Dámske legíny s vyšším pásom

malebiele
30. máj 2023

Ahojte, viete mi prosim odporucit nejake sortkove alebo bermudove leginy s vyssim pasom, jednofarbne, ktore nepresvitaju? Idealne nejaka bavlnena elasticka priedusna latka, nie ako tie "tazke umele" latky, ktore sa pouzivaju pre leginy na cvicenie. S ktorymi ste spokojne? Vdaka 🙂

malebiele
autor
30. máj 2023

@jamimo dakujem, ale toto je asi pod oblecenie, ja chcem na bezne nosenie doma 🙂

melanta
30. máj 2023

@malebiele pozri českú značku Litex, ja ich mám veľmi rada. https://www.litex.sk/leginy/leginy-kratke

jamimo
30. máj 2023

@malebiele nie, to sú normálne šortky. Mám 2 kusy čierne, chodila som v nich behávať a na chôdzu. Veľmi príjemný materiál a fajn kvalita.

jamimo
30. máj 2023

@malebiele podľa mňa ideálne na doma. Ešte aj v Slovenke majú z bavlny hladké, alebo ukončené na stehne krajkou. Nepresvitajú.

deedol
30. máj 2023

lindex ma dost vysoky pas, klasicke bavlnene + elastan, vydrzia trocha viac ako lidl a podobne znacky, ale tiez sa casom rozidu svy.

zmrzlinka2021
30. máj 2023

@melanta prosím využívať aj na šport? Ako hodnotia kvalitu?

malebiele
autor
30. máj 2023

@jamimo dakujem, skusim teda pozriet v obchode, ci budu mat... hlavne potrebujem nieco co nepresvita, kedze tie klasicke znacky lidl, sinsay a neviem co presvitaju 🙄

malebiele
autor
30. máj 2023

@deedol dakujem, pozriem

melanta
30. máj 2023

@zmrzlinka2021 nie, na šport používam Bjőrn Borg a Adidas

malebiele
autor
30. máj 2023

@puertorico dakujem no nezhanam dlhe

puertorico
30. máj 2023

@malebiele jaj pardon 🙈

sszuzu8
30. máj 2023

V pepcu mali 🙂 ale len pár kusov