• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
teli tak vitaj v klube,,,, :grinning: ,,aj ja som nejake foto hodila,,idem dat aj video,,, :wink:

inak mne tie videa uz idu,,,odkedy mi alinka poradila dat si mozilu :slight_smile:
19. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak ja sa kočky na dnes s vami lúčim, na dnes mám fakt dosť, idem buvať k mojim drobcom
19. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petka a Martinko,,,,pochvala od nás letí,,,, :slight_smile: :slight_smile: ,,,nam sa zase s nocnikom prestalo darit,,,a malá teraz kaka aj 4x za den,,,,takze je hrozne vyparená,,,a place ked ju prebalujem,,,som jej na noc dala kilo pudru :confounded:
19. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no teli, to je pravda, ze vytesovanie sa stale z novych a novych zrucnosti. Skoda len, ze tuto radost prerusi ich prichadzajuce obdobie vzdoru. :unamused: Som len zvedava, kolko to bude trvat
19. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucul to tie zuby :frowning2: peta dnes tiez 3x , ale zaujimave je ze na to ma neupozorni dopredu.....pekne krasne do gati a az potom povie :grinning: dufam ze sa to upravi na pravidelnu rannu hodinu aby sme mohli predist trapasom :sweat_smile:
19. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zucha starší vzdoruje do teraz. Už si myslím, že ja som vadná, že neviem čo a ako, že zlyhávam.... :rolling_eyes:
19. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajul , a moja pubertacka "uz zase vzdoruje" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teli no super.... :unamused: takže ak aj náhodou prestane, nemám sa tešiť príliš? :frowning2:
19. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajula, aj ja uz mam pocit, ze zlyhavam a to bude este horsie. Este k tomu nam lezu tie ocne, ma udajne zastavenu nadchu, takze mesiac je v soploch a zahuhnana a potom novy surodenec. Lekarka sa na nu pozrela a hovori, ze to je jedno s druhym a druhe s tretim a to najhorsie este len pride :grinning: :grinning: :grinning: Uz sa tesim :wink:
19. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka neboj, bábo je ok. aj ja som niekedy mala strach a potom som takú ranu dostala, že až :sweat_smile:
19. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teli presne aj natus,,,len niekam zalezie,,a potom dojde,,a ukazuje mi na plienku,,, :unamused:

Ozaj od stredy ju tu cirkus Ales,,,,dojdi s Petkou pozriet na zvieratká,,,,maju Zoo,,,opice,,hady,,,lamy,,,tavy,,, :slight_smile:
19. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
take silne slova baby , to si nechajte na horsie casy ze zlyhavate :confused: sa vytesujte z malych starosti....lebo tie velke...to je uz ine kafe :wink:
19. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zucha no mas to veselé,,aj Nati je obcas vzdorovitá,,ale sa divim teraz je len umrncaná,,,, :unamused:
19. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jáj zucha držím prsty. Nám tiež vychádzaú očné, a chrchle už viac ako mesiac. Stále tam tie hlieny sú. al e už sa rozbehli vyšetrenia a dúfam, že sa niekam dopracujeme.
No a ten vzdor...určitý čas bolo super. Keď mal tie dva - tri rôčky. Vtedy ma aj počúval. teraz je taký tvrdohlavý, že niečo hrozné. Keď si niečo do tej gebule vezme, bude dookola opakovať to isté, že am ide z toho o zem šľahnúť. :angry:
19. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jáj teli, ty máš stále taký nadnesený pohľad na to. človek sa ukľudní...a zároveň aj zdesí :sweat_smile:
19. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moja kamoska mala synatora, ktory do 3 rokov kadil do plienky.....proste inak mu to neslo a ked to na neho prislo , doniesol si plienku , ona mu ju dala , zaliezol za sedacku a ked vysiel ...tak usmev na tvari a bolo hotovo :grinning: :grinning:

..no uvidime co bude na bud. tyzden mozno aj budeme mat cestu do MA
19. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky, raďte :wink:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6024812

myslíte, že by mohol byť aj pre chlapca? :confused:
19. jún 2009 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj som zabudla natus uz konecne prestáva chrchlat,,teda este kasle ale uz je to nic oproti tomu ako kaslal,,,a sopliky uz nemáme,,,, :slight_smile:

no aj ja sa desim co z toho naseho ditka bude,,,, :unamused:
Teli, ja som ráno skoro použila na staršiu varechu, po dobrom som jej povedala, aby si na olympiádu dala športové nohavice a tričko a ona chcela ísť vyobliekaná ako modelka. Začala zazerať po mne a už mi 2x nebolo treba. Potom jej zase tričko nepasovalo s nohavicami, revať začala, no som mala na mále. a to som si vravela, že budem kľudná a hneď zarána nebudem kričať. No nedalo sa :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ja nechápem, niečo jej pekne poviem, ona zazrie na mňa alebo odvrkne. Či som to aj ja taká bola :frowning2: :frowning2: :frowning2:
bzuco ja myslim ze ano,,je krááásny,,, :slight_smile:

nevies nahodou kto predáva na MMB tie ochrany na postel,,,velku,,,rucne robené??
19. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bzucko, ja si myslim, ze to je skor pre chlapca ako pre dievca :wink:
19. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ali, ajulka...nebojte...ja mám doma to isté :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
len si s MM zakaždým vzdychneme...že čo z nej bude v 15tich :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. jún 2009 o 22:00  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teli veď ich nestraš :grinning:
neni to až také hrozné, ani jedno obdobie, my sme neboli o nič lepší :wink:
19. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci...neviem, ale hned nájdem :wink:
19. jún 2009 o 22:01  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jezis baby, nestraste tu, mne uz teraz tecu riadne nervy, co bude neskor? :confused:
19. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
páci sa vám???http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5414440
lucul, nadherny je ten kocik :slight_smile:
bzuco som si myslela :grinning:
ali aj my sme take asi boli , ale tieto nase hviezdy su silnejsi odvar :wink: ja ked som im povedala ze som im povedala ze som na zakladnu chodila tyzden v jednom obleceni....to by si mala vidiet tie oci ako ich prevracali ako keby som pochadzala z doby kamennej :grinning:
19. jún 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luculka, chceš nové? a chrániče na veľkú posteľ či do postieľky?
19. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok