Darček k 70tke pre dedka

lealei
28. okt 2017

Poradte prosim co kupit pre 70ročneho dedka? Ozaj ma nic nenapada.....Dakujem

0silvia0
28. okt 2017

@lealei my toho dedka nepoznáme vôbec ako ti môže niekto poradiť? Veď aspoň napíš, čo má rád, čo robí vo voľnom čase, aké má zivotné aktivity atď. Či je záhradkár, turista, alebo televízny vylihovač, či číta knihy, atď.

lealei
autor
28. okt 2017

@0silvia0 Je rybar a polovnik...

lilyianka
28. okt 2017

@lealei kup mu napr dalekohlad...alebo ak je rybar tak nejake "pipace"... neviem ako sa to oficialne vola....

lealei
autor
28. okt 2017

@lilyianka mile rada by som mu kupila...Ale fakt uplne vsetkko ma...Necha si zalezat na vsetkom.Dakujem za radu inac🙂

lilyianka
28. okt 2017

@lealei to verim,ze ma...mam v rodine rybarov....a napr svagrovi sme tiez kupovali spominane pipace...aj ked mal svoje,ale velmi tuzil po inych,samozrejme drahsie...a tak sme sa mu zlozili s dalsimi svagrovcami....
Inak alebo mu venuj poukazku do rybarstva a uz nech si kupi co uzna za vhodne ✌

lealei
autor
28. okt 2017

@lilyianka Dakujem😉

pribinak
28. okt 2017

@lealei predplat mu časopis o jeho hobby a kup mu napr značkový nôž

deti95060810
28. okt 2017

sú aj predajne ktoré sa zameriavajú na rybárov a poľovníkov. doporučujem navštíviť, aj predavačky zvyknú poradiť....
alebo predplatiť časopis s touto tématikou....
My sme otcovi kúpili holiaci strojček - poriadne drahý, zložili sme sa viacerí....

hettinka
28. okt 2017

@lealei darčekový kôš a torta s vhodným motívom

h2
28. okt 2017

@lealei Ahoj, ľudia v tomto veku už nič nepotrebujú, lepšie povedané, všetko, čo potrebujú, už majú. Takže by som to orientovala na nejaký zážitkový darček, napríklad my sme minulý rok kupovali známemu na 70-tku lístky na futbal do Anglicka, aj s letenkou (skladali sme sa na to väčšia partia) a teda tešil sa neskutočne.

0silvia0
29. okt 2017

@lealei encyklopedia rybarstva, polovnictva, ten znackovy noz co spomenula @pribinak sa mi paci, ak fajci takymto starsim muzom sa davaju klasicke fajky, alebo ozdobna ploskacka na alkohol...

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninah1486
26. okt 2021

ak je polovnik tak nejaky lovecky nôž nie je zla volba

beahavala
29. okt 2021

súhlasím, ten lovecký nožík je fajn nápad