Darček pre muža k narodeninám

marca12
11. júl 2021

Co kupujete vasim polovickam k narodeninam,ak nemaju ziadne hobby? Ja uz neviem,co vymysliet.

marzuz89
11. júl 2021

@marca12 vobec absolutne nic vo svojom volnom case nerobi? Hobby nemusia byt len zbieranie znamok ci cyklistika, atd.

Rad pracuje v zahrade? Co tak nova kvalitna pilka, ci nejaka sada naradia? Ma rad sladke? Upec mu nejaku chutnu personalizovanu tortu. Rad si vychutna dobru kavu? Ak nemate, tak maly mlyncek a k tomu nejaku vybornu zrnkovu kavu, aby si mohol pripravit vzdy chutnu a cerstvu. Rad sa dobre naje? Zober ho na veceru do drahsej restauracie, kam by ste "len tak" nesli. Zaujima ho nejaka tema, cokolvek? Kup encyklopediu, nejaku zivotopisnu knizku alebo co. Miliony napadov, staci len trosku poznat svoju polovicku, urcite nieco ho bavit musi 😉

Ak ale teda ozaj nic, ze nic, tak aspon poukaz na masaz, nech mu svaly nezatuhnu 😉😉

martina1201
11. júl 2021

@marca12 ahoj poznáš si ho, ste manželia vieš čo sa mu páči a čo by chcel vyskúšať. Tak sa zamysli a podľa toho kúp. Však tebe nepomôže nič z toho že ti ženy nápisu že kupujú športové oblečenie, vstupy do fitka, masáže, pobyty, vstupy do sauny a iné veci.

Mimochodom neverím že niekto nemá žiadne hobby. Predsa vo voľnom čase niečo robí. Ak len leží na gauči a Kika telku aj to je hobby. Ak pritom vyjeda chipsy a pije pivo tak kúp to. Ak majstruje okolo domu tak buď náradie, alebo nejaký voacher na nákup náradia.

sisa_s
11. júl 2021

Smart hodinky? Manboxeo? Nejaky zazitok?

kitycat
11. júl 2021

A co si mu dala minule a predminule narodky? Ak tvoj muz nema nic rad a nic nerobi tak tazko radit.

Ja by som sla cestou toho Manboxea das mu tam nejake cipsy, klobasky, pivko fajnove susene maso, to by mohol mat rad, nejaku vonavku, co ti vonia (to by mohol vyuzit) alebo na nejaku lepsiu veceru a symbolicku cokoladu alebo raffaelo.

mamamasama
11. júl 2021

@marca12 myslela som, ze to len moj je taky 😅🤭🤭🤭

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
autor
11. júl 2021

Baby,jasne,ze ho poznam,knihy kupujem bezne,smarthodinky dostal minuly rok,naradie na meniny. Proste ma nic nenapada. My si aj pocas roka davame hocikedy darcek,co potrebujeme si kupime. mozno zato je tazsie vymysliet nieco,co by ho potesilo,prekvapilo. Nemyslela som to tak,ze vy mi mate vymysliet darcek. Hladam skor inspiraciu.

marca12
autor
11. júl 2021

@mamamasama 😂😂😂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamamasama
11. júl 2021

@marca12
@beata_k
tak uz mame troch bez konickov..,ale ozaj.. on nic.. skusala som fitko, nie, ryby, nie, turistika, nie... proste urobi vsetko, aj pojde vsade, ale nema vyslovene nic oblubene... ani futbal nepozera, ani hokej, milionkrat som sa ho pytala, coo ma rad, minule narodky dostal taky outdoorovy telefon.. nerozbitny, vodeodolny, s nejakym vojenskym certifikatom..,tak ten sa mu pacil, .. predtym dostal taky kufricek prezitia... kadejake noze, lana, konzervy, to sa tiez tvaril, ze super, ale nikdy to nevyuzil 🤭 power banka, smart hodinky, skok z lietadla a minuly rok som sa na to uz vyprdla a urobila mu pekny den.. ranajky do postele,masaz, vanu a sviecky(to som ho nevedela dostat von) romantika... A on je taky typ, ze bol spokojny.. ani mu asi nevadilo, ze nic nedostal 😅

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
autor
11. júl 2021

@beata_k ja sa nikdy nepytam,ale moj sa vsetkemu potesi,je spokojny s kazdym darcekom. Nastastie nie je z tych,ze by ohrnal nosom. Snazim sa vybrat take,co sa mu bude pacit. A ked uz ozaj neviem,co tak botasky alebo topanky,tych nikdy nie je dost

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
78787878
11. júl 2021

@marca12 Muz sa vzdy potesi aj parfemu alebo kozmetike... nastastie 🙂

lula3108
11. júl 2021

Moj je tiez taky ze ked nieco chce tak si kupi sam takze ma vsetko. Raz som kupila herne sluchadla, potom kvalitnu kozenu tasku na notebook, oblecenie ale skorej volnocasove ako teplaky, kratasy, obyc tricka. Teraz mu na vianoce chcem kupit taky specialny paplon ktory je vyplneny zatazou, ma asi 10kg a vraj sa pod nim extremne dobre spi-priatel to videl a hned to chcel😂inak dobry darcek su hry na playko alebo pocitac, predplatne netflixu alebo hbo, ked ma rad techniku tak apple tv alebo reprak. Inak tiez super darcek je sada nozov, alebo mozno karafa na whiskey s poharmi, grill alebo taky maly kontaktny tefal grill a budete si robit na tom steaky. Ale teda je to fakt o tom co ten chlap rad robi. Ked ma rad nejaky sport tak nejaky dres alebo listky na futbal niekam. Nam zenam je teda lahsie vybrat darcek😂

hederamonstera
11. júl 2021

Ja som mojmu zalozila rumovu zbierku pred 3 rokmi. Odvtedy mam pokoj s darcekmi, lebo mu uz len dokupujem rumy ku kazdemu sviatku😁 plus jeho oblubenu sladkost som nasla na nete v xxl baleni, takze myslim, ze mam pokoj este vela rokov, kedze rumov je neurekom a on sa z toho mega tesi😁

h2
11. júl 2021

@marca12 Tričko s vtipným nápisom?

natyreggae
11. júl 2021

@marca12 podla mňa by bol super darček keby ste išli do wellnessu niekde alebo na nejakych pár dni niekam ☺alebo nejaký výletik alebo tak