Dar od svedka na svadbe

qweasy
15. júl 2017

Ahojte. Skúste mi dať prosím nejaké tipy. Pôjdem za svedka na svadobný obrad. Svadba bude bez hostí na matrike, a bez hostiny. Nemám vôbec tušenie čo také by mohlo potešiť mladomanželov. Čo sa v tomto prípade darováva? Ich sa pýtať nebudem, lebo povedia NIČ 😀 Ďakujem

lilyianka
15. júl 2017

@qweasy peniaze

pribinak
15. júl 2017

Darčekova poukážka napr do Ikei

deti95060810
15. júl 2017

peniaze....Môže byť aj kniha s venovaním - encyklopédia, najlepšie s témou ktorá zaujíma aspoň jedného z mladomanželov....

bashka80
15. júl 2017

peniaze

zuzu4321
15. júl 2017

aj peniaze sa daju dat kreativnym sposobom... napr. "financna injekcia" - v striekacke zrolovane bankovky v peknej krabicke... alebo s manzelom sme dostali "1. manzelsky milion" v hlbokom obraze 6 desateuroviek naskladanych aby to vyzeralo ako milionova bankovka (pozadie bol obrazok tropickeho ostrova).

jaja1979
16. júl 2017

Ked chcu nic, daj im taketo nic: https://sortiment.metro.sk/sk/vodka-nic-40-700-... a k tomu peniaze a je to...😉

mischelin89
17. júl 2017

@qweasy my sme tiez mali malu svadbu na matrike, potom len kratucky obed a povedali sme nic, nie je to klasicka svadba, prosim ziadne dary, ziadne obalky, ziadne kvety, len budte v ten s nami.

Kazdy to mal v pazi 🙂 dokonca aj ludia, co prisli len mrknut k sieni, nam doniesli.

...takze vycuc od nas a nasej malej svadby... iste potesi aj drobnost...listky do divadla, my sme dostali kucharsku knihu s velmi peknym venovanim, romanticke sukromne wellness na dve hodky, moj muz je motorkar, dostali sme vygravirovanu flasu nas dvoch vo svadobnom na motorke, s datumom svadby a menami, to bolo fakt mile. Alebo som raz u kamosky povedala, ake ma nadherne stamprliky, ze take krasne som este nevidela, dostali sme ich, ine kamosky ked u mna boli, nemala som pohare na vino, tak nam dali tie, alebo nejake oblecko pre maleho v brusku. To mas rozsah mozno 15 - 50e.

Uprimne najviac nas potesilo, ked nas pred svadbou kamaratka odfotila (pomahala mi do siat) ...a pred obradnu sien doniesla nasu prvu svadobnu foto v ramiku...z toho som bola paf..uplne najkrajsie <3

A obalkou nic nepokazis.

l3yla
17. júl 2017

mne sa páči nápad @zuzu4321

waggi
17. júl 2017

Teraz už všetci dávajú a manželia to aj tak celkom očakávajú, peniaze. To máš najjednoduchšie. Podľa mňa ani tak nejde o to kde svadba je alebo koľko tam je ľudí, svadobný dar sa od toho neodvíja. Ale je to dobre pre o strany, lebo vy nemusíte blúdiť po obchodoch a rozmýšľať čo potrebujú a oni si zase môžu kúpiť čo potrebujú. A inak na mojasvadba.sk nájdeš toľko vtipných návodov ak podarovať peniaze, že si nebudeš vedieť vybrať :D

misulienkamisa
17. júl 2017

Peniažky budú úplne ideálne, teraz sa to už tak robí, načo im budete kupovať niečo čo nepotrebujú, veď nech si sa sami kúpia čo potrebujú a hotovo. Lebo takto to vy neviete odhadnúť, pokiaľ sa ich teda nespýtate 🙂

miroslava_vancova1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz