Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
19. jún 2009

zrzulka to sa nedí vysvetliť ptoste to ide samo ako písala alinka všetko má svoje miesto a aj po slepiačky viem šahnúť vziať a môžem ísť

ajula25
19. jún 2009

zrzul, väčšinou pozmývam každý druhý deň. Idú mi na nervy vlasy na podlahe a kdejaké chumáče prachu....ale zasa nepreháňam nič. ja len neznášam rozvláčanie handier po celom byte. Ja aby som upratovala ako taký cvok a oni len rozhadzujú...čo som slúžka? a to ani za to zaplatené nemám 😀

zrzulka
19. jún 2009

Ali aha tak uz to chapem ale ved to je normalne ze to tak je, ved preco by sa to malo premiestnovat? u nas maju tiez vsetky veci miesto ak je to myslene takto ale najlepsie na vsetkom je to ze ked nieco hladam tak nikdy neviem kam sme danu vec schovali🙂 na mnohych krabiciach mam popisane co kde mam ulozene🙂 Ale to sa tyka len veci ktore nepouzivame casto

janka1874
autor
19. jún 2009

alinka už ma to napadlo presne levice no nezaprieme to čo už 😀 😀 😀 😀 ale aspoň viem že u teba by mi bolo dobre všetko by malo svoje miesto jaaaaj raj na zemi 😀 😀 😀 😀

luculka
19. jún 2009

inak ja akoze nemusim mat dokonalý poriadok,,ale uz sa tesim az budem mat vlastný domcek,,a vsetko po svojom,,lebo tu,,kedze nás je vela sa to nedá,,,,takze ma to ani nebavi,,,,

ajula25
19. jún 2009

jani ale to viem aj ja kde čo mám...a predsa nestojí to v skrinke ako vojak 😀

luculka
19. jún 2009

no jani a foták si nevedela nájsť 😀

ajula25
19. jún 2009

no ale chápem že každý si to zariadi ako to jemu vyhovuje... 😉

ajula25
19. jún 2009

luci ale to preto, že nebol na svojom mieste 😝

janka1874
autor
19. jún 2009

ajula ale ja netvrdím že ostatní majú bordel alebo tak nejako aj ja som už dosť poľavila pri malej ale sú veci na ktoré nešiahne tak tam sa snažím ešte udržať poriadok ani sama neviem prečo tak presný

zrzulka
19. jún 2009

jani u nas musim niekdy ja muzovi povedat ze uz to prehana. Ale to doslovne. on napriklad umyva linku takym sposobom ze vsetko da z nej dolu poutiera, este aj kachlicky vyumyva a da naspat. ja takto upratujem len ked vidim spinu ale on furt. neskutocne mi to lezie na nervy. hlavne ked idem s malou cvicit a cely stol je zapratany🙂)) Asi by mal byt lev🙂

alinka76
19. jún 2009

janka, ale s našimi povahami, neviem ako by sme spolu vydržali 😀 😀 😀 v dome môže byť len jedna gazdiná a každá z nás by ňou určite chcela byť 😎 😎 😎

ajula25
19. jún 2009

jani v pohodke, však ja to chápem. každý sme nejaký....nemôžeme byť ako cez kopírak, no nie? čo by to potom bolo za svet? 😉

ajula25
19. jún 2009

vidíte? preto sa protiklady priťahujú...napr. alinka pralinka a džordž 😀

janka1874
autor
19. jún 2009

no zrzulka to asi mal byť lev fakt

no a presne lucul ako ajula písala tam nemal svoje miesto to nebolo doma tak preto som ho hľadala a okrem iného tehu demencia robí tiež svoje v poslednej dobe stano si už niekedy robí srandu že tesne pred koncom mi dá tabuľku do krku že volám sa Janka a bývam tam a tam 😀 😀 😀 😀 😀

alinka76
19. jún 2009

zrzulka, pošli mi tvojho muža dakedy, nech mi vyriadi. lebo kuchynu neznášam umývať, lebo mám starú hnusnú umakartovú linku bielu so zelenými dvierkami 😝 😝 😝 aj tá je v pláne, že vymeníme, ale kedy, to neviem. takže ja mám kuchyňu zatiaľ len ako nutné zlo, lebo variť sa musí ☹

ajula25
19. jún 2009

no jani haha...odkáž stanovi. Nech si to skúsi byť tehotný 😝

janka1874
autor
19. jún 2009

alinka ja som myslela ako na návšteve nie v jednej domácnosti to v žiadnom prípade mala som jedného frajera leva no to ste mali vidieť stále sme si všetko prekladali ako cvoci

ajula25
19. jún 2009

ali vylepši si kuchyňu. Šup servítková technika na dvierka....a uvidíš ako sa ti tam bude páčiť 😉

janka1874
autor
19. jún 2009

ajula presne to som mu hovorila že by som u to celkom dopriala

alinka76
19. jún 2009

janka 😀 😀 😀 ináč výpadky pamäte mám aj ja, a to preto, že musím selektovať, čo tam má zostať a čo nepotrebujem uchovávať, lebo toho mám strašne veľa v hlave na pamäti, čo nesmiem zabudnúť vybaviť a tak. tak ak sa vás dačo budem pýtať aj 3x, tak to nemám alzheimera, len som to zabudla uložiť 😀 😀 😀

ajula25
19. jún 2009

jani ako dvaja kohúti na smetisku....ani to nerobí dobrotu

janka1874
autor
19. jún 2009

ajula čo je to tá servítková technika síce nepotrebujem vylepšovať kuchyňu len tak ma to zaujíma

zrzulka
19. jún 2009

ali upratat by ti upratal ale urcite by ti to liezlo na nervy. ja uz zacinam byt alergicka na to ked je v kuchyni a ja som tam tiez. napriklad varim a on mi zacne miesat v hrncoch a pliest sa mi do mojich zalezitosti. toto ja neznasam. No vsak jak pise Ajulik kazdy sme nejaki🙂))

jani to muselo byt zaujimave to prekladanie a kto si nakoniec presadil svoje?🙂)))

alinka76
19. jún 2009

ajulka, to sa nedá, to by som dvierka musela pretrieť na bielo a to sa mi fakt nechce v žiadnom prípade. nemám chuť investovať do nej už ani korunu. už to dajako vydržím keď som doteraz, ale necítim sa v tej kuchyni dobre, má zlú karmu, ak mi rozumiete. ☹

janka1874
autor
19. jún 2009

preto nám to asi ajula nevydržalo ale neľutujem 😅 😅 😅

zrzulka
19. jún 2009

ali rozumieme... ja som takto nemohla fungovat v kuchyni u nasich... ale nasu milujem.

alinka76
19. jún 2009

zrzulka a čo ho v tej kuchyni nenecháš, ja by som sa tak rada dala niekedy obskakovať, aby mi navaril, ale to som zažila len ako tehotná a po pôrode ☹ takže už to asi nezažijem ☹

ajula25
19. jún 2009

ali rozumieme...keď sa niekde zle cítiš, tak sa ti tam ani byť nechce a jedlo nepripravuješ s láskou ale z povinnosti...ale aj tak vám chutí,nie? 😉