Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Dávam vysoké ceny do bazáru?

kachniatko17
21. feb 2012

Poradte ako s bazarom, co davam vysoke ceny?

maca793
21. feb 2012

ahoj neviem aké ceny si dávaš, ale ak chceš niečo predať, tak ich predaj s tým, že aj ked si nahodíš nižšiu sumu, budeš rada, ak sa ti niekto ozve a ty sa zbavíš vecí, ktoré sú vám malé alebo ktoré už nebudeš potrebovať.

traktor
22. feb 2012

nedari sa ti?no nie kazdy den sa musi nieco predat, ber to tak, ze mamicky najviac nakupuju v case vyplat, rodicaku, materskej..u mna je to tiez tak..raz nic, inokedy sa mi ozve naraz kopu bab a predam skoro vsetko..ak vidis, ze dlhsie nepredavas nic, tak zniz aspon trosku cenu, zbavis sa veci, ktore uz nepotrebujes..ak ti to neponahla, tak cakaj, aktualizuj..ine neostava..

severanka96
7. nov 2012

kukla som sa ku tebe,podľa mňa máš na niektorých veciach naozaj vysoké ceny vzhľadom aj k veľkosti alebo inak niektoré predajú lacnejšie...

ivett1
10. nov 2012

@kachniatko17 ahoj, máš priemerné ceny... také akurát😉 .... ja mám podobné skúsenosti s predajom na bazáriku ako to opísala @traktor 🙂 ... niekedy predaj beží jedna radosť, niekedy "stojí"... buď prehodnotím a znížim ceny, alebo to nechám tak, veď sa neponáhľam.... a len aktualizujem🙂

lola76
10. nov 2012

ja ti povim tak, mne sa kopily veci v skrini a islo to velmi pomaly tak ked uz ma to nebavilo a nic moc to neislo ani po znizeni tak som si na mimiaukciach kupila aukcie a dala za nizke vyvolavacky, predala som supom vsetko, nieco aj pod cenu a nieco sa zasa vysplhalo az som sa divila, tak som uplne spokojna 😵

sissy27
10. nov 2012

za seba poviem len toľko - dnes dostať detské veci v úžasnej kvalite, dizajne aj za málo peňazí, neoplatí sa mi lúskať bazár, hľadať niečo pekné, v prijateľnom stave, vhodnej veľkosti z druhej ruky a tŕpnuť, čo mi príde, či to bude naozaj v takom stave, ako predávajúca uviedla, prípadne sa potom naťahovať, ak nebudem spokojná... už dlho som nekúpila nič z bazáru, nie z fajnovosti, ale z čistej pohodlnosti - otvorím si obľúbené online obchody, vyberiem čo sa mi páči, veľkosť akú potrebujem a hotovo...
možno nie som jediná, ktorá takto uvažuje a preto tie bazáriky už veľmi nejdú... plus je dosť kadejakých špekulantiek, človeka aj prejde chuť 😝

Tu začni písať odpoveď...

Odošli