• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dcéra sa stala závislou od Hannah Montany. Čo robiť?

15. júna 2010 
Už v prvom príspevku je vidieť, že ste to, nehnevaj sa, s Hanou riadne prehnali... zastaviť ste to mali už skôr a je najvyšší čas. Mňa neskutočne vytáčajú výrobcovia, ktorí na všetko našijú jeden obrázok s troma Disneyovskými princeznami a už vec stojí raz toľko ako taká istá bez obrázku. Kopec vecí je buď modrých s obrázkom Cars alebo ružových s barbinami a princeznami, neexistuje iná cesta? Odmietam kupovať čokoľvek, kde cieľom je nášivkami alebo obrázkami primäť dieťa požadovať práve tento výrobok, lebo sa spája s určitou rozprávkou, hoci je to hociaký nekvalitný ... Akosi som sa rozohnila... Nedávno som počula, že dievčatá v škôlke, 4ročné, si navzájom porovnávajú veci, ktorá má HelloKitty, tak tá má všetko lepšie, moja s tým prišla domov, velice rýchlo som jej vysvetlila, že to je blud a klam, proste len spôsob ako z rodičov ťahať peniaze. Už sa jej veci, na ktorých sú barbíny, ani nepáčia...
15. jún 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je logické, že každé dieťa má nejaký vzor, ja som bola tiež závislačka na spice girls do 10tich rokov :slight_smile: a rodičia nemali peniaze tak som dostala maximálne 1 tričko a pár plagátov na stenu ale bola som z nich strašne štastná :slight_smile:
prejde si tým asi takmer každý....počkaj keď bude staršia a bude si chcieť dať prefarbiť vlasy alebo piercing, či tetovanie ako majú ostatní...to budeš šalieť :sunglasses:
inak myslím, že sa dajú kúpiť aj také nažehľovacie nálepky na oblečenie a je to lacnejšie....skúste sa dohodnúť, že jej niečo s Hannah kúpiš na každý jej sviatok, vianoce alebo vysvedčenie
15. jún 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok