Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bzuco
9. jún 2009

zrzulka..to nemyslia vážne...ako je to možné????? 😲 😲 😲 😲

zrzulka
9. jún 2009

Boc uz mam pre teba aj ten zoznam ale teraz musim rozdychat tu spravu od muza co mi poslal mailom:(((( Musime vymysliet plan B a hlavne byt chytrejsi ako stat....

ajula25
9. jún 2009

zrzul a to ako je možné? snáď nie! musíš byť azda nejaká nezisková organizácia, alebo čo? hlavne že kdejakým debilom dajú prachy iba tak, ale tým čo potrebujú ich vezmú.... 😠

silvika
9. jún 2009

zrzul a to preco? tej stat takto porobil?

ajula25
9. jún 2009

bzucko som pozerala mapu a to je taká dobrá hodka cesty od vás. Tak ak vyrazíte cca 17.30 tak ešte sa stihnete aj pohrať 😉

zrzulka
9. jún 2009

Kockyl stat nema peniaze tak berie kde sa da. No snad je to len nejaka haluz lebo ma picne z toho. venovali sme tomu tak vela energie. normalne mi je do revu z toho a to ma nezvykne hocico len tak polozit. Asi sme sa az prilis tesili z toho. ja ti neviem
http://www.expres.sk/spravodajstvo/sprava/2066/...

luculka
9. jún 2009

ozaj aj chlib na opekacku mam zobrat ci tam sa kupi?

luculka
9. jún 2009

chlieb 🙂

zrzulka
9. jún 2009

No snad az od buduceho roku.... Hlavne ze rano som pocula v spravach ako hovoria ze idu rodicak zdvihnut o nejaku smiesnu sumu. A od septembra az o 5€ na deti do 3 rokov. parada🙂))) Dnes mam naozaj blby den....

zrzulka
9. jún 2009

Lucul ja si myslim ze aj ked je to dedina na samom konci sveta🙂))) urcite tam budu nejake potraviny. Alebo niekto vybehne do blizkeho mesta a nakupi co bude treba. ty uz balis? mala by som si brat z teba priklad🙂

zrzulka
9. jún 2009

jej pozrite aka haluz🙂))
hned mi to spravilo naladicku
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

anina1
9. jún 2009

mne malá zaspala až teraz a to bola od 6 hore 😝
ja tuším ani nejdem, všetky tam budete mať mužov a idete v piatok, to ja jediná tam budem sama a až od soboty? 😒

ajula25
9. jún 2009

no v piatok budú potraviny určite otvorené ešte, ale sobota na kraji sveta? no neviem neviem. ale keďže je tam penzion a oni určite majú chlieb od niekoho, tak sa popýtame poprípade tam, no nie? ak by teda bolo málo chleba...

zrzul no ak sa chystajú ešte iba, tak snáď vám nevezmú. Budem držať prsty, aby ste dostali to na čo máte nárok...ale ten náš štát riadia pekní blbci teda! Všetko predávajú pod cenu a potom idú brať tým, ktorí to fakt potrebujú!

ajula25
9. jún 2009

anina neblázni. a čo že tam budeme mať všetky mužov? si ti budú všetci poto venovať 😀 prídi, fakt. My sa na teba a Claudi veľmi tešíme.... 😉

luculka
9. jún 2009

zrzul nebalim,,,az stvrtok,,,teda ak budeme fit,,, 😒 😒

aj nieco napeciete? 😅

glorita
9. jún 2009

ani moja kamoska asi nepride,prave z toho dovodu ako anina..ale ajulka,upresnim ti to este....

ajula25
9. jún 2009

luci ja ešte neviem, či budem piecť a či nie. skôr mi to vychádza že nie 😅 som lenivec!

bzuco
9. jún 2009

no čo na to povedať...zasa sa smejú do očí- d...i 🙄 😠 😠 😠 😠

luculka
9. jún 2009

anina,,,sak moj muz aj tak bude viac mimo ako s pri nás,,, 😅

inak musim ho pochválit uz týzden nefajci,,,,,tak neviem co si tam zacne 😀 😅

ajula25
9. jún 2009

glori fajn. ale tak ak by aj nešla ostávate potom v tom apartmáne, či by si chcela dvojku?

luculka
9. jún 2009

glor a ivka nechcu ist?

zrzulka
9. jún 2009

Ajul ja si myslim ze to spravia. stat peniaze nema a z coho by dali dochodcom aby ich volili aj nasledujuce volebne obdobie? Skoda slov, verim ze kazdemu sa raz vsetko vrati. Najviac ma stve ze idu siahnut na peniaze tym co to naozaj potrebuju a na ktorych stat zvysoka kasle....Fuj to je hnus.

zrzulka
9. jún 2009

idu aj nejaki fajciari? moj muz je tiez fajciar. Aj prestal ked sa mala narodila ale zase fajci. Nech tam nie je cierna ovca🙂))

alinka76
9. jún 2009

idú nám pridať 22 Sk prídavky a 5€ rodičovský 😀

luculka
9. jún 2009

ali,,,to je fakt na smiech 😀 😠

zrzul no moj fajcil,,,,teraz týzden nic,,,no neviem ci si v robote nepotiahne 😖

bzuco
9. jún 2009

alinka...to fakt? 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 ...to je hanba - totálna 😔 😔 😔

glorita
9. jún 2009

ajul a kto by k nam prisiel?alebo ako to je splatenim aprtmanu ked tam budeme len my?ostane izba volna?

ajula25
9. jún 2009

zrzul aj Mm fajčí...no a aj ja si dám 😅

aida
9. jún 2009

ahojte to pocasie co som vam slubila mi akosik nevychadza tak sa lepsie oblecte ale prsat by nemalo okolo 25 stupnov ma byt v Ba.

luculka
9. jún 2009

ozaj napiste mi IP ktoere nejdete ako dorucim tricko,,ci na stretko po niekom,,ci postou 🙂