Darček pre otca - odchod do dôchodku

tatianaba
16. júl 2017

Baby, potrebujem poradit.
Otec odchadza k 1.8. do dochodku, vychoval (spolu s mamou) 5 deti, makal ako sialeny a konecne ide oddychovat. Ja ho chcem niecim prekvapit, kedze si ho naozaj vazim za to, ako sa staral o rodinu, za to, aky bol a stale je uzasny. Uz mesiac nad tym premyslam a neviem vymysliet nic pekne, zaujimave, nevsedne. Tatko bol cely zivot vojak, ma rad vojensku techniku, zahradu, filmy o vojakoch, je stary bratislavcan, ma rad knihy o Bratislave... Lenze za tolke roky narodenin a Vianoc sme mu uz pokupovali veci od vymyslu sveta a ja si teraz neviem rady. Akykolvek napad ma potesi. Dakujem. 🙂

lilyianka
16. júl 2017

@tatianaba kedze ide do dochodku,kupila by som mu nejsky pobyt...vikendovy alebo do kupelov...nech si aj s mamou oddychnu 😉

stankadu
16. júl 2017

aj mne napadli kúpele, wellnes pobyt alebo pobyt v Tatrách

minttu
16. júl 2017

Co tak napriklad nejaky novy konicek s ktorym by mohol zacat na dochodku? Podla toho co si o nom napisala sa mu nebude chciet na dochodku len tak posedavat. Napriklad kurz golfu pre zaciatocnikov?

tatianaba
autor
16. júl 2017

Na vikendove pobyty chodia s mamou pomerne casto, ale ano, to je jedna z moznosti, ktore mi napadli. Kazdopadne ja by som rada nieco originalnejsie. Nad tym golfom som tiez premyslala, ale vzhladom na jeho trosku pokazene kolena, som to zavrhla. On nema rad luxusne veci, je to obycajny chlap.

jumama
16. júl 2017

Ak je technicky typ: Nejake modely - ze by zacal skladat modely auticiek, lodiciek, hoc aj s vojenskou tematikou? 🙂
Ak ma rad zahradu - maju tam uz vsetko? Moji svokrovci velmi radi lezkaju v takych hupacich sietach - porobia, a poobede lezkaju v tieni. Alebo hojdu do zahrady...

tatianaba
autor
16. júl 2017

Lodky aj lietadielka aj lode uz ma kadejake. A na zahrade maju od trpaslika cez sosku panenky Marie az po krasnu drevenu kadibudku vsetko. 🙂 Toto nie je lahka uloha. 😀

tatianaba
autor
16. júl 2017

Novu hojdacku si kupili pred par tyzdnami. 🙂

tatianaba
autor
16. júl 2017

Dokonca aj predplatne casopisu zahradkar som mu dala na Vianoce.

juliet86
16. júl 2017

@tatianaba tak napriklad ze pojdete do vojenskeho bunkra na hranici s petrzalkou. Je tam aj expo aj vyklad. Mozes tam zavolat aj surodencov ako prekvapko. Spomienky su viac a spolocne zazitky ci? Pripadne je muzrum muciarne na radnici. A ine zazitkove veci. Pripadne mu zistrihaj video z fotiek. Nahrajte mu so surodencami film atd. Pripadne mu ako darcek dajte kalendar kde kazdy mesiac bude naplanovana spolocna konkretna akcia (oprava terasy jarmok vinobranie husacina navsteva muzea akvaparku) pripadne mu dajte darcek knihu a velke podakovanie do nej kazdy napiste....

tatianaba
autor
17. júl 2017

Ten vojensky bunker ma samozrejmem uz za sebou, sme z Petrzalky. 🙂

Tiez som rozmyslala nad nejakou foto knihou, alebo niecim podobnym.