• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
silvika..aspoň raz za čas..mm nemá rád vodu...a to je už čo povedať, že šiel s malým do bazéna :grinning: ..voda bola celkom dobrá..bolo písaných 29,5st. ... my sme tam vlani chodili plávať..vtedy ju prihrievali deťom ráno...potom sme prestali...malý poslednú hodinu celú prereval :stuck_out_tongue_closed_eyes: nepáčilo sa mu keď sa spievali riekanky...alebo, že by sme my maminy falošne spievali a to mu vadilo? :confused: :sweat_smile:
19. jún 2009 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no voda vie unaviť.

a môj už opravuje tam kľučku na dverách...
lúčim sa. zatial pa :wink:
19. jún 2009 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme mali zase najhorsie vianoce v zivote 2007 ale zimne ci jesenne babo by som opat brala:slight_smile: Je to super. takze ak raz tak snad sa nam postasti november, december...

Centi Chudak babka snad nic vazne:(
19. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zrzul ked som to pisala myslela som na teba.. ze nie kazdy mal tie najkrajsie vianoce :frowning2: :frowning2: je mi to luto
ale si statocna zena.... mas moj obdiv :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zrzulka ako je drobna tak je silna zena
19. jún 2009 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zrzul babka?? :sweat_smile:
19. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj ty si si asi precitala prvu stranu miesto poslednej :grinning:
19. jún 2009 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
centi jaaa som uz aj tri strany dozadu listovala ze co nove o babke, a nic som nenasla, reku asi si sukromne pisete.. :wink:
19. jún 2009 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze zena:slight_smile:)) statocne a silne sme vsetky, lebo sme mamy a kazda jedna by to pre svoje dieta urobila.........

centi ano ja som si precitala prvu stranu... uz mi asi pripeka.
19. jún 2009 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zrzul si na najvyssom poschodi rychlo aspon zaluzie zatiahni
19. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj zeny, v com davate deti spat? alebo ked zacne fakt upek aj v bytoch ze bude horko? len tak body a ine nist?
19. jún 2009 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zaluzie zatiahnute:slight_smile:))

ja davam na noc klasika overal lebo miska nespi pod paplonom ale len tak a mame otvorene okno tak nech neprechladne. Ale cez den jej davam len body ci opalovacky a prikryvam dekou
19. jún 2009 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja davam tiez este overal ale vecer ho vacsinou musim prezliekat co ma chrbatik a krk mokry on je tak na noc prevelice aktivny netopierik maly ze ked uz sa aj uklada tak este dopotieva co si rozbeha.
19. jún 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
silvika, môj má overal bez spodkov teraz, alebo klasika pyžamko a ponožky sťahuje. cez obed teraz spáva tiež v tričku a gaťoch pyžamkových.

ludia, teraz mi zaspal, som zvedavá, dokedy chce potiahnuť. to dnes bude hýriť so mnou :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ali nas dneska spal skoro 4 hodiny som nechapendy
19. jún 2009 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte,,,no teda Mata,,,a ja ze co si sa tu rehlila :grinning: ,,ze idete pracovat na bábätku,,,,GRATULujeeeeeeem :slight_smile:

Nati spinká v pizamku a ponozkách...posledne dni bez ponoziek :wink: ,,

baby dosli vam trická,,??potom napiste IP ze ste poslali prachy,,,nemám inter.banking :wink:
19. jún 2009 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
martinka, gratulujemeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je super sprava :slight_smile: sa to tu rozrasta
lucul, dakujeme za tricenko, je super, zajtra odfotim :dizzy_face: peniazky som ti poslala dnes rano postou, tak daj vediet, ked ti dojdu :wink:
jani, ty si toho ale pofotila na stretku, super fotky :slight_smile:
19. jún 2009 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adam spinka v kratkom pyzamku a s ponozkami, lebo on sa stale odkope a cez den len v bodynku
19. jún 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luci díky za triko, je suprové a určite bude malej dobré aj na druhý rok
Poobede sme boli s Jankou a Sendykou,no som z toho tepla total zničená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
19. jún 2009 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
martinka gratulujeme, ty tajnostkárka :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jún 2009 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
konečne mám Paťku doma z plaveckého...prišla riadne opálená...len skoro bez hlasu...najedla sa, osprašila a zalomila :sweat_smile: tie decká také unavená vystupovali z autobusu..., ale taká som spokojná, že je doma..už mi veľmi chýbala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. jún 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adi to poznám, keď my prišiel domov malý zo škôlky v prírode
19. jún 2009 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a taká bola zlatá...mm behal s malým na školskom dvore a ona sa hneď na Samka pýtala a utekala za nimi :slight_smile:
19. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby rado sa stalo,,,,simi malej je riadne velke este :slight_smile: :slight_smile:

aadul aj sa naucila plávať?? ci uz vedela?
19. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej baby, vy tse pozerali Glor v telke? ja som zabudla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. jún 2009 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ali aj ja som zabudla,,, :unamused: :frowning2:,,,sakra nejdu mi stiahnut fotky z fotáku,,,, :angry:
19. jún 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to bolo dneska?
19. jún 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucul..chodila rok a pol na plávanie, tak trošku vedela..ona je taká podvodníčka :grinning: , že kraul jej išiel, ale prsia nie..
len sme sa ešte nestihli porozprávať, lebo stále spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som tiež nepozerala..neboli sme v tom čase doma..nemá to stv v archíve?
19. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja som našu televíznu hviezdu pozerala, lebo malá vtedy akurát spala :wink:
za chvíľu máme prázdniny, jupíí :grinning:
19. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok