• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
huleni ja aj teraz by som si dala :grinning:
17. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom sa budem diviť že na fotkách vyzerám jak tučo.... :sweat_smile:
17. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa prehovaram ze uz nic nezjem ale ten rezen ma nejak nastartoval:o)))tak asi uz radsej nepojdem do kuchyne:o)
17. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru som hladná ...ale keď chcem trošku schudnúť..nemôžem ten bačovský ani len čítať..bo teraz slintám ako bernardín :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze tu slintame viacere ale chudnut chceme asi kazda tak ziaden rezen:o)
17. jún 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadul :grinning:
17. jún 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem ja radsej spat lebo fakt neodolam a zase sa najem..tak bru noc.o)) sak som teraz zistila ze rano idem na kontrolu na kozne tak sa idem vyspat:o)
17. jún 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huleni brú noc :wink:
17. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem :slight_smile: pekne snicky :slight_smile: papapapapa
17. jún 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku :slight_smile:
17. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa baby :wink:
17. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz spite? :grinning:

podla mne nieje dobre aby to tu Ali davala do eteru, ved nieje problem rozposlat IP, nie? nikdy neviete kto to tu cita :wink:

Boc moja mama robi v soike :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, už som tu. sme oslavovali ten deň otcov, neee? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

centík má pravdu, nerada by som to dávala tu, kto chce, pošlem vám to do IP. a zatiaľ to nechcem inde posielať, dúfam, že mi fakt uznajú tú moju sťažnosť. ináč by som to asi tiež skúsila postúpiť niekde inde, ale to je krajné riešenie :wink:
18. jún 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..mne sa už varí polievka..som už aj hríby urobila na smotane a smotana sa mi nejak na tom zbehla či čo...a od rána som nejaká zdepkovaná dnes ... malý mrnčí..mne sa nič nedarí dnes..hrúza :sweat_smile: tak o chvíľku radšej padáme von, nech doma niečo ešte nepokazím
18. jún 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee ranko...
no ja mam konecne deti v skole... a ryyychlo umyvam dlazku nech aspon chvilu vyzera cista :grinning: :grinning:

Lucia79... vsetko naj naj k narodeninam :wink: :wink: krasne okruhle vyrocie :slight_smile:
18. jún 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: ali, super si spravila, ze si im napisala....... mne to cenovo sedelo, tak som sa vobec nezamyslala nad tym blokom... akurat to, ze som nemohla platit kartou ma nahnevalo....
a to, ze sme mali karty na stoloch pri ranajkach? :confounded: to je jaka hovadina :angry: :angry: :angry: ani na meno sa ma nepytali....
baby dnes ma byt okolo 29°C ved ja umrem :confused:
18. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia vsetko naj :wink:
18. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, môžem napísať o našom stretnutí do regionálnych novín My Orava? Aj s nejakou spoločnou fotkou.
18. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: koľko rôčkov má lucia?....aj od nás všeetko naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

:stuck_out_tongue_closed_eyes: alinka...musia sa k tomu nejako postaviť, ale to vieš oravci sú nie bárs dobrí podnikatelia, až samozrejme na výnimky....ale super si to napísala... :astonished:
18. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ali napíš...

aj ja sa mooožno dokopem k nejakému mesačníku, nejaký ten fejtónik...
18. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,t iez prajeme vsetko naj
a mati, aspon budeme skapinat dve, teplo nemusim, ale zase ani take leto ako na orave :grinning:
18. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc, ale smrdí to riadne, keď všetky sme dostali rovnaké zdrapy papiera - lebo inakšie sa to nazvať nedá - a ani kartami nemohli platiť :angry: :angry: :angry:
18. jún 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breeeeeee raaaaaaaaanecko :slight_smile:

tu je to sama spisovatelka :slight_smile:
nasa misa isla dnes na vylet- cyklisticky az na devin no neviem neviem tak daleko a spat ci zajdu , ale asi dojde pripecena jak ciganecka cely den na tom slnku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali, podla mna kludne daj spolocnu fotku...... teda, mne to nevadi :wink: nech sa este ostatne maminy vyjadria :slight_smile:
18. jún 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vies ali...kriza dolahla aj na oravu , tak si kazdy pomaha ako vie :wink:
ja by som asi zbytocne energiu na toto neminala :sweat_smile: mozno keby sme zavitali do nejakeho luxusneho hotela za tazke prachy by to bolo ine , ale toto taka ludovecka...za malo penez malo muziky :wink:
18. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: teli
18. jún 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teli, ale toto chcem napísať peknú reportáž len o tom, prečo sme tam boli :grinning:
18. jún 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: ali napíššššššššš, to sme všetky pochopili, že nás chceš vychváliť do nebies... :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teli, to áno, málo penez, málo muziky, ale nemusia ludí klamať a neuznať si pravdu. Ja by som si nedovolila im písať, keby som nemala pravdu.
A môj muž to isté povedal, že prečo tomu nedám pokoj a že čo som čakala, červený koberec :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja viem ze peknu ked tam chces dat nase foto :grinning:
18. jún 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok