• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
autor
boc taká by bodla aj mne ale už špekulujem že si dám na vianoce kúpiť kolieskové korčule a kedže Aničku máme tu blízko tak budem chodiť hoci aj večer korčulovať keď bude drahý doma ale najprv ma to musí niekto naučiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, donesiem :wink:
9. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning:
ali nem celebrita...ale čo deň to skoro čistá...má môj manželík...
inak na stretko pôjde mm s nami, ale v sobotu ráno musí fuč, lebo je brigáda na martinkách z lyžiarskeho klubu, lebo chalani majú voľné sezónne lístky, tak to treba odpracovať..
ale poobede zase príde späť...
tak som nakoniec dobre urobila, že berieme aj našich.. :sunglasses:
:fearful: :fearful:
už pršííííííííííííííííííí
9. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bzuco môžeš u nás len tie fičia úplne obyčajné
ďakujem žienky
9. jún 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc...už aj tu je to na spadnutie...v sobotu od vás taká búrka prišla, som myslela, že nám strechu odnesie :astonished:
9. jún 2009 o 09:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu krásne svieti slniečko príď na návštevu boc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak idem naložiť pračku a potom špekulovať nad obedom
9. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: ali inak ty by si mohla zobrať korčule a v tom termíne ked je v mt ten divadelný festival dotyky a spojenia by sme dali dáke nočné žúrky...
predstavenia bývajú do tretej v noci...
a najlepšie sú tie o polnoci v šapitó..
kukni program
www.dotykyaspojenia.sk
9. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc, nedraaaaaaaaaaaaždi , vieš ako to v piatok u nás dopadlo. :sunglasses: ale za nejaké 2 týždne MM ide bratovi altánok robiť, tak dojdeme, pôjdeme do Orei? Samozrejme s deťmi :wink:
9. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: jasnéééééééééé že pôjdeme...
9. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, ešte taká teoretická otázka, ideme každá z domu niesť pitie alko, nealko, špekáčiky a tak, alebo tam spravíme skladačku a kúpime spoločne dačo v sobotu v nejakom obchode?
9. jún 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no alinka ja by som povedala aj aj :grinning: :grinning: v preklade niečo si donesieme a keď tak sa aj niečo dokúpi na večernú opekačku
9. jún 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: presne to ma napadlo...
tam je kuchynka akože jedna pre všetkých či ako?
a chladnička zrejme tiež....
toto čo si ali napísala zrejme my donesieme z domu....
a keď bude treba ešte čosi dokúpiť, tak asi tam...
resp. my chceme prísť v piatok okolo 16, tak niečo na zahryznutie...ale moji sa tešia na reštauráciu....
9. jún 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre že ste začali so stretkom

kto má pod palcom vybavovanie ubytka? tuho rozmýšľame, že by sme prišli už v piatok (nie v sobotu ako bolo v pláne) - len neviem ako je to s voľnými izbami...či budeme mať kde spať tú 1 noc

a ide sa variť ten guľáš?...kedy?
čo doniesť???
9. jún 2009 o 09:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím že ak sa ide opekať, tak každý nech si donesie to čo má rád a koľko toho zje, tiež aj chlieb, zeleninu...
no a na guláš sa poskladáme :wink: ...každá donesie 5 zemiakov a 2 cibule a ostatok sa dokúpi :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 09:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guláš? o tom neviem...
9. jún 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bzuco ajula to rieši všetko
9. jún 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
guláš mám dojem padol kôli kotlíku ale nie som istá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:slight_smile: guľáš nám tam hádam uvaria keby sme chceli...stačí im podľa mňa povedať počet osôb...my budeme mať iný program, nem?
inak ivkaaaaaaa, máš prekráááásne fotky z kréty na fb, ak nás čítaš...neprídete kuk na stretko?
no v sobotu ja chcem ten výlet spraviť, to je na nejaké 2 hodinky program. a zase taký guláš tiež nie je zlý :wink: a to doma nikto kotlík nemá?
9. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíte...som mimo obrazu :sweat_smile: :sweat_smile:

tak len každý sebe čo potrebuje a ako sa bude stravovať :wink:
9. jún 2009 o 09:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivke som písala, že či príde. a že ona nevie čo bude zajtra, nieto o mesiac, ale ak by mali voľno, tak prídu. ale to bolo asi mesiac dozadu.

no dobre, takže donesieme si čo chceme aj na pitie, aj na jedenie. a nezabudnite na palice na opekanie, ak máte doma také kovové vidlice. my máme nejaké, tak berieme.
9. jún 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: pršať prestalo...
tak sa hádam vyčasí a dážď pôjde ďalej od nás..
9. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze ak bude pekne, tak v sobotu doobeda sa asi vacsina vyberie na ten vlacik a podvecer by mohla byt ta opekacka
9. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas svieti zluty ako najaty, idem obliect maleho a tahame von aby sa mohol tatino ucit, zajtra ma skusku
9. jún 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa teraz rozpršalo :frowning2:
9. jún 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: presne csi..sobota je na opekacie ideálna...akurát, že aké má byť počko????
9. jún 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja si tiež myslím že v sobotu pôjde nás viac na ten vláčik

a alinka my by sme si aj niečo doniesli na opekanie ale v byte ani kotlíkový guláš nerobiavame a ani špekáčiky neopekáme takže my ani palice ani kotlík nemáme a kedže cestou ideme opačným smerom ani na chate sa neviem zastaviť a odtiaľ vziať ale ešte niečo pošpekulujeme
9. jún 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vraj má byť pekne
9. jún 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: inak baby , mám doma super sandálky, zn.geox, ak kuknete www stránky, tak sú úplne perfiš...
my sme už zásobené topánkami až do jesene...sú č.22 a farba ťavia s troškou oranžovej...kráásne
predáva ich kamoška, mi ich včera núkala, ale my máme..
akurát že stoja 40 euro..
9. jún 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: všetky varíte, alebo píšete zoznamy, či ste zdúchli von??
9. jún 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok