• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
autor
simi to sranduješ?
16. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbi asi by som sa tiež bála :unamused:

telinka, si mi chute narobila na niečo dobré grilované :dizzy_face: ostalo aj pre mňa? :grinning:

my sme boli na tom hrade u nás bol celkom dobrý program, len mi je ľúto, že sme museli skoro preč a že tam bola tanečná skupina, tancovali ísrske tance a že to bolo veľmi pekné, ale museli sme po tortu..zajtra ideme na prijímanie krstnej dcére, som zabudla cvaknúť tortu..je krááásna..zajtra ju odfotím :slight_smile: dúfam, že bude aj taká chutná
16. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja sa tiez viac menej psov nebojim... ani tychto susedovych som sa nikdy nebala ale teraz uz maam vazny respekt :unamused:
16. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja keď som bola tehotná s Paťkou, tak vtedy som pracovala asi 5 min. od činžiaku ..sme ešte u našich bývali...a krížom ako som chodila z domu. .tak tam bol taký besný jazvečík...on asi cítil, že som sa ho bála..štekal po ľuďoch a bol agresívny..., som bola tuším v 8m tehotenstva a on ma chytil za sáru nohavice a normálne mi ju trhal..som sa až bála, že porodím, tak som sa zľakla, od vtedy ja mam teda rešpekt určite
16. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám psa ale voľne pobehujúcich psov sa veru bojím, ale aj veľkých za plotom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anina no ja mám smolu som ďaleko fotí sa v blave
16. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, tak dáme v blave stretko :grinning:
16. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak pridala som dnešné fotky so stretka, mrknite
16. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej aký sú zlatííí :dizzy_face: perfektné fotečky
16. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadul a ty si ich prečo zmazala? ešte som ich stihla pokukať :grinning:
16. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
super fotky sa podarili
16. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anina, to som len jednej kočke ... chcela vidieť Levický hrad...som mala vlaňajšie fotky len ..ona tu kedysi študovala...tak, že ako sa to zmenilo... a dnes som nefotila len som si nahrala také folkloristky čo spievali Parta moja parta parlová... :grinning:
16. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anina a potom ma chytila nostalgia..tak som si pokukala samkove fotky...aký bol guľatý :grinning: a dnes sa postavil na váhu a ručička stále len kúsok za 10kg je...on je taká mušia váha :grinning:
16. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja má skoro 13 kg a nohu ani nehovorím, naposledy keď som merala tak 13,5 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraasne kosicke deticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my dnes slavime 12 vyrocie :dizzy_face: :dizzy_face: wow ani sa mi nechce verit. uz 12 rokov s tym najlepsim muzom na svete :dizzy_face: :dizzy_face:
17. máj 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbi, vsetko naj, len tak dalej :wink: tiez si si tusim dobre vybrala :dizzy_face:
a deticky su rozkosne, krasne fotky simka, len skoda, ze aj mamicky nie su nafotene
17. máj 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csikike, foťáky sme mali dve, ja a Ajula, myslím že nás Ajula fotila, potom pošle určite fotku, ja som hlavne cvakala deťúrence
17. máj 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zabudla som Abbi všetko naj k vášmu dnešnému výročiu, pekný deň vám prajem, užite si ho v kruhu rodinky
17. máj 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

abbi to si krasne napisala, a vsetko najlepsie, nech mate este vela rokov takych :wink:

a Janka nefotila? neverííííím :grinning:

my sme boli vcera v polsku, tak sme pokupili plienky a nutrilon :slight_smile:
17. máj 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak ja som včera po stretku takú bolesť hlavy mala, že som poriadne ani nevidela. Takže som uložila malého a seba a spala som už od 20.00 ako batoľa. Potom som sa prebrala o 22.00. Hlava už nebolela ale žalúdok teda stále. TAkže som si ľahla naspäť a spali sme do ránka. Som celkom oddýchnutá.
Inak stretko bolo super, len ja som to prehnala s Lukyho oblečením, chudák tak sa potil....no som vadná.
No a foťak sa mi vibil, takže najprv sa nabije baterka a potom prihodím nejaké tie fotky aj ja... :wink:
17. máj 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo Abbi krásne výročie svadby prajem. Užite si to.
Onedlho máš aj narodeniny nie? :wink:

centik ako je babke a Bibke?
17. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte: csikike super ten pandrlák....si šikulka :wink:
17. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Centik, Janka zabudli foťák, ale nevadí, fotky sú dosť aj Ajula potom pridá
17. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
baby, kraaasne fotky mate zo stretka :dizzy_face:
nam sa pokazila pracka :angry: vcera ked som ju zapla vydavala hrozne zvuky, tak som radsej vypla a dnes dosiel MM z prace tak ju opravuje, som zvedava.je to na porazenie, kopa pradla na pranie. asi musim zobrat dole k svokre vyprat :rolling_eyes:
17. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbi, vsetko naj k vasmu krasnemu vyrociu :dizzy_face:
17. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknú nedeľu všetkým :wink:
abbi gratulujeme k výročiu tebe aj manželovi, si to užite :wink:
17. máj 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

pridavame sa ku gratulaciam pani a panovi "abbi"...a aby si to tak pekne mohla napisat aj za 50 rokov :wink:

ja som vam bola prvy krat petke vdacna ze o polnoci zacala plakat a ja som si mohla ist k nej lahnut :sweat_smile: nasa grilovacka sa pretiahla az do pol tretej do rana , peto je KO , teraz spi s petou :grinning: hold odvykli sme si od bujareho nocneho zivota :sweat_smile:
17. máj 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok