Darovanie oblečenia, kníh a vecí, ktoré by potešili iných

barborkark
31. dec 2013

Chcela by som touto cestou ponúknuť oblečenie a vyššie spomínané veci formou darovania pre mamičky alebo aj iných ľudí, ktorým by poslúžili..
Aj ja aj priateľ máme kopec ešte dobrého oblečenia, ktoré však už nenosíme (zväčša preto, lebo sa do neho nezmestíme), tiež knihy a všelijaké iné predmety, a boli by sme radi, keby ešte niekoho potešili..
Tak ak o niekom viete, budem rada za kazdu odozvu..
Oblečenie je vo velkosti M - L.

kkatusa123
31. dec 2013

@barborkark skus ponuknut oblecenie za simbolicku cenu. tak by niekto dotycny nemal pocit ze je socka. radsej poviem kupila som za dobru cenu ako zlutovali sa nado mnou a darovali mi. 😀

kkatusa123
31. dec 2013

... a ak sa medzi tymi knihami najde harry potter 7, hlaasim sa. 😀 😀 😀

barborkark
autor
31. dec 2013

@kkatusa123 🙂 harry potter bohuzial nie 🙂 v najblizsich dnoch spravim zoznam a nafotim oblecko, mozno si niekto vyberie a necham to stale v štýle darovania a ak niekto nechce mat pocit "socky" tak prijmem fakt že symbolicku cenu 🙂

kamilkka
31. dec 2013

@barborkark veci je dobré dať do bazáru, ale s tým je strašne veľa roboty, možeš to ponuknuť len za poštovné...
ak to chceš darovať ako kopu, najlepšie v mieste bydliska 😉

norwayka
1. jan 2014

super iniciativa. kto chce a potrebuje sa ti ozve. 🙂

petkovamama
1. jan 2014

@barborkark ahoj. ak naozaj chces darovat skus cez tuto skupinu,su tam mamicky ktore pomoc naozaj potrebuju https://www.modrykonik.sk/group/2069/ dakujem ti uz vopred za ne 🙂

nelkapetko
22. mar 2014

Ahojte chcem Vas poprosit o detcke vecicky velmi mi pomozu dakujem

piip
25. sep 2014

darovat mozete aj do krizoveho centra, napriklad Utulok Istota na Myjave

77nika77111
24. apr 2016

Dobry den chcela by som sa spytat ci by niekto nedaroval veci pre babo som v 8mesiaci tehotenstva a nemozem si dovolit kupovat nove. A tiez by som chcela poprosit aj o veci do porodnice pre mna(nocne kosele,zupan,a )

77nika77111
24. apr 2016

Dakujem velmi pekne

lenkaa511
22. sep 2016

Ahojte mamičky nájde sa niekam mamička ktorá DARUJE matke s dvoma detmi nejaké oblečenie tričká s dlhý rukávmi tepláky pyzama puncosky vek 3 a 5 rokov dakujem vopred

misulatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
koloman777
18. júl 2018

prosim pekne nepodaroval by niekto oblecenie pre chlapceka velkost m dakujem zo srdca

simonkajanik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
6. sep 2020

@simonkajanik pisala to pred 7r

misulatko
6. sep 2020

Dobrý deň. Ano presne tak bolo to pre 7 rokmi a vtedy som našla maminku, ktorej doteraz dávam všetko po mojich 3 dcérach takže prepáčte