• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
centík, teraz akoby ti na hlave netopier sedel s roztiahnutými krídlami :grinning:
18. jún 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak v liste hladám :grinning:
nemáš skype?
Ali :grinning: :grinning:
centík, ber ohľad na baby, čo toto budú zajtra čítať. nebudú vedieť, čo si to skúšala za fotky vkladať :grinning: :grinning: :grinning: tá fialová bola fakt dobrá :wink:
18. jún 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si uz nepamatam ako som to sfialovela, som chcela aj dalsiu, a uz som nato neprisla :grinning:
ok berem ohlad, idem spat,
dobru noc :wink:
18. jún 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:

veru, idem aj ja. dnes už nič neporiešime :wink:
18. jún 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: tak ja dnes skvele, sice skore rano :wink:
19. jún 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte
centik to jazero nebolo tam ale na Štrbskom plese sme si urobili zastávku sa trošku prevetrať
no a k tej Leovej fotke on len tak náhodou išiel okolo a drahý mu hovorí leo kuk a ona hneď taký úsmev no neodfoť to :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
som rada že sa fotky páčia a kľudne kto si tamnašiel dieťa stahujte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťa, ideš na nás okľukou, ale ja som si už všimla. blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jún 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :wink:
19. jún 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

martinkaa čo to vidííím gratulujeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jún 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile:

maťaaaaaaaa?...a ja že čo si sa mi zdala na stretku taká zvláááááááštna..... :grinning:

:grinning: ďalšia maminka na obzore, a bude to februárová bambuľka ako ja....super!!!!!!!!
19. jún 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej matka tak sa ti to splniloooooooooooooooooooooooooo. Gratulujeme aj my:slight_smile:))
Pridala som fotky z Oravskej na FB. Su neupravovane. Nestiham...
19. jún 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko:O))) tak ja idem obliect malu, cestou nalozim maminu a ideme k nasej babke..n a kedze ma navarene tak ja mam dnes oddych od varenia:o))) taketo ranne spravy ma vediaa potesit..inak hrzna noc, niki bola stale hore..idu jej naraz 4 stolicky tak asi to..a ja mam normalne modrinu celu fialovui ruku..pravdepodobne ma hryzla...alebo manzel :grinning:
19. jún 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemame ich vela, chceli sme si to uzit a nielen fotit tak sa ospravedlnujem:slight_smile:
19. jún 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Huleni tak to nezavidim. Miska tiez kuse a neviem ju to odnaucit. Tak nech zubky vylezu a neotravuju vas uz tolko:slight_smile: my sme sa tiez riadne ozubili. Nestiham pocitat:slight_smile:
19. jún 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martinaj takže to bolo plánované bábo? :sweat_smile:
19. jún 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, pekný slnečný a desne horúci piatok prajem, idem niečo rýchle uvariť, nič iné sa my ani nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak som sa rozhodla že malej uvarím paradajkovú polievku a bude mať dukátové buchtičky, mne nejako v poslednej dobe ani moc jesť nechutí a odkedy je tak teplo, tak aj išlo nejaké to kilo dole, vidím že my spľaslo brucho :grinning: :grinning: :grinning: , a malá my v poslednej dobe vyjedá ráno s musli hrozienka
19. jún 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joooooooooooooj a aby som nezabudla, Martinaj gratulujeeeeeeeeeeem :slight_smile:
A fotečky sú suprové, muselo vám byť super
19. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
Martinka gratulujem :dizzy_face: ale sa s Vami vrece roztrhlo tehulky :sweat_smile:

mňa včera muž normálne prekvapil, dostala som k narodeninám súpravu naušnice, prívesok, prsteň
bože čo mu mám kúpiť ja? on má zajtra :fearful:
19. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati blahozelammmm :dizzy_face: uz viem kto je ten hrad v karpatoch :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :grinning:
19. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vy sa tu fakt rozrastáte, to aby som si dala pozor keď príde drahý
19. jún 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci dodatocne vsetko naj k narodeninam.
S darcekom neporadim. ja som minuly rok darovala muzovi zazitok a este stale si svoj darcek neuzil:slight_smile:))) No co chlapi.
19. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi:slight_smile:)))
19. jún 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi ved aj bolo super:slight_smile:
19. jún 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dúfam že na druhý rok nám to už víde
Počuli ste o tom že by mala ísť asi hore Materská na minimálnu mzdu :astonished:
19. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nepocula som iba ze od septembra nam maju prilepsit o 5€
19. jún 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No toto majú v pláne od januára, ale zatiaľ to nie je na 100 % :unamused:
19. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok