za vlast 😀
hehe a fukanie nepocujem odkedy mame nove okna 😵

perla200
autor
4. sep 2009

piki ani nehovor, ja neznášam ked si konečne lahnem spať a začne ma ocucávať komar...otrasssssssssssss
a aj malú...taká bola doštípaná minule.... teraz predpokladám, že po týchto daždoch sa vyroja muchy..... ale my spávame dole v obývke to mame prerobené na izbu, lebo hore je hrozne hrozne teplo.... ale zajtra už ideme hore....mala tam ma krásnu postielku a ja prebalovací pult...ved dojdem o kríže.... inak už menštruujem dievčatá 😒

pikino
4. sep 2009

mno a dala som nove foto. 😎

nam nefuka cez okna. tym ze mame taku atypicku strechu ked sa do nej zaprie vietor tak tie tramy strasne vrzgaju a praskaju. uplny des.

lucul
4. sep 2009

piki ta foto s tou zabkou - paradna, este aj slinka jej tece, asi chutila 😀
ale frajerka je - tie rifle, no cool 😎

my sme mali donedavna stare drevene 50rocne okna, tak to sme pri kazdom vetre drzali okna, nech nevyletia, ale uz nemusime

pikino
4. sep 2009

perlus dobreeeeeeee. 😀 to su chlapi. si mu mala povedat ze jasne, ale musi sa starat o simonku. 😀
kokso perlus to uz vazne kramy. no jo ale ty uz nemas mliecko tak ti to tie hnusne stresy nastartovali.
ja este nemam a ani mat asi dlho nebudem, lebo som ako dojna krava. 😅

my mame tiez v spalni teplo a navyse tam ani nemozem otvorit okno lebo mala ma postielku rovno pri nom, ale v detskej je okno dokoran a celkom dobre to vyvetra aj spalnu. a ja som mrzlos tak mne to ani nevadi. manzo ma hore na K2 horsie teplo on zvykne spavat v tych horucavach dole v obyvke.

pikino
4. sep 2009

hej ona je zlata akonahle zbada fotak tak sa len smeje strasne sa jej paci blesk. 😀 bude z nej modelka-tenistka. 😀

pikino
4. sep 2009

lucul my sme mali take okna ked sme byvali na heydukovej v centre stary storocny dom pri kazdej burke som sa modlila aby to ten barak prezil. 😀

lucul
4. sep 2009

joj to ani nehovor, to bolo strasne, teraz uz len na schodisku lietaju okna ked sa opre vietor 😅

dobre babuchy idem ja, ale prihlasim sa este, dnes mi je na figu, jak keby som mala teplotu a plny nos mam 😠 ledva dycham
majte sa krasne a prajem pekny vikend papa 🙂

vevoncek
4. sep 2009

piki krásna je Terezka a sa mi zdá alebo už má aj spodnú zúbky? ale je taká že má asi z vás obidvoch niečo niečím sa mi podobá na teba a niečím na muža

ja som tento rok mala asi len dva štipance som sa poctivo natierala repelentmi a doma sme mali len jedného komára a od neho som mala dva štipance a potom som našla ešte dvoch komárov ale jeden bol usušený a druhý bol vylisovaný 😀 tak im treba skôr ma trápili osy tých som sa teda bála statočne

perla200
autor
4. sep 2009

piki ty si bývala na heydukovej? to chodím do práce okolo vás teda...teda som chodila🙂)))))))

no ano stresy mi to nastartovali a aj to že nemam mlieko už... ale sila je to dobrá!

piki - inak mala je velmi krásna...princezná....naša sa mračí na foták...ale pomaly začína reagovať a začína sa usmievať... a hlavne zo sna sa rehoce nahlas...toje sranda ju pozorovať....

pikino
4. sep 2009

lucul si jasna, uz sa ti upchavaju dutiny. 😀 jezis to uz je zasa piatok? baby ja si vobec neuvedomujem aky je den. to je des. jeden ako druhy. 😝

vevo nema este zubky len sa jej rozsirili dasienka ale uz cakame kazdu chvilku slinta ako bernardin. 😀
keby si videla moju fotku z detsva tak cela ja akurat usi ma po tatovy.

bude tuha zima lebo tych os je pozehnane nic nerobim len ich vyhanam z domu. 😠

ano perluska na heydukovej rovno vedla zidovskeho kostola sme byvali. susedka ich volala cerne vrany. 😀

okolo druheho mesiaca sa zacinaju usmievat vedome to potom este len bude sranda. su lepsie ako televizor tie decka 😀

perla200
autor
4. sep 2009

ale vieš ako sa ksichtí...a mračí? sranda to je...a včera so mnou pozerala odsúdené, ani nemukla...my sedíme na fit lopte a tak ju hojdám a ona sedí a pozerá a občas zalomí na ruke... je perfektná...

vevoncek
4. sep 2009

piki no veď keby som videla vaše foto tak by som to vedela lepšie posúdiť inak mojej sestry syn sa podobal keď bol nahnevaný na otca a keď bol vyrehotaný tak bol celý po mame a teraz sa podobá na mamu ale povahu má ako tatko svojský a tvrdohlavý a teraz ho dala sestra do škôly tak tam už asi 3 deň vyrevuje lebo má teraz také obdobie že je na ňu naviazaný veľmi

inak je to pravda tie deti sú lepšie ako telka keď bol synovec ešte malý a dali sme ho do postielky tak sme si sadli okolo a čumákovali na neho ako sa hrá vypráva a ksichtíky hádže a aj sme ho nahrávali na video bude mať srandu jedného dňa keď si to pozrie

pikino
4. sep 2009

ano deti a tv, to pozname. mala si dokaze aj krk vykrutit len aby videla na telku. je to s nimi sranda. 😀

vevo moj muz sa stale malej vyhraze ze bude ukazovat frajerom jej fotky z detstva 😀

vevoncek
4. sep 2009

piki chúďa Terezka 😀 len aby nenašla aj ona jeho foto a aby ich nedala do novín 😀 😀 😀 deti sú špekulanti ešte tatka aj prekvapí keď mu prejde cez rozum

perla200
autor
4. sep 2009

vevoncek a už viete čo budete mať?

vevoncek
4. sep 2009

ešte nevieme dozvieme sa asi za nejaké dva tri týždne ak nebude dieťa robiť drahoty

ja sa pre dnešok lúčim s vami prajem vám krásny víkendík a v pondelok si píšeme 🙂

pikino
4. sep 2009

caf veve.

vierka
4. sep 2009

no caute baby, ja som sa este len teraz dostala ku compu...

bambi - ja viem ze je to super a je to aj v TT, tak ked sa bude dat, tak ja budem chodit tiez urcite 😀 nam by to vychadzalo nejako v lete, tak to by bolo super... aj pocko na plavanie a tak 😀

vevoncek - ved potom musis ukazat ako to vyzera ked to bude uz hotove, ved aj ja potom zavesim fotky na konika, ked to dokoncime...
no a z toho kociku sa samozrejme dvojkombinacia neda kupit... tak som sa na celu tu znacku vykaslala, lebo mam vybrate uz tri kociky, za super cenu a trojkombinaciu... takze mozem sa na ich 18 tisicovy kocik z vysoka 😅 😀

perluska - ano, uz pomaly zariadujeme... bude velikanska skrina a komody, tak potom sa uz len dokupia nejake policky a po case postel a stolik so stolickami (ale ta postel a to este pocka)...
a uz mas opat mrchu???? 😕 🙄 tak to davaj bacha aby nebol coskoro druhy drobec na ceste 😝 😀

pikuska - mala je ako vzdy uuuuuzasna... je to modelka 😀 teda tenistka 😀 😀 😀 no ja ako vzdy obdivujem bohove napisove tricka - to kde si prisla na to "Mummy loves ME, shoping and daddy" - je bohoveeeeeeee - aj ja take kupim 😀 😀 😀

lucul - upchate dutiny??? este povedz ze mas aj zimu na puse a ten test ani robit nemusis 😀 😀 😀

perla200
autor
4. sep 2009

vierka daj pokoj.... nemôžem dva roky otehotnieť po cisarskom - chvalabohu🙂
a idem k dokine na prehliadku po sestonedelí ktoré mi končí v utorok a chcem si zaviesť ten krúžok ako anti koncepciu....hoci sex mame za sebou🙂))))