Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dá sa výhra vrátiť?

adri266
31. okt 2012

Baby, dnes som dostala list, v ktorom mi oznamovali vyhru. Ja som uz na sutaz davno zabudla. V prvom rade ma to potesilo, no ked som si dalej precitala, ze z toho mam zaplatit dan plus odvod do zdravotnej poistovne, spolu ma vydavky vyjdu na takmer 100 Eur. Niekto povie, vsak to je stale pekna vyhra, ale momentalne tych 100 Eur je pre mna velka polozka. Neviete, da sa vyhra vratit? Zial, uz som ju aj prevzala od UPC, ale je stale nerozbalena...

kvetinka211
31. okt 2012

@adri266 a neda sa predat? Ze by ti nakoniec nieco zvysilo ...

nice202
31. okt 2012

100 eciek je este v pohode, ale si zober, ze by si vyhrala auto ako napr. bmw, alebo aj hocijake ine. cena noveho cca 30 000 eur, z toho odvody do zdravotnej poistovne a dan z vyhry 20 percent. ved to je nezmyselne....

kristiii
31. okt 2012

@adri266 nepíšeš o aku ide výhru ale nová by sa určite dala predať aj keby len za polovicu tak by si bola v konečnom dosledku stále v pluse 😉

luna22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adri266
autor
31. okt 2012

@luna22 len ide o to, ze jej ostali nejake peniaze z toho odstupneho, mne ostane ta vecna vyhra, ktoru by som si ale v inom pripade nekupila /ide o konzolu a my uz jednu mame, aj ked inu znacku/, takze pre mna je to zbytocne vyhodenych 100 Eur. Budem sa musiet popytat znamych, ci to niekto nekupi.

luna22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adri266
autor
31. okt 2012

@luna22 nie, kinect xbox. Nechcela som tu pisat, aby to niekto nezablokoval ako reklamu... 😒

luna22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maruska24
31. okt 2012

daj to na bazoš, niekto sa určite ozve. Inak už vraveli o tom nezmyselnom zákone že daň z výhry a odvody do poisťovne, veď čo má zdravotka z výhry napr. mobil, alebo foťák? Aj pre toto nesúťažím. A to som sa zapojovala do takých že auto alebo byt. 😀

sissy27
31. okt 2012

@maruska24 no to nám naši zlatí chlapci v parlamente takto určili, že vlastne výhra = zisk, a teda plať občan za všetko, čo si získal či už šťastím alebo prácou 😝 napr. aj z odstupného za odrobené roky ti príde pekne výzva zaplatiť do zdravotky, nevadí, že si celé tie roky platila ako zamestnanec, ešte raz zaplať a veľa a naraz...

maruska24
31. okt 2012

@sissy27 no to mi ani nehovo, ja som v máji dostala odstupné a žiadna zdravotka mi neprišla 😨 len daň mi ztrhli. to sa preboha kde mám nato informovať?

nice202
31. okt 2012

juuuj, sme mohli kinect s xboxom kupit od teba 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli