Darček k narodeninám - 50

coccinell
23. jan 2019

Ahojte.o nejaky cas sa chystame na oslavu 50 muzovho kamarata. Ja ho moc nepoznam tak neviem vymysliet dobry darcek a muz na taketo vymyslanie vobec nie je. Neviete poradit nieco originalne co ste darovali alebo dostali vy ci niekto z okolia? Dakujem

bobula46
23. jan 2019

@coccinell p originálne darčeky je najlepšie pre niekoho koho poznáš. Mužov kamarát... Majú nejakú spoločnú záľubu? Kde ten kamarát pracuje... Aj podľa toho sa dá niečo vymyslieť

whatever1
23. jan 2019

@coccinell nafukovaciu pannu😂😂😂, ale nie ja by som takto cudziemu cloveku kupila dobru flasu whiskey, rumu alebo co pije(lepsi rocnik)pripadne este nieco male zo zartovneho obchodu. Chlapi medzi sebou moc neriesia darceky ako mi zeny...

uskrnica
24. jan 2019

Nejaky darcekovy kos, tym nic nepokazis 🙂

mir5a
24. jan 2019

@coccinell môj muž dostal na okruhliny dobrú fľašu a ku tomu karafu na alkohol aj s pohármi, mne sa to páčilo.

h2
26. jan 2019

@coccinell Ahoj, ak to bude veľká oslava, na ktorej bude viac kamarátov, čo väčšinou 50-ky bývajú, tak by bolo najlepšie kúpiť nejaký väčší spoločný dar, na ktorý sa zložíte. A viac hláv aj viac vymyslí, prípadne sa opýtajte manželky oslávenca.