Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dali ste si robiť fotokalendár zo zľavového portálu?

patka6
21. nov 2012

Boli ste spokojna? vdaka za tipy 🙂

evakva
21. nov 2012

Pravidelne z www.happyfoto.sk a vzdy uplna spokojnost

doska
21. nov 2012

ja tiez vyuzivam happy foto, teraz som manzelovi pod stromcek knizku ako sme stavali dom, este aj fotolab.sk ale happy foto maju viac akcii sa mi zda 🙂 a spokojnost vzdy aj u nas... 😅

rebroza
21. nov 2012

ja som toho roku skusila prvy raz na happy. tusim maju do dnes (alebo do vcera?) akciu - kalendar bol asi za polovicu. stiahla som si ich sw, podavala foto, co som chcela, pozadie, tvar cisiel.... bolo to celkom uzivatelsky priatelske. uvidime, co mi pride 🙂

patka6
autor
21. nov 2012

@evakva
@doska
@rebroza dakujem krasne za tipy 🙂

patka6
autor
21. nov 2012

@rebroza akurat pozeram ze maju akciu do 5. decembra 🙂

rebroza
21. nov 2012

@patka6 ccc. podla mna to prepisali, resp. predlzili. ale pre nas len dobre. a pre nich asi tiez - aspon vsetci porobia kalendare do mikulasa a na vianoce budu mat pokoj 🙂

patka6
autor
21. nov 2012

@rebroza nooo asi tak 🙂 a neni zlozita ta praca v tom programe? to sa tam ulozi a potom sa to ako posle cez mail ci?

rebroza
21. nov 2012

@patka6 hm. ja sa povazujem za relativne zdatnu pri praci s takymito pomocnymi programami. takze pre mna to bolo v pohode. ale myslim, ze je to celkom prehladne, pise ti, ze co je co. a v podstate vyberas najpr aky chces kalendar, ake zobrazenie listu - foto na cely list, alebo hornu polovicu a pod., potom mozes zvolit pozadie - je tam na vyber, v akom ramiku ma byt fotka, fotky... ci chces pridat text... fotky vyberas klasicky ako vo windowse - najdes adresar, otvoris... (ja som mala jeden predpripraveny, kde boli len foto do kalendara). da sa to priebezne ukladat - uklada sa do tvojho pc, je tam aj nahlad. takze mozes to robit aj par dni postupne prerabat, dorabat, vylepsovat 🙂 . a ked si spokojna, kliknes na nieco ako "objednat" a potom ta to uz navedie co dalej. ten program sam im to odosle na vytlacenie (ked to ty potvrdis). tusim som sa musela aj registrovat na ich www, ked som chcela poslat objednavku a potvrdenie prislo na mail.
tak skus stiahnut program - to ta nic nestoji, nikde sa neregistrujes. pohras sa a uvidis.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli