• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
ahojte, dnes to vyzera na pekne pocasie :slight_smile: pojdeme niekam s Vercou asi na vylet :slight_smile:
21. jún 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To máte super Martinaj, u nás ešte tak nárazovo fúka, mám trochu pauzu, práčka my perie, obed je postavený a tu nikoho :astonished:
21. jún 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile:

Zrzul, ja iba s sobotu chodim pracovat
21. jún 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: čauteeeeee, tak som tu nebola poriadne od piatku, len tak útržkom..
teraz mám konečne trošku kľudu, romy zaspala, chlapov som vyhodila v gumákoch von, v mt síce neprší, ale je otrasne...ale to asi všade :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chýba nám orava...xixixi, ideme za svokrou do dol. kubína, keď vstane romy, má tam na mesiac moja svokra svoju košickú mamu / čiperná pani skoro 87 ročná....donedávna cvičila aerobic v hale...xixixi/ a je to zároveň už posledná žijúca prababka našich detí /o dve prababky sme prišli v zime, veď viete.../
:stuck_out_tongue_closed_eyes: v piatok sme mali v škôlke rozlúčku /aj keď škôlka našťastie funguje až do našej dovolenky..../, predškoláci mali tortu a všetci grilovačku na škôlkárskom dvore, teda pod naším balkónom..xixixi
máme tu v martine, tie dni mesta, dnes turčianske folklórne slávnosti v blatnici / kto by šiel okolo../
a tento týždeň tu začína ten divadelný festival dotyky a spojenia, kto ste milovníci divadla, svokor tu prenajíma aj chatu pod martinskými hoľami, tak kto chcete môžem zabezpečiť aj ubytko../cca 16 ľudí.../
:grinning:
tak peknú nedeľu všetkým
21. jún 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak aj my sme chceli niekde ísť, ale von je mizerne, tak asi doma stvrdneme :frowning2: tu nie je ani nejaký obchodný dom, kde by sme sa zašili :frowning2:

aj u nás ráno sme si pustili kapuru a potom farmársku revue a malý tu už behal s obalom od madagaskaru, aby sme mu pustili. tiež to dokáže pozerať a sedieť pritom
21. jún 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a malému som musela objednať nové papučky z MMB, som zistila, že sú mu oboje malé, chúďatko, museli ho palčeky riadne tlačiť, kým blbá mama na to prišla :cry: :grinning:

vy už kupujete dačo na jeseň pre drobcov? nejaké bundičky a tak? ja vlastne mám 86-tku a dúfam, že ju ešte vynosíme. nosil ju máličko.
21. jún 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ali...že farmárska rewue,...a dokument o pytonoch nič?
21. jún 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boc, my sme už riadne starí, keď toto kukáme :grinning: a farmári sme teda ako nik, jeden pes a 1 mačka :grinning: ale máme čerešňu, ringlótu a zopár malín, a už viem ako sa strihajú :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my o pytónoch nepozerávame, to Glor, my o veveričkách :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning:
veveričky práčka a pyton...tak to je fakt sila!!!!!!!!!!!
:grinning: :grinning:
ja som mala tri dni zapotrošenú kozmetickú taštičku, si to viete predstaviť?????????,,
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hrôza...
konečne som ju našla a vyzerám ako človek...xixixixi
21. jún 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak u nas fuciii ako na sibiri :rolling_eyes: ale aspon svieti slniecko. vcera to bol otras!
manzel mi teraz volal ,ze prave dopotapal a vytahoval mrtvolu nejakeho chlapa z jazera :frowning2: hrozne, nechapem, co ti ludia robia.
prajem vam krasnu nedelu, bezim pomoct svokre s obedom :wink:
21. jún 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu nedelicku prejaem dievcata :wink:

u nas je krasne slnecno aj ked trochu veterno :slight_smile: ideme dnes gratulovat neterke tak mame o program postarane :wink:

zatial uspesne nocnikujeme, mame ho stale na jednom mieste a ked to na petu pride uz k nemu uteka :grinning: navon davam plienku lebo je chladno , ale ked napriklad sedi v stolicke tak sa pocika a nic nepovie...asi ked si na nej sedi tak to neciti :confused: :sweat_smile:
21. jún 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte,,,tak u nas sa haja,,,tiez je tu slnko ale hnusne fúúúúúka,,,,,
doobeda sme boli na bicykliku,,,,zase pobehala v gumáčikoch ,,,a s tatom robila na pozemku :wink:
21. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj zajtra veziem kocik do opravy,,,asi staci len konstrukciu ked im tam dám nie?
21. jún 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ak my sme u mojej mamky na obede. Mám tu aj brášku z anglicka. Je tu len do stredy ale tak sa vytešujeme aj tak....
V KE fučí ako u bláznov, ešte aj pršať začalo, tak je to na nič. Dnes máme návštevný déň.
Tak peknú nedľu prajme... :wink:
21. jún 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sice pozadu, ale teraz som si vsimla, ze martinaj je tehu. :slight_smile: Gratulujem a prajem bezproblemove tehotenstvo :wink:
21. jún 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neviem luci ako sa reklamuje co na to treba, kde ste ho kupovali? a co tato s malou uz kopu zaklady, sak nejaku lopatecku urcite ma v naradi do piesku
21. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi zaklady este nie,,,ale ideme tam dávat jahody,,kde bude záhradka,,,nech máme z toho zatial aspon nejaký osoh,,,jasne ona s nim aj polieva svojou konvickou,,,, :slight_smile:

ked mám pokazené koleso,,,tak asi len podvozok stací,,,ci nieee??
21. jún 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravdepodobne hej
ja ze to mate ten dom mat u vasich na pozemku ale to je asi niekde mimo vasich co? nas ked polieva tak vydatne aj seba, botecky ma vzdy na predu mokre
21. jún 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi je to prec od nasich,,,,ale zase nie tak daleko :wink: ,,,bola tam záhradka ,,takze tam mame este aj sklenik aj taku chajdu,,,ktoru dufam nebudeme musiet zburat,,,lebo sa zide ked sa bude stavať,,,na varenie kávy,,prezliekanie a tak :wink:
21. jún 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no supeer tak nebudete celkom u vascih ale mozete chodit este ja na navstevy
21. jún 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my máme dnes total lehárový deň, večer sa chystám žehliť, to bude môj večerný relax pri telke
21. jún 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak žienky my sme sa práve vrátili z výletu sme boli cca 80km od Košíc na jednej návšteve celkom dobre bolo len škoda že celý deň pršalo ináč by sa poriadne vyšantili
21. jún 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super Jani a ako sa má Sendy a bábo v brušku sa už ozvalo?
21. jún 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sendy v pohode ráno už nemala teplotu a zatiaľ sa zdá že jej nič nie je až na to že je zas nervná asi lezú posledné 2 očné a konečne bude kľud

áno bábo sa už našťastie ozvalo síce nie nejako intenzívne ale na to má ešte času dosť ale stejne idem zajtra na kontrolu
21. jún 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
žienky a oznamujem zrušila som celý blog nemám na to nervy neviem čo sa mu zas porobilo ale zas mu šibalo tak som to celé zrušila a hotovo možno si aspoň švekra uvedomí že má vnučku :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to som rada že je všetko o.k.
21. jún 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to aj ja som to nejako nechápala že z čoho by to tak mohlo byť
noršie je že nechce nič jesť tak z toho som už fakt na nervy
21. jún 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme boli dnes na hodoch u svokry...Samino sa vozil v autíčku..ale nie je to ešte veru pre neho ..keď buchli do nich, tak ho riadne mykalo a na malý kolotoč som sa ho bála ešte dať, že si rozmyslí a bude chcieť z neho dole :stuck_out_tongue_closed_eyes: , boli sme navštíviť aj mm tetu a celá rodina boli so Sama hotoví :grinning: :grinning: nevedeli sa na neho vynadívať a taaak bolo fajn...lebo majú dcéru čo študuje na VŠ a ona sa ma v kuse venovala :dizzy_face:
21. jún 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som sa tešila asi zbytočne že jej nič nie je tečú jej sople jedna radosť už sme aj vysávali slzia očká a už aj pár krát poriadne kýchla no radosť
21. jún 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok