• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
tak ze by pre zmenu dobru noc kocky???? :confused:
18. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo tak som si poklebetila , mozem ist spat :sweat_smile:
18. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: teli, tak dnes si sa neurozprávala, nechaj si na zajtra...pokecáme... :grinning:
18. máj 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TELI :grinning: :grinning: :grinning:
cau BOC ... DAKUJEM za balicek :wink: :wink: aj darcek :dizzy_face: :dizzy_face: si zlatucka
19. máj 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tuto noc mali taku burku, ze tu trieskalo, buchalo no sila. ale maly mi spal 12 hodin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: KONECNE
19. máj 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko
tak mne asi vianoce skončili a opäť Sendy vstala o 6.00 ale mohlo by jej to aspoň cez víken ostať aby vstávala o 7.30 to by som sa aj fajne vyspala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak u nas sa spalo do 7.40 :astonished: , az na mna, ja som bola celu noc hore a to mam rada burky :pensive: , len som si nevedela najst miesto
19. máj 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: u nás boli tiež búrky, ale sme spali sladko ako cukríčky, romy vstala už tesne po šiestej, čo nezvykne, ale náš marko /záchod máme blízko spálne.../ bol na záchode a šepkal, umyyyťť /každé ráno ho totiž ešte vysprškujem, aby bol do škôlky čerstvý../, tak sa romy úplne prebrala :sunglasses:
:sunglasses: :sunglasses: nevadí, fajn nám popršalo, tak dnes nemusíme polievať našu záhradu
tak teraz zase spí slečna, sama sa pýtala, tak uvidíme, možno aj lepšie, dnes ju budú očkovať tým priorixom a marka druhú dávku žltačky a potom máme nadlhoooooooo pokoj s očkovaniami...
19. máj 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja idem dať slečnu spať teraz a ako tak pozerám na ten byt tak zas budem mať čo robiť
19. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pekné ránko všetkým, ja som vstala s desnou bolesťou hlavy, tak som si šupla tabletku a je dobre
Odniesli sme Peťka do škôlky a pobehali 3 obchody, nikde nedostať biele tofu :frowning2: , tak budeme musieť ísť asi poobede do tesca
19. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: simkaaaaaaa, biele tofu mám ja, poď.....xixixixix
ja idem dnes robiť špargľu, mňamky....
19. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem robit pizzu, uz len sunku kupit :dizzy_face: , to zase bude mat maly radost
inac, musim zaklopat, ale celkom sa mu lepsia ocka, este to nie je ono, ale je to ovela lepsie ako predtym :dizzy_face: , len nech to uz prejde, sice dostava kortikosteroidy, ale co uz, ked musis tak musis
19. máj 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano,
baby mate niekto dobry recept na nieco z brokolice? ale nieco jednoduche :wink:
19. máj 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centik ja zvyknem uparit brokolicu, zapek. misu vymazem maslom, posypem struhankou, nasypem brokolicu, nakrajanu sunku, kukuricu, sampiony, struhany syr a zalejem rozslahanym vajcom s kyslou smotanou zriedenou trochou mlieka a trocha vegety a zapekam
maly to zboznuje
19. máj 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no csikike to znie dobre tá brokolica :grinning:
19. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juj mne sa dnes tak nič nechce :unamused: :unamused:
19. máj 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby toto počasie je originál na spanie, tak som sa rozhodla že zaľahnem na obed s malou
19. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mne bude o chvíľu vstávať ale som zrelá na zaľahnutie toto počasie je fakt o nervy

boc super fotky
19. máj 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som si normálne musela urobiť také kakavko lebo ma začína bolieť hlava z toho šiši počasia už asi 3 krát akože pršalo ale to sú také dažde že akoby nič a to nemám rada nech už normálne leje ale toto je ani ani
19. máj 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som teraz skúšala dať malú na nočník pred spaním, tak sadnúť si ako tak sadne, ale ihneď začne ričať a postaví sa, normálne nechápem a to mala úplne suchú plienku
19. máj 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no simi ja som začínala s nočníkom tak že som jej stále ničo dala do ruky na papanie buď čajik alebo nejakú piškotu či keks a aj teraz občas pije čaj na nočníku
19. máj 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani u nas to s tym nocnikom vobec nejde... A to zucha hovorila aby sme si deti naucili na nocnik este pred tym ako sa nam narodia druhe deti, no neviem, ja to nevidim ruzovo
19. máj 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: my sme boli na trhu a začalo pršať, ale za pár minut aj prestalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: je hrozne dusno

mne Samko obsedí na nočníku, ale aj tak väčšinou kaká do plienky :sweat_smile:

centik, ja zvyknem len tak jednoducho...uvarím borkolicu, uvarím cestoviny...zvlášť... potom brokolicu pokrájam... celé to zmiešam ..zvyknem nivu do toho nakrájať a okoreniť, opaprikovať osoliť a šupnúť na to šľahačkovú smotanu a zapiecť :slight_smile:
19. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte aj u nás je hrozne dusno,,,chvílu slnko ,,,chvilu pod mrakom,... :unamused:

hodila som nejake nove fotos,,,, :slight_smile: :slight_smile:

Dnes máme 2roky spoločného života :slight_smile: :slight_smile:
19. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aadula ja už to potom nezapekám len takú syrovú omáčku a je to
19. máj 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas bola v noci burka, maly sa na nu zobudil s takym revom, ze som ho dlho nevedela utisit. Este ze nam minuly tyzden namontovali bleskozvod, inak by som sa bala aj ja :slight_smile:
19. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
opäť ste všetky vonku? :grinning:
19. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Luculka tak všetko najlepšie. Nech si šťastne nažívate ešte aspoň 100 rokov :wink: a krásne fotky....
Svieti slnko v KE. Ani neviem, že pršalo. Všade je strašne sucho. Vraj sa práši spod motyky.... :sweat_smile:
NočníK? hm....ja neviem tiež ako ho to naučím. On mi ukáže že pišať bude do plienky a vybavené. Aj keď si tam sadne nič tam neurobí. No proste katastrofa. Fakt netuším ako ho odplienkovať. A to Marek mi pomaly už bez lienok behal v takom čase....ach jó :rolling_eyes:
19. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok