• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
aha, a kupila som aj horcicu 500g, tak myslim, ze bude dost
11. jún 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ako je to teda nakoniec? piste tu o tanieroch polkilovej horcici a pod? to znamena ze sa na nieco skladame a nieco si kazdy prinesie sam? nech sa vieme zariadit lebo zacinam mat z toho gulas v hlave

jani Dievcatko:slight_smile:
11. jún 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzul, tie taniere su na opekacku, ja ich nesiem dobrovolne, a tiez aj 20 poharov, myslim, ze aj teli pisala ze ich ma doma a ta horcica je tiez ako prispevok :wink: , ja len, ze sa nemusi tolko nosit a ostatne asi prinesie kazdy podla toho co chce...
myslim chlieb a ulovok na opekanie (komu co chuti)
11. jún 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fak plastové poháre mám aj ja doma a sú mi nanič tak zbalím

ja si Vás prečítam spätne až večer keď už bude kľud pohoda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, tak uz nenatahuj :zipper_mouth:
11. jún 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jani..ty ty ty jedna tajomná jak jaskyňa.. :grinning:

:grinning:

glor, lucul a bzucko vzchopiť pleas, čakám na vaše príspevky, o 21h uzatváram...
mám ešte kopec balenia....
urobíme horčicovú pááááááárty....
11. jún 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez dievcatko
11. jún 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tych poharov vellllaaaaaaaaaaa tak tie uz nenoste
11. jún 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy myslite na vsetko,,,ja som sa zmohla len na nejaké chrumky,,a tak,,,, :stuck_out_tongue_closed_eyes:

uz ma boli hlava od toho premýslania a sledovania malej ci sopli,,,nesoplí,,kasle nekasle :confounded: :confounded:
11. jún 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: ešte hoďte do pléééna, niečo čo zoberieme trojmo...
tú slivovicu?????
11. jún 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja napriklad deti beriem trojmo :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: bude súťaž s plastovými pohármi....xixixixix

romy práve ukázala na prádlo, čo som zvesila z balkóna a ukázala na moju zavesenú mikinu, že "mama tričkoooo"
11. jún 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: teli aj ja zatiaľ a štvrté dieťa, manžela...
11. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JEEJ BOC TEN pobyt s hviezdičkou to by bolo super sledovať aj bez hviezdičky...by sme sa cítili ako by sme boli s vami :grinning:
11. jún 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slivku donesieme aj my:slight_smile:Uz som kupila aj pohare a taniere :slight_smile:)) Aj ked tie ja nemusim, tolko odpadu. vobec nie su ekologicke...
11. jún 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja beriem trojmo tričká....aj to sa ráta? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak umeláky ma nenapadli....teda mi nenapadli :grinning: ale veď čo? nejako pojeme aj bez umelákov, no nie?

jani ja by som tipla chlapca, ale môj zákonitý Robo tvrdí že dievčatko. a on zvykne mať pravdu. tak teraz som na vážkach.... :sweat_smile:
11. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my neberieme slivku, lebo môj zákonitý nechcel, tak si kúpil soberáno. hm...
11. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim ze dievcatko
11. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna urcite baba. janka nas riadne napina. To bude zajtra zlaty klinec vecerneho programu. odhalenie:slight_smile:))
No idem balit. cakam na muza nech balime spolocne a jeho nikde....vsak klasika... som myslela ze hadam dnes pride skor
11. jún 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak kazdy to co pije. mozno aj muz zmeni nazor a prinesie nieco ine. Ale myslim ze slivku lebo tu zvykne pit.
11. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nesrandujte, že aj na Orave janka odhalí pohlavie...ja chcem ešte dnes odhalenie :grinning:
11. jún 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravujem ..že aj ..že až :grinning:
11. jún 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja vam tak zavidim ked to citam ako sa balite a urcite vam bude supersky, sa uz tesim na foto..ja som do poslednej chvile dufala ze pojdeme ale bohuzial:o( ale najradsej by som aspon na otocku muza nahovorilaale uz som sa zmierila ze to nevyzera nadejne...no skoda..tak si to pekne uzite a potom prerozpravate...ci popisete:o)
no janka ja myslim ze dievcatko to bude:o) ozik som sa chcela pochvalit niki uz od nedele pekne spava ze ju polozim do postielky da mi pusku a zamava mi a spinka do rana:o)tak klop klop dufam to neprechvalim:o)
11. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka no uz prezrad!!!
:dizzy_face:
11. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no žienky tak tie čo ste hádali dievčatko úž sa takému hádaniu radšej nevenujte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bude to chlapeeeeeeeec ale ešte to vraj nie je na 100% :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ja to nejako cítim tak ešte potvrdíme 26.6 na 3D
autor
neboli sme doma tak to trošku trvalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak blahozelame ku chlapcekovi!!! :sunglasses:
11. jún 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a na stretku môžte pomáhať s menom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

liluska ďakujem
11. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babi prajem vam uzasny vikend a strasne ma mrzi ze nebudeme si uzivat s vami!!! Uzite si to za nas vsetkych co sa nemozu zucastnit a samozrejme nas obcas aj spomente :dizzy_face: Tesime sa na foto a ako budete pisat vase zazitky!!! Tak si fakt uzite a hlavne nech deticky posluchaju!! :dizzy_face:
11. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka my ideme na 3D 29.6 tak tiez mozno nieco uvidime, aj ked to bude este asi skoro na pohlavie...vsak uvidime
11. jún 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok