Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dá sa späť vrátiť na starú verziu modrého koníka?

luky1313
17. aug 2015

ta nova je oničom,ani nemam chuť sem chodiť.

petulka148
17. aug 2015

Tiez by som bola za staru verziu,teraz neviem nic najst

batu
17. aug 2015

stará verzia bola oveľa prehľadnejšia a celkovo lepšia,tá nová svojou detailnosťou a akože prepracovanosťou úplne odrádza,hodnotím to ako krok vedľa.

hviezda5213
17. aug 2015

Ani mi nehovorte, ja mám normálne nervy , nič sa tu nedá nájsť,je to neprehľadné. Uz ma MK nebaví ☹ a admin mi este na otázku ci sa s tým da nieco robiť a vrátiť starý MK neodpisal

maja367
17. aug 2015

nova verzia je fakt hrozna,, neprehladna .. chcem spat staru

@hviezda5213 daj vediet čo ti odpise...

barbaros
17. aug 2015

Aj ja chcem starý MK. Toto čo je??????? Nič neviem nájsť, je to otrasné.

smme
17. aug 2015

no mne sa to vobec nepaci.... ked chceli nejaku zmenu mohli len nieco pridat a nie menit ju celu...bola by som za staru verziu

janka2273
18. aug 2015

Starý bazárik sa už prepnúť nedáááá 😉 Treba si len zvyknúť kočky,nič iné nám nezostáva 😝

22petronela
18. aug 2015

Hrozné, hrozné, hrozné!!!! 👎👎👎

clarisa1111
18. aug 2015

Nova verzia...proste o nicom..a ak caka niekto ze si mam zvyknut tak to nie skor tu koncim...nova versia je neprehladna ci pre kupujucich alebo predavajucich, ak niekto vie o lepsej stranke na predaj rada sa pridam tu kedze to nejde uz na staru verziu pravdepodobne koncim s kupou urcite s predajom len obcas.

beech
19. aug 2015

aj mne sa páčila viac stará verzia,ak by sa dalo vrátiť späť

stanislavao
20. aug 2015

zvyknut ok. na dobre si clovek zvyka rychlo, ale na toto si asi nezvyknem. ten bazar je neprehladny, lebo fotka je v strede textu, potom clovek nevidi hned, co patri k danej fotke. toto bola skutocne zla zmena a MK som mala rada presne kvoli tomu prehladnemu bazaru. aj ked odpisem zaujemkyni, neviem sa kned kliknut zas na moj bazar, musim najskor zatvorit inzerat. naco bolo toto dobre, nepochopim.

haramiova
20. aug 2015

ukazuje aj Vam tato nova verzia na každého že ma 0 hodnoteni? a ked kliknem tak hodnotenia maju. Aj na mna že mam 0 hodnoteni.... nechapem tomu, stara verzia bola lepšia 😢

valeri2
20. aug 2015

Aj mne ukazuje 0 hodnot. aj ked ich mam dost, upravi sa to automaticky alebo treba nieco nastavit?

bapi1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zajkka
7. sep 2015

Chcem starý bazár....myslím ,že to tu čoskoro upadne ako na mmb.Pamätáte,koľko mal MMS inzerátov a aukcii?teraz úplná slabota. 😒

babi12
8. sep 2015

... nezvyknem kritizovat, ale uz fakt nemam nervy..., nacitava, hojda sa konik, neviete dohodnut obchod, lebo okamzite ked nieco prekliknem, nacitava znovu..., vypinam, zapinam, nacitavam, hojdam ☹ ... a stale dookola. Bol to najlepsi bazarik, nakupujem tu rada, aj som vela predala..., ale myslim, ze je to uz minulost 😢

kitko16
8. apr 2016

to sa neda stara verzia bola super bol som uz zviknuty neda sa nijak prepnut na staru verzi skusal som to nic moc

angie099
14. apr 2016

Nova verzia bazaru je hrozná ......ked bola stara velmi veľa veci som kupila ale v tejto novej sa neda kym naklikam co chcem tak mi hodi hojdacieho koňa a ďalej to neide alebo začne cele nacitavat odznova ....nabavi ma to ..... Len dufam, ze tu novu verziu nezavedu na modrejstreche a na mojasvadba bo zbohom .....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli