• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
tak a máme kde pokračovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej, mame nove pokracovanie? parada :dizzy_face:
13. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ja vám prajem do páru, chlapčeka
13. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csikike supeeeeeeeeeeeeeeeeer, gratulujem k dievčatku
13. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no na to si ešte počkáme simka
ajula tak vidíš pridá sa aj simka tak snáď sa to podarí a ber aj manžela nech nie je stano sám chlap a možno si aj pivko dajú :grinning:
13. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zober aj Mareka, nech sa malý nenudí, sa chalani zahrajú
13. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sem vhupla a pozerám, že prečo nemám ďalšie strany :grinning: potom som si všimla, že už 6 je :grinning:
13. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co uz takto sikovno hned stretko mate?
13. máj 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi jeej adamko je ostrihaný...fešáčisko :dizzy_face:
13. máj 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde kde je ostrihany? kde su fotky?
13. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvika v albume ich má :wink:
13. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hladaj u ivky26
ale je zlatučký vystrihanček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
my mse tie ž Sendy trošku ocvakali na chate lebo už mala dlhé pri úškach a to jej teraz na leto netreba a zas až také háro na gumičku nemá
13. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki gratulujeme k dievčatku :wink:
13. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej csi,G RA T U L U J E M k princeznicke...Musim povedat,ze po porode som stratila moju schopnost,dovtedy som sa trafila vzdy presne,po porode uz len raz a to zuche inak ani jednej kaomske a to ich bolo tusim tak do 6 som netrafila.No co uz..... :grinning:
Centik,Bi zelame skore uzdravenie,virozy su hnusoba hlavne na vysoke teplotky,aj 3 dni moze mat Bibi okolo 40 :rolling_eyes: tak sa z toho co najskor vystrabte.

Zrzul,no nechodime skoro vobec k dockej,len ked sme chori,ale na 18 mesiacov nas chce vidiet,asi preto,ze odchadza,inak po 15 mes.neni su uz poradne....ale na to ockovanie co sme vcera absolvovali sme cakali tusim necele 2 mesiace,len furt sme nieco mali,bud kasel,nadcha,6.choroba a pod....
13. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja už som taká zvedavá či sa to podarilo aj nám aby bol chlapček zatiaľ to tu skoro každému vyšlo na striedačku a sú páriky
13. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka noi ked si opeknela a zdas sa aj ostatnym mimoriadne pekna a spokojna je to chlapec ak to nie je taky vyrazny pokrok k zlepseniu ak teda je teda este co zlepsovat tak zasa dievcatko ... tot recept aky mne hovorievali ked ma zbadali ani som nemusela nikomu hovorit secky ze chlapec ... a bol tam .
13. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme za pochvaly,
som zistila, ze ta kamoska z ulice, co ma benjamina ,je kadernicka, tak ho ocvakala :wink:
13. máj 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no silvika tak toto pravidlo u mňa veľmi neplatilo lebo pri malej som moc openela ešte aj sama som bola prekvapená a aj mi to všetci vraveli a hľa baba ale to mi tiež podľa brucha vraveli takže neviem
a teraz sa mi nezdá ani že by som opeknela a ani že by som bola škaredšia, ale možno to len ja sama neviem posúdiť :grinning: :grinning: :grinning:
veď uvidíme snáď nám to tak cca za 5týždňov aj prezradí a nebude taký tajnostkár ako bola sendy :sweat_smile:
13. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nám už ide očný zub ľudia to je náladovosť pomoooooc už ho normálne cítiť pod ďasnom chúďa dnes ani poriadne nejedla
13. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamko je akoby taky vyzretejsi s tym new strihom :sunglasses: sekne mu to fesakovi malemu :dizzy_face:

jani,no ja tipujem dievcatko,takze mas nadej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som tak ospatnela po leovi,a tiez vsetci neverili ze je to chalam... :grinning: len skoda zemi to ostalo doteraz,nie zeby som predtym bola krasavica,ale.... :sweat_smile:
13. máj 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej CSIKI tak dievcatko :wink: :wink: :wink: :wink: gratulujem
13. máj 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak my dnes oslavujeme...ako kazdt rok tento den,kedze dnes mame 11 rokov od zaciatku chodenia :grinning: to je pre nas vacsi sviatok ako narodky,ci svadba ,neviem preco,ale :grinning: ma to taku uroven :sunglasses: som uz kupila MM oblubene CD a j s DVD z koncertu/ako inac U2....dufam,ze ho potesiiii :slight_smile: a vecer ma niekde konecne berie vyvencit,lebo o pol 7 mam byt ready a mame k malemu aj babysit..tak som zvedava co to bude....
13. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teeeda glor gratulujeme a nech máte ekný večer a možno aj leovi pribudne súrodenec :grinning: :grinning: :grinning:
a celkom by ma potešilo keby si zas nemala pravdu vo veštbe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale aj keby bolo dievčatko aspoň nemusíme nič kupovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani dakujem :dizzy_face:
ze surodenec..ja tiez zatial verna tej tvoje patrocnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glor, gratulujeme :dizzy_face: a uzite si vecer :wink: 11 rokov, to je krasne
13. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glor, tvoj je tiež fanda u2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: my máme doma tiež nejaké dvd z ich koncertov...mne sa len niektoré pesničky páčia, ale moj je do toho tiež blázon ..jeden čas si to púšťal skoro každý večer :grinning:
13. máj 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pozaram čo sa deje, kde som sa to dostala :grinning: ze to nema dalsie strany, teda vy ste ukecane baby
13. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no keď nás v poslednej dobe zanedbávaš tak sa musíme samé posnažiť :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, Centi už tu nechodíš tak často ako za starých čias, a ako je Bibke?
13. máj 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibke je momentalne lepsie, ale moja babka, 83 rocna co mi s nou pomaha, tak jej musime volat zachranku, suseda mi tu zvonila, ze dole sedi, ze sa nemoze ani pohnut ze padla ked isla k vytahu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. máj 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože Centi, no máte to pestré, dúfam že babka bude vporiadku, držím palce
13. máj 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok