Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
16. jún 2009

no vidíš jani, nechal sa pc presvedčiť... 😉 a ty nahodíš až po oprave?

bocmanka
16. jún 2009

☹ ☹ ☹ ☹
tak ja hlásim upršaný deň z martina...matejko je zbalený do školy v prírode a spolužiaci mu ráno odcestovali
☹ ☹
dnes sa mu budem venovať, aby som mu to vynahradila, bol ráno s mužom na krčnom a má tak strašne zapálené hrdielko, že nemôže ani prehĺtať, tak sa dnes doma liečime a uvidíme aká bude noc, lebo on je teplotár, ak sa to polepší, tak ho manžel zavezie do školy v prírode..
😒
romina celú noc teplotovala, sme sa prechádzali po balkóne a kukali hviezdičky, lebo nemohla spinkať, ale očká sa jej už po kvapkách a bylinkových odvaroch liečia..
😒
markov kašeľ kapitola sama o sebe, je zrejme alergického pôvodu, obehli našu dr. a aj všeobecného lekára a nemá žiadny nález, takže je ako jediný detský zástupca v škôlke..
😲 😲 uf uf uf....nič nechystám, len som chcela vedieť, koľko je nás v našej téme...ale čo nie je môže byť..
ajula....dnes určite volaaaaaaaaaj, keď to máš vybavené, teda toho dr...ok?????????,
janka...som rada, že ti rifličky padli, ja som ich rada nosila....

ajula25
16. jún 2009

Boc no máš to pestré. Skoré uz
dravenie detičkám.

ajula25
16. jún 2009

no buď štrajkuje kôň, alebo môj pc.
jasné boc. Dnes určite zavolám. Dohodnem sa s ním. Dík ešte raz 🙂

Inak Marek má teké oči červené, že až strach. Uvidím ako dnes to bude, ale ka sa mu to nezlepší, nechám ho doma. Nech sa mu to dá do kopy 😒

ajula25
16. jún 2009

normálne mi to štrajkuje tu.
idem radšej pracovať. večer kuknem. papa 😉

martinaj
16. jún 2009

u nas tiez hnusne pocasie ☹ nic sa mi nechce ☹
mne dnes vynimocne kon nestrajkuje 😀

huleni
16. jún 2009

boc skore uzdravenie detickam prajem..mne sa teraz asi dvihol tlak..niekto zvoni a otvorim ze elektrikar..a vysmiaty ze prisiel som vas odpojit..ja ze prosiiiim..ze nemame nieco zapltene a ja ze ja toho muza obesim lebo minule bral seky ze vsetko zaplati tak som sa spoliehala ze oki..no a pytam sa ze kolko, som ho prosikala ze mu to zaplatim alebo ze to hned poslem cez IBa on ze to sa neda...no niki hodila smutne oci a nakoniec ze v poriadku a teraz to hlavne ja ze kolko to je a on ze pockajte..zacal si nieco overovat a on ze 0,02eura mna skoro siblo..proste bola v banke asi zle nahlasena platba a toto tam vyslo tak koli tomu by nas odpojili a nehccem vediet co by bolo potom za sumu na znovupripojenie a taaak..no a najlepsie na tom volam vytocena muzovi a on ze on ma sek a zaplteny ze rovno tam ide sa s niekym porozpravat..mna by siblo...

bocmanka
16. jún 2009

http://www.cas.sk/clanok/120339/foto-na-donoval...

toto dávam na zváženie, je to úžasnééééé kočky, donovaly sú pred banskou bystricou..

takže je tam najbližšie stretko...

môj švagor /herec/ tam bude priebežne celé leto hrať...

huleni, tak to je riadna trapošina, ja tu mám od min. týždňa nevybalené obálky so šekmi a tiež ma to večer čaká na poplatenie bankingom...

martinaj
16. jún 2009

jej ja si obsadzujem dom jezibaby 😀 😀 😀

martinaj
16. jún 2009

ale to bude asi dost mastne..... ☹

janka1874
autor
16. jún 2009

ajula snažila som sa pridávať na FB ale to po 5ks ma porazí pri 200fotkách tak neviem čo teraz to sa nedá nejako hromadne?

centik
16. jún 2009

Jani preco po 5? mne to pridalo hromadne

bocmanka
16. jún 2009

🙂 martinaj ako mastné, myslíš vstup???.....ty si si chcela ten ježibabin domček kúpiť,
tam bude podľa mňa nejaké symbolické vstupné...

luculka...pošli mi fotosky na mailík, aj vy kočky , ak ma niekde nájdete, príp. môj trojlístok, hoďte link na vaše skype, alebo mi to môžte poslať na mail....díky
😵
ja mám vyfotené dva filmy 36obr. idem ich poslať do rakúska, tam mi urobia aj rovno na cd-čko fotky, tak potom pridám aj sem, alebo vám popreposielam na mailové adresy, len mi ich hoďte do ip

janka1874
autor
16. jún 2009

no možno sa mi podarilo prísť na to ako sa to tam hromadne pridáva keď to bude dám vedieť

martinaj
16. jún 2009

boc ja som to debilne pochopila 😅 necitala som clanok 😅
jaj snad sa aj ja dnes dostanem k fotkam.....

centik
16. jún 2009

boc napis mi mail

aadula
16. jún 2009

boc, Matejko musí byť smutný, že sa mu nepodarilo ísť so spolužiakmi ☹ skoré uzdravenie aj jemu aj Romi prajem 🙂 naša Paťka je na plaveckom v tom Štúrove a tu počasie o ničom ..., ale kúpať sa chodia..však tam je teplá voda..... ja som veľmi chcela ísť za ňou aspoň na jeden deň ...uvidíme či sa podarí...chcela som v piatok a hlásia dážd 😠

u nás ujovia stále maľujú činžiak..a dnes bolio taký zlatí, že nám prišli pomôcť odpíliť na balkone také plechy čo sme mali bokom....moj brácho doniesol karbošku a oni sa tu u nás pripútali na laná a držali tie plechy...chceli by sme tam niečo nové dať...jaa som sa tak bála keď tu stáli na balkone....aj keď boli uchytení...musela som ísť preč 😝

huleni
16. jún 2009

no tak MM sa uz bol porozpravat za nas "nedoplatok" a nakoniec sa pomylili oni..poslali zly sek...nemaaam slov..a este pani povedala ze musi zavolat nech nam neuctuju vyjazd. tak sa nezdrzal a povedal jej ze to ked skusia tak on si zauctuje svoj cas a benzin a to ze mu stoji robota ze tam musel vobec ist..tak oni spravia chybu a este by nam aj vyjazd chceli uctovat..
aadula ja by som sa asi tiez nemohla pozerat ako su tam "priputani"..:O))))boze mala by som ist do obchodu pride kamaratka s malym poobede a mala by som aj povysavat a ja tu sedim a nic sa mi nechce..aspon ze mam sosovicu uz navarenu a spravim dukatove buchticky:o) no rychlo obed:o)))
a tie donovaly vyzeraju super:o)

aadula
16. jún 2009

huleni...perfektný nedoplatok...asi by som zúrila aj ja.... 😠

ja som už v obchode bola...a šla som peniažky vybrať a bankomat nefungoval...a k druhému som už nemala čas ísť..tak dnes asi smola...budem musieť poobede ešte zbehnúť...

som dala malého spinkať..tak čakám čo bude..kedy začne vykrikovať 😀

bocmanka
16. jún 2009

centík..ip,teším na fotočky..aadul,dáme stretko v štúrove?..xixi..matejko je sklamaný,ale vie,že bolesť neoklame,tak si chodí každú polhodinu kloktať

centik
16. jún 2009

Boc rychlo sa vsetci uzdravte, teda na vas sa furt cosi lepi 😒

aadula
16. jún 2009

boc, dajme 😉 tam je teplo ...možno tam detičky neostanú choré..aj keď jedna známa sa tam nemôžu chodiť kúpať lebo jej dcéra vždy prišla domov a vracala..niečo jej tam neseklo v tej vode...ja hrozne chcem ísť v piatok..ako som už písala..len ten Dr. Iľko zas hlási dážď 😅

telinka
16. jún 2009

ahojte 🙂

boc..vevu si este zabudla
drzime matkovi palce nech sa uzdravi a stihne aspon kusok skoly v prirode 😉

zrzulka
16. jún 2009

kocky ja fotky az ked sa vratime, ale nemame ich vela. ja som viacmenej fotila len malu. ani ma nenapadlo spravit hromadne a rodinne fotky. ono to bolo aj tym ze Miska ako jedine dieta je este nechodiaca. Snad na buducom stretku sa uz bude moct viac zapajat aj do aktivit s detmi.... aj mi to bolo luto ze teraz sa este nedalo...
boc tie donovaly vyzeraju super. skoro sa uzdravte. aj my sme soplavi....

zrzulka
16. jún 2009

aj kiku25

janka1874
autor
16. jún 2009

ja to kašlem nahrávalo ako šibnuté doteraz a prdlajs je mi ľúto žienky ale ja pridám fotky asi až po oprave pc lebo nemám na to nervy a je ich fakt dosť a boc mám tam aj teba

zrzulka
16. jún 2009

boc sa musim smiat ....ze moj svagor herec. aj ty si rodena herecka...

alinka76
16. jún 2009

ahojte, tak môj malý zalahol a mám čas pre seba. Boc, tie donovaly vyzerajú slubne, kedy ideme? 😀 😀 😀

Huleni, toto je akože vtip z tých elektrární? By som tam taký bordel narobila že až a normálne zverejnila, že majú tú drzosť a chceli si vypýtať výjazd, hajzli!!!!!

zrzulka
16. jún 2009

mohli by sme ist este do zimy. aby sme nemuseli robit nove tricka. buduci rok uz budu asi male....

alinka76
16. jún 2009

zrzulka myslíš tie donovaly že tento rok ešte? to je isté, v júli hádam sa zadarí. prídete?