Dávajú vám kupujúce v bazári spätnú väzbu?

bobulka109
27. jan 2020

Ahojte, chcem sa opýtať mamičiek, ev. predávajúcich tu na Mk, či po predaji tovaru sa im kupujúce ozvú, keď im tovar dojde, pretože poslednú dobu u mňa kupujú mamičky, ktoré mi absolútne nedávajú žiadnu spatnú vazbu. Vyčkávam dni, týždeň, nevyhadzujem podacie lístky, nemažem inzeráty. Keď im napíšem, či im tovar došiel, do 5 minút mám odpoveď, že nestihali odpisať a že tovar majú ( to je zaujímavé, že keď ich atakujem, či tovar došiel, majú čas odpísať hneď). O nejakom hodnotení nemože byť ani reč, aj keď im napíšem, že ak by mali čas a chuť, tak možu napísať, tak ho nenapíšu. Jasné, že nejde o život zachraňujúce veci a v živote sú iné veci omnoho podstatnejšie, ale podľa mňa sa vytráca elementárna slušnosť. Podľa mňa tá 1 minúta na napísanie vety - tovar došiel, je to v poriadku, sa nájde aj pri pracovnej vyťaženosti. Nerobím z toho vedu, ale zaujímajú ma vaše skúsenosti a postrehy, či máte aj vy podobné skúsenosti, alebo som to teraz len ja také vychytala 🙂

miruschkar
27. jan 2020

@bobulka109 myslím, že zo slušnosti každého je fajn keď napíše ,, áno prišiel už balík ďakujem "... záleží od cloveka... čo sa týka ale hodnotenia je to každého osobná vec či niekomu napíše alebo nie .. ja osobne nemám rada keď mi predávajúca napíše aby som jej pridala hodnotenie ... dávam len keď si naozaj myslím, že všetko prebehlo ako malo a predávajúca bola fajn atd ...

lolinko
27. jan 2020

@bobulka109
Ahoj
Je to o charaktere človeka.
Ja keď mám o niečo záujem a kúpim to, potom dám vedieť predavajucemu. Mňa tá minúta nezabije, aj tak ľudia bývajú na mobiloch skoro celý deň.
Mne sa nepáči tu na MK, že keď mám o niečo záujem a napíšem aj viac správ predávajúcemu tak neodpovedá ani pomaly mesiac alebo to jednoducho predá napríklad týždeň po mojej správe.

bobulka109
autor
27. jan 2020

@miruschkar to hodnotenie bolo myslené ako vedľajšie, aj keď do správy napíšu po vyzvaní, či tovar došiel, že ano a že je super, aj tak hodnotenie nedajú. Ja keď som spokojná, píšem hodnotenie stále, ale tak je to asi o ľuďoch, hlavné je to, že sa neozvú po prevzatí zásielky

jana2679
27. jan 2020

U mňa detto, pošlem 10 balíkov, z toho 1-2 kupujúce mi napíšu samé od seba( pritom vždy žiadam info) a hodnotenie výnimočne, nepýtam si. Ja im ho pridám,občas dopíšu ale skôr nie. No neviem čo sa s nami ľuďmi deje 🤷‍♀️

gaaspi
27. jan 2020

Keď príde a je to v poriadku tak neni čo riešiť len poďakujem. Ak je to pokazené tak sa skôr ozvem aby som mohol predávajúcemu vynadať. Zatiaľ ma obabrali len dvakrát.

veronice
27. jan 2020

Ja davam vzdy vediet ci mi tovar prisiel a rovno pisem hodnotenie. Ale. Tiez sa mi uz tak 1-2x stalo ze som ozaj zabudla ale hned ako sa mi predavajuca ozvala a pripomenula sa tak som odpisala. Cize ozaj sa stane ze v ten moment ked balik pride mam v hlave kopec inych veci a ked sa predavajuca ozve viem odpovedat hned ;)
Mna skor mrzia predavajuce ktorym napisem ze mam o nieco zaujem a ani neodpisu 🤷‍♀️ to sa mi stalo uz viackrat...

amienne
27. jan 2020

Ahoj, u mna vacsina sa neozve a nahanam ich ja. O slusnosti/neslusnosti,ktoru na bazare vnimam najma za posledny mesiac som sem aj ja prispela dotazom. Osobne odpoviem vzdy, taktiez informujem ked pridu peniaze a pisem v den ked odoslem balik. Hodnotenie nenapisem , ak som nebola na 100% spokojna s kupou, co sa ale nastastie stava vynimocne. Mna osobne este viac trapia kupujuci, ktori sa povypytyju miliardu veci a potom ani nevedia napisat, dakujem nemam zaujem alebo dokonca vypytaju podklady k platbe a potom neposlu peniaze. A dnes ma zabila poziadavka jednej mamicky, ktorej som posielala 2x dodatocne info k uplne novym riflam s visackami za 3€, ci nedam zlavu na 3,50 € aj s postovnym a po mojej zamietavej odpovedi, prisla posledna sprava, ci ozaj nie, ze zvysok posle ked jej pride materska. Ako vazne, riesime 60 centov? Sorry , odbocila som od temy ale dnes ma zas bazar namichol 😄

rachel36a
28. jan 2020

@bobulka109 mne sice vacsinou napisu ze balik prisiel ok a nikdy ich neatakujem ziadostou o hodnotenie...to je dobrovolne....a tie co vediet nedaju, tak si skontrolujem podla podacieho cisla ze je balik prevzaty a inzerat mazem

3009
28. jan 2020

@bobulka109 Ja vždy kupujúcej napíšem či došli peniaze a kedy posielam balík. Ak sama nenapíše, že balík prišiel, tak ju sama vyzvem. Ano stáva sa dosť často, že pýtajú si plno ďalších fotiek vecí, či premeranie a potom ticho aj keď ich vyzvem či majú ešte záujmem ani sa neozvú, pritom stačí napísať nemám záujem. Hodnotenie som nikdy nepýtala, ak napíše poteší ma.