Dá sa počas kurzu prestúpiť do inej autoškoly?

fknlj
23. máj 2023

Dobry den, potrebujem radu, robim si VO, mam za sebou teoriu, trenazer a jednu jazdu na cvicisku. Bola som uz aj s partnerom na opustenom letisku, kde so mnou trenoval slalom a radenie prevodovky. Ale!! Mam obavu ci si ten vodicak urobim, zistila som ze ma to radenie prevodovky dost znervoznuje a rozmyslam ze si urobim vodicak len na automat, viem ze potom uz manual nebudem moct soferovat, ale nevadi mi to kedze ma manualne znervoznuje. Kurz mam uhradeny ale autoskola kde som neposkytuje automat, a chcem zistit mozno ma niekto taku skusenost, ci sa da pocas kurzu prestupit na inu autoskolu, ktora poskytuje soferovanie na automate a ci mi moja autoskola vrati aspon nejaku cast kurzovneho. Dakujem vopred za vase odpovede.

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anonymous87
23. máj 2023

@oonnaganamakusai opat sa pytam: vsetci co robili testy podla stareho, maju vratit vodicak? Ja mozem za to, ze sa to zmenilo? A ze ja som isla este po starom? Akoze nechapem co teraz riesis? Cize podla teba, ti co idu po novom su lepsi vodici ako ti co isli po starom? Tak? Dobre som tomu pochopila?

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anonymous87
23. máj 2023

@oonnaganamakusai napisala som jej, ze ja som robila VO vo februari, bola to informacia, ze mam cerstvy vodicak a chapem ako sa citi… to co si si ty vyfabulovala nie je uz moj problem 😨🤯