• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
autor
aj môj okamžite povedal že ide tak nech ide mne tam zavadzať nebude ale pre tie čo by mali ísť samé tiež si z toho hlavu nerobte a hlavne sa neodhlasujte veď nie kôli chlapom tam ideme

mimochodom teraz som dopiekla vanilkové rožky no na výstavu krásy to nebude ale musíte ma brať z rešpektom pečiem to 2 krát v živote :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a samozrejme sú určené na stetko
9. jún 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuuj telinka tak to by bola dobrá téma aj pre drahého a od vašich skúsenejších by ešte aj čo to pochytil

tu práve začalo brutal liať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli, a naši sú aj od spoločného fachu, budú si mať čo povedať :wink:
9. jún 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
llen aby sme sa nepobili !!! take nejake chulostive temy by sa mali opomenut
9. jún 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi myslis ze az taka sranda by mohla byt?? :confused: :grinning:
9. jún 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no telinka a ajunka môj je okenár tak tiež má k vašim pomerne blízko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda jedine malym sa povoluje nech si pomeraju sily ked budu potrebovat ale zadne brutal telesne utoky ...
9. jún 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu nenormálne fúka, som musela s malým dnu, nech nedostane prievan. musím ho šanovať teraz :sunglasses:
9. jún 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali tvoj M je introvert? ani sa mi nezdal na stretku, ved aj rozpraval :grinning:
9. jún 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac fakt, nas strasne stipe a kuse, dufam, ze len nas, ze na cudzich nebude utocit
autor
a tuje už po lejaku a krásne svieti slniečko čisto ako v lete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
centík, rozprával? to kedy? ja som ho videla len ako sedel a uškŕňal sa a snímal a potom doma zhodnotil :grinning:
autor
alinka a čo zhodnotil
9. jún 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali ved sme sa bavili o tej vojenčine, nepamatas? :grinning: ci to nebolo s nim? :confused: :sweat_smile:
9. jún 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
centik a fakt neprídeš s aninou veď nechcela ísť sama a mala by parťáčku
9. jún 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani jej sa do auta nevoju dve sedacky plus ja :confused: ona ide aj so Saškou a je mi blbe aj vraviet tomu co uhho predavam raz ze nejdem predavat potom ze idem predavt, teraz zas ze nejdem predavat? :confounded:
9. jún 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ty vieš ale škoda že neprídete
9. jún 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej mne je to tiez luto, keby som vedela jazdit som mohla ist aj sama :sweat_smile:
9. jún 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to by som musela platit sama celu izbu, a byt stale sama s malou, ani vecer by som s vami nebola to tiez neni ktovieco, ked MM sa tiez dost postara o malu ked niekde sme
9. jún 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale keby si chcela, tak mu to ešte môžeš povedať, že neprídeš, nezdáš sa mi na 100% presvedčená, že by to neprežil, ak by si išla namiesto do práce s nami :wink: určite tam nejaké to % ešte je v náš prospech :sunglasses:
ali ja si tu tak nahlas pisem pre a proti :grinning: :grinning: :grinning:
a kaslime nato, uz ma neriesme,
a ked sme pri pocasi, tu je strasne teplo, akurat dost fuči
9. jún 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby Bibi zacina byt hrozne upistana, alebo trucovita alebo ako to mam nazvat,
napr. ked sme vonku a nejake dieta ma hracku, pozicia ju Bibe a ked uz chceme ist prec a ma tu hracku vratit tak zacne plakat na celu ulicu :confounded:
9. jún 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centi , ale sak to bezne deti robia :wink: peta si tiez pokrici ked ideme od nasich a nedovolim jej vziat babiku , ale za minutu je v pohode
9. jún 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no biba tiez neplace dlho ale tak sa namna vsetci kukaju vtedy :sweat_smile:
9. jún 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli tak to poznam to usoplene tricko. ked chodime na rehabiltacie tak Miska vzdy ujde urevena uspolena od terapuetky a samozrejme ze sa vyutiera kam inam ako do mojho oblecka. najlepsi gol bol minule v Olomuci ked sa mi vycikala na tricko a rifle. Parada. takto som isla domov. takze okrem Miskinho nahradneho oblecka nosim najnovsie aj pre seba.

A aj Miska zacina byt v poslednej dobe taka viac upistana, neviem cim to bude lebo takuto ju nepoznam. nechce ist k nikomu na ruky, len ku mne a k muzovi. to je asi take nejake obdobie. ved ich to prejde a pride nieco akcnejsie:slight_smile:)))
9. jún 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes vzala jednu susedu za ruku a hajde s nou prec, to ste mali pocut ten plac ked som ju chytila ja a otocila opacnym smerom :sweat_smile:
9. jún 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centi tak nabuduce nahod make-up aby bol na teba este krajsi pohlad :sunglasses:
9. jún 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to biba ma asi obratene obodbie, ona praveze chce ist ku kazdemu cudziemu :sweat_smile:
9. jún 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teli čo šak ja som pekna aj bez make upu :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok