Darovanie vecí do nemocníc alebo do škôl

david93
4. dec 2014

Milé mamičky, chcem upriamiť vašu pozornosť na FB skupinus názvom Darujem škole, nemocnici, v ktorej sa združujú ľudia, ktorým nie je ľahostajná situácia v našich nemocniciach a školách. Ako každý aj ja som mala doma kopec detských vecí po synovi + plienky, uteráky, hračky, knižky. Potešili sme tým detské oddelenie ARO v Košiciach. Určite aj vo vašom okolí je nemocnica, kde sa denno-denne boria s problémom, že nemajú detičkám čo sú tam bez rodičov čo obliecť, či im chýba posteľné prádlo alebo aj také drobnosti ako mydlo... ja viem, máme zdravotné poisťovne a tak ďalej. Ale kým sa tento štát začne starať, môžeme pomôcť, hoci tým, že si doma upraceme skrine 🙂
Ak je medzi vami niekto, kto v takomto zariadení pracuje, tiež sa tam môže pridať a do tabuľky zapísať čo by potrebovali.
Ďakujem vopred všetkým, ktorí sú ochotní a pomôžu. Skupina je na tomto linku: https://www.facebook.com/groups/305567722961931...

liz_lemon
4. dec 2014

ja pridam, ze aj detske domovy velmi radi prijmu vsetky mozne veci, nedavno sme darovali dospelacke oblecenie, navliecky, a dokonca aj moje kabelky, a este sa chystame darovat aj rozny riad, beru vsetko, a su velmi vdacni

david93
autor
4. dec 2014

áno, ozývajú sa aj detské domovy, domovy pre seniorov, všetko sem patrí

klincek
4. dec 2014

@david93 super napad, na nieco je ten FB aj uzitocny..🙂

katrinka8
4. dec 2014

Ja som zaniesla najmenšie vecičky po deťoch do našej pôrodnice 🙂 Hračky, keď deti opäť podrastú, poputujú do škôlky 🙂

david93
autor
8. dec 2014

na Mikuláša sa robila veľká akcia, roznieslo sa až 500 balíčkov deťom do nemocníc a detských domovov, je to úžasné, že na Slovensku sa takéto niečo deje