Dali by ste telefónne číslo neregistrovaným užívateľom?

sabear
30. júl 2013

Ahojte.Poprosím Vás maminky o radu.Dnes ma napísala jedna pani,neregistrovaná,že má záujem o moj tovar,ale mam jej napísat telefónne číslo.Máte s tým skúseností? Keď neviem o koho ide,zdá sa mi to dosť riskantné.Ďakujem za všetky odpovede.

sissy27
30. júl 2013

a napísala aj prečo chce tvoje tel. číslo?
na druhej strane, neviem ako veľmi máš svoje tel. číslo utajené, ale čo sa s tým dá spraviť? max ti niekto môže znepríjemňovať život nočnými telefonátmi alebo oplzlými smskami, teda nie že by to potešilo, ale riešiť sa to dá... ale určite ti cez sms nikto nevykradne byt, účet ani identitu... okrem toho tvoje tel. číslo sa dostane do obehu ani nevieš ako, stačí že raz pošleš sms na nejakú súťaž, zaregistruješ ho na nejakom eshope a podobne...

linda20111
31. júl 2013

ahoj, ja na tom nevidim nic zle.. pravdepodobne sa jej zda serioznejsie ked s tebou bude rospravat cez telefon ako komunikacia cez internet, ak by ste uzavreli obchod a by ten tovar dlho neprichadzal tak ti vie zavolat kedy si poslala, pretoze ked ti napise tak nemusis tu byt kazdy den prihlasena.. podla mna to asi chcela z toho dovodu. nevidim v tom ziadne ine umysly 🙂

katecameron
31. júl 2013

nedala by som jej

sandrika1986
31. júl 2013

Ahoj, pred mesiacom som tu v bazáriku mala inzerát, ozvala sa mi jedna budúca mamička, ktorá mala záujem si kúpiť odo mňa veci pre bábo. Bola neregistrovaná, mala som obavy, ale tie rýchlo odišli,lebo to bola mamička z vedľajšieho mesta, prišla si preto osobne,vypýtala si číslo na mňa a nakoniec mi zavolala a dohodli sme sa kedy si príde vecičky pozrieť a kúpiť. Ja by som číslo dala.

lenja123
31. júl 2013

Ja nevidím takmer žiadny rozdiel medzi registrovanou a neregistrovanou mamičkou. Takže dala by som obidvom 😎 . To, že je tu niekro registrovaný, nie je záruka ničoho - zaregistrovanie trvá pár minút, údaje nemusí poskytnúť v podstate žiadne - a už vôbec nie pravdivé.

fialoocka
31. júl 2013

nedala by som ani registrovanej ani neregistrovanej, všetko sa dá vyriešiť a dohodnúť písomne....asi som divná 😝

meduliena
31. júl 2013

Možno má obavy, ale to nie je dôvod, aby si jej dávala svoje t.č. - súkromie je na prvom mieste, obchodík na druhom. Máš predsa hodnotenia. 😎